• USD 39.40 39.70
  • PLN 9.75 9.88

Волинські легкоатлети успішно виступили на Командному ЧУ

29 Січня 2017 09:58
Легкоатлетична команда Волинської області успішно виступила на Командному чемпіонаті України у приміщенні, який 27-28 січня відбувся у Запоріжжі. В легкоатлетичному манежі «Запоріжсталі» волинські атлети були першими у трьох видах програми, інформує ФЛАВО.

У перший день змагань просто таки тріумфували наші скороходи. У спортивній ходьбі на 5 000 м увесь п’єдестал був волинським. Виграв захід Олексій Казанін. Його результат 19.54.27. Другий на фініші був Віктор Шумік, третім – Дмитро Собчук. Ще двоє волинян у чільній десятці – Ігор Сахарук та Андрій Синдюк.

У жінок аналогічну дистанцію виграла наша Олена Мізернюк (22.48.58). Другою була Марія Філюк, а в юною Юлії Котик – восьме місце.
Зовсім трохи не вистачило Сергію Березюку на дистанції 1 500 м, аби сягнути призових місць. Півтори секунди наш атлет програв третьому місцю і з результатом 4.02.53 посів четверте. У ціьому ж забігу Микола Пацула був восьмим, а Влад Шитлюк – 10-м із 16 бігунів.

А от у другий день чемпіонату Березюк таки домігся свого на 3 000 метрах. Сергій фінішував другим на відстані однієї секунди від першого місця.

Справжнім бенефісом нашої команди стала чоловіча естафета 200+400+600+800 м. Анатолій Синянський, Данило Даниленко, Олексій Мацкевич та Євген Гуцол перемогли просто таки в «одні ворота».

У підсумку у збірної Волині – 12 загальнокомандне місце із 26 збірних.