USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Волинські волонтери отримали церковні нагороди

21 Лютого 2015 09:00
Двоє волинський волонтерів Сергій Коба та Віра Чайковська-Тарликова отримали церковні нагороди - медалі «За жертовність і любов до України», якими їх нагородив патріарх Київський і всієї Русі України Філарет.

Вручив відзнаки 19 лютого 2015 року священик собору Різдва Христового, що у Володимирі-Волинському, отець Ігор Бігун.

Сергій Коба є головою Волинського комітету гуманітарного забезпечення війська, який з липня 2014 року збирає і доставляє гуманітарні вантажі бійцям українських Збройних Сил та добровольчих батальйонів на Донбас. За період діяльності комітет відправив на передову в зону бойових дій більше 200 тонн гуманітарного вантажу на суму близько 5 мільйонів гривень.

Віра Чайковська-Тарликова є депутатом Володимир-Волинської міської ради. На її базі відпочинку «Фенікс» в урочищі Гряда проходять психологічну реабілітацію бійці АТО, що пройшли через пекло війни та жахи полону.

«Я щиро вдячний за таку високу церковну нагороду. Вона не є виключно моєю, а належить кожному волинянину, який нині допомагає відстоювати незалежність України. Вірю, перемога буде за нами, з нами Бог і з нами правда!» - зазначив Сергій Коба.



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Анонім Показати IP 21 Лютого 2015 10:23
Хто ці люди???
Анонім до Анонім Показати IP 21 Лютого 2015 10:24
Волинського комітету гуманітарного забезпечення війська ---- ????????????
Людка до Анонім Показати IP 21 Лютого 2015 16:00
Вони бандитські опозиціонери.Критикують всіх підряд, про них тільки пише залуський, а самі вкрали половину коштів з майданівськиї грошей. Коба май йти в армію, але купив собі хворобу і нібито операцію тяжку переніс....а вєрка.....це хитре і брехливе створіння.
Хто Показати IP 21 Лютого 2015 12:33
Хто ця тітка і цей дядько і що вони такого зробили щоб попи іх нагородили
ВОНО Показати IP 21 Лютого 2015 14:41
в цьому все попівство. видавати нагороди розказувати казочки і нікому ненадати реальної допомоги і на копійку, зате привласнити чужу справу і видати за свою то святе
собор Показати IP 21 Лютого 2015 20:11
купила Чайковська ті нагороди а щоб не сильно кидалось в очі то Кобі спонсорнула.
скоро Показати IP 21 Лютого 2015 20:14
у тих "волонтерів" нагород буде більше ніж у бійців з АТО.
о Показати IP 21 Лютого 2015 20:18
Активісти намалювались. Тепер їхні петиції будуть починатись - ми носії медалей вимагаємо....
правда Показати IP 21 Лютого 2015 21:35
на феніксі пройшла одна єдина реабілітнаація,яка була оплачена повністю,а чайковська виставили доволі серйозний рахунок...діячі,Коба збудував хату за вкрадені гроші на одному з вол-волинських підприємст,де займав посаду директора,а про те,що він возить гумку на схід,вже легенди ходять,усі ржуть зриваючи животи,збируть по селах закруток і тарабанять їх до знаку Маріуполь:)))сміх тай годі
правдоруб Показати IP 21 Лютого 2015 22:01
Оце насмішили))))) Чайковська волонтер...І Коба з нею....Та вона ж за копійку вдавиться, а Коба хай розповість як вони возили те що люди назбирали фурами екс нардепа Мельника і за кожну збирали з того ж таки народу по 10-16 тисяч гривень)))) Так моожна наволонтерити ще дві хатинки і три підприємства впридачу))))
ласочка до правдоруб Показати IP 23 Лютого 2015 11:18
коментар було видалено
правда2 Показати IP 22 Лютого 2015 01:04
коментар було видалено
курва і чмо Показати IP 22 Лютого 2015 08:27
коментар було видалено
Справедливий. Показати IP 22 Лютого 2015 09:01
У нашому місті є один справжній волонтер, який з березня рятує наше військо і за яким пішли всі інші. Але йому медалів не дають ні від влади , ні від церкви. Тому що він допомагає простому воїну, і не дає вкрасти гроші владі виділені на армію, не носить презентів благочинному. Коба драпанув, залишивши своїх партійців на банду, коли привів їх скидати папу-який з нього воїн?
до людки Показати IP 22 Лютого 2015 16:45
Ще з два роки тому їздив до Коби в лікарню, де Сергій переніс важку операцію,тому не пишіть будь-ласка брехню,що-до діяльності комітету наберіть в фейсбуці групу Волинського комітету гуманітарного забезпечення війська та й ознайомтеся з діяльністтю.Заздрість-це зло!
правдоруб до до людки Показати IP 23 Лютого 2015 11:00
Да на тому Сергієві пахати можна! Здоровий як бик! Люди з цукровим діабетом пішли в добровольці а в нього десь там зачесалося і він вже всьо- більше не воїн! І Коба ще в мери пхається....А шиш тобі, хіба шо завгоспом у Веркі на "Феніксі"!!!
До до люди Показати IP 22 Лютого 2015 22:19
Ти про що пишеш писако коба і ти це погане а чайковська дуже погане один лише волонтер у Володимирі це Роман мартиняка який і у цю хвилину на передовій і перестаньте попи дурити людей
робітник до До до люди Показати IP 24 Лютого 2015 12:46
ооо, ромчик ще той волонтер...
Я!!! Показати IP 23 Лютого 2015 23:51
Чайковська - це хитра по**ра, яка хоче добратись до влади, але нічого у неї не вийде- не всі ж люди позбавлені здорового глузду, є ще й адекватні, які знають цю особу.
Анонім Показати IP 24 Лютого 2015 15:58
Насправді нагороджують зовсім не тих людей. Дійсно хто і вартий нагороди у цьому місці так це - Громадська організація "Об'єднання Активіст" на чолі із Констянтином Зінкевичом. Ці волонтери дійсно багато чого зробили хорошого та корисного, для того щоб зберегти життя наших військових.