USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Волинські дошкільнята звернулися до Путіна. ВІДЕО

7 Квітня 2014 15:00
«Війна – це страшно», «війна – коли їздять танки», «війна – коли стріляють», «я хочу жити в мирі, а не в страшному світі», - так луцькі дошкільнята закликають до миру в країні.
Під час відеоопитування журналісти Інформаціного агенства Волинські новини запитали малечу, що вони знають про війну.

Незважаючи на такий юний вік, малята охоче дискутували на політичну тематику й вели по-дорослому «філософські роздуми». Та все ж, жодна дитина не сказала, що хотіла, аби на території країни розпочалася війна.

«Війна - це страшно», - дійшли до висновку маленькі лучани.

Усі малята стовідсотково стверджували, що хочуть миру в Україні.


Підготували Вікторія СЕМЕНЮК та Вадим ПАНАФІДІН
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Наталя Камишникова Показати IP 7 Квітня 2014 15:22
Молодцы, спасибо. Детишкам и тем, кто придумал это сделать.
віктор Показати IP 7 Квітня 2014 15:30
не хочу щоб наші діти і онуки бачили війну це страшно хто провокує війну будуть гинути до 10 покоління
малыш Показати IP 7 Квітня 2014 15:34
Детей зачем вмешивать в политику взрослых и причем тут путин, а к киевской бунте не хотите обратиться ???
Стариш до малыш Показати IP 7 Квітня 2014 15:48
А хіба те, що відбувається в Луганську і Донецьку, враховуючи силове захоплення адмінбудівель, не бунта (чи хунта)?
гпз28 до Стариш Показати IP 7 Квітня 2014 18:58
дзеркальне відображення 2,0 . породили -пожинайте.
Анонім Показати IP 7 Квітня 2014 16:36
Вже і дітям мозгі промили...
1 до Анонім Показати IP 9 Квітня 2014 22:53
коментар було видалено
Сашко Показати IP 7 Квітня 2014 16:40
Сиди и не бзди ,пол украины русские и что теперь ,под знамя хунты встать ?ВО! Выкуси.
Пардон до Сашко Показати IP 7 Квітня 2014 17:11
Це Ви до кого?)
Сашику до Сашко Показати IP 7 Квітня 2014 17:16
А теперь, дорогие мои, хунта что там, что там.
малыш Показати IP 7 Квітня 2014 16:55
коментар було видалено
Малюку до малыш Показати IP 7 Квітня 2014 17:15
НІ, ну ти гониш, чесно. З безневинного опитування зробили біс зна що. От дивись, це опитували дітей з різних груп. І що, от за 20 хвилин встигли усім, прямо таки усім, мозок промити? Чи, на твою думку, війна - це супер!
Курва, ж! Показати IP 7 Квітня 2014 17:17
одне цікавить - звідки стільки коментаторів на волинському сайті з російськими айпішениками? звідки така увага до Волині мешканцям Пітера та Москви?=)
провокатор до Курва, ж! Показати IP 7 Квітня 2014 19:10
назви мiста пту шник,
Курва ж до провокатор Показати IP 7 Квітня 2014 22:08
Що?))))))))))) Не зрозумів=) Набір слів) я не вчився в ПТУ, в мене дві вищі освіти і я програміст. А тобі тільки на заборі матюки писати, короста неграмотна)
провокатор до Курва ж Показати IP 7 Квітня 2014 22:53
робиш на АНБ, прапорець тобi ,держи не вихляй а то впаде(!)
титушко до Курва ж Показати IP 7 Квітня 2014 22:57
это ж сколько свиней родители перевели за зря-2 вышки бл. а с одной не вьехал в тему
Анонім Показати IP 7 Квітня 2014 17:45
коментар було видалено
опиум Показати IP 7 Квітня 2014 18:13
.вы правильно заметила что много пишут и росии ..именно московии и петькиного больта-Волынь всегда будет для путьки.страшилкой.-пристрашной.для его ума чекиста фаната сталина и пись*и кабаевой.он не может понять от куда такая ненависть к Доброму царю.потому троли .читают и докладывают .в Луцке сейчас около 50 агентов ФСБ.
троль с фсб до опиум Показати IP 7 Квітня 2014 20:48
вот именно с петькина болта- „Jeszcze Polska nie zginęła“ ничего не напоминает.
Ляля Показати IP 9 Квітня 2014 16:00
Дітки просто молодці
Лучанка Показати IP 9 Квітня 2014 22:00
Не варто зосереджувати увагу дошкільнят на тему війни.Телебачення вони(більшість)дивляться щодня,а дитяча психіка є нестійкою.Дорослим психологічно важко,а що казати за дітей.Побережіть їх дитинство,бо життя ще свої"сюрпризи" підготує.