USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Волинські медики обстежують резервістів власним коштом

13 Квітня 2014 09:00
В Україні триває часткова мобілізація резервістів. Луцьк, відповідно до плану мобілізації, має забезпечити на ійськові збори півтори тисячі військовозобов’язаних осіб, повідомили у відділі інформаційної роботи міськради.

Для відбору такої кількості людей до військкомату викликали 2, 5 тисячі військовозобов’язаних громадян.

Медики прийняли рішення провести медичне лабораторно-інструментальне обстеження, придбавши витратні матеріали за власний кошт.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
вік Показати IP 13 Квітня 2014 09:11
Ото да.дожилися.......Сала УКРАЇНІ!!!!!!
Василь Показати IP 13 Квітня 2014 09:22
Нехай пожертвують ті громади яким віра не дозволяє тримати зброю в руках (коли потрібно йти до ЗСУ).
пі-пі до Василь Показати IP 13 Квітня 2014 10:14
ага, як брехати і обманювати - то все в порядку, а як йти захищати вітчизну - так ні, не можна!!!
Дід Панас до пі-пі Показати IP 13 Квітня 2014 11:31
хлопці, чого ви тут скиглите, зброю в руки і до бою! а я, як депутати, за вас переживату з дому буду
Дід Панас до Василь Показати IP 13 Квітня 2014 11:29
а ти тримати можеш? точно?
Ярик Показати IP 13 Квітня 2014 09:24
Розказую як все було в військкоматі обласному.Зайшли,нас лікар спитав чи чимось хворіли,ми відповіли ні.Він в картку щось написав і сказав що ми обстеження пройшли.Всі підписи інших лікарів нам в картку поставлять потім і без нас.Все, ми круті вояки:)А ті хто казав що хворий теж як потім виявилося медогляд пройшли і до війська попали.А ще у військоматі почті половина людей п"яні.І ще не бачив жодного синка наших владців.Кажуть,що їх взагалі не призивають,бо відкупилися.Так шо воювати будем всі,бухі,хромі,косі і тп:)
піс до Ярик Показати IP 13 Квітня 2014 10:15
хай ПС посприяє щоб усі були залучені, і ніякої вибірковості
ЗСУ Показати IP 13 Квітня 2014 10:14
Всі круті вояки в армії служили, тому і викликають таких, а медобстеження проходить майже в умовах воєнного стану, половина тих хто місяць назад добровольцем записувався різко злякався і захворів. А на рахунок п'яних, в такий час, взагалі кримінальна відповідальність повинна бути!
Ір Показати IP 13 Квітня 2014 10:41
Я просто в шоці!Бабтист віддає накази про мобілізацію.
недалекій (ому) до Ір Показати IP 13 Квітня 2014 10:42
а він що не людина?
Дід Панас до Ір Показати IP 13 Квітня 2014 11:33
він такий баптист як я свідок єгови