USD 39.50 40.00
  • USD 39.50 40.00
  • EUR 39.75 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Волинського активіста допитуватимуть щодо «яєчного нападу» на Гунчика

27 Серпня 2014 16:34
Акцію протесту під будівлею УМВС України у Волинській області організували представники ГО «Волинські патріоти», очільника якої Володимира Красулю викликали на допит у справі нападу на голову облдержадміністрації Володимира Гунчика.

Пікетували будівлю УМВС декілька десятків активістів сьогодні, 27 серпня.

Перед початком акції Володимир Красуля зі сцени луцького Майдану розповів про те, що на Волині знову почали надсилати повістки від слідчих. Так, з його слів, Володимир Гунчик не прислухається до солдатських матерів, втікає від активістів через усе місто, змушує їх до радикальних дій. На його думку, сам голова ОДА своїми діями спонукав активістів розбити об його голову яйце. Він написав заяву правоохоронцям у справі «яєчного теракту», щодо якого сьогодні допитуватимуть активіста. Володимир Красуля підозрює, що з нього хочуть зробити організатора нападу, для того, щоб не допустити до участі у виборах до Верховної Ради.

Ходою із прапорами та транспарантами із критикою Володимира Гунчика активісти вирушили до будинку УМВС, частина з них зайшла всередину будівлі.

В будинку УМВС із активістом поспілкувався начальник волинської міліції Петро Шпига. Він повідомив, що у справі нападу на голову ОДА тривають слідчі дії. Наразі підозрюваного немає, проводиться опитування свідків – усіх, хто був присутній на місці події та зафіксований на відео. Він запевнив, що Володимир Красуля не є єдиним свідком у цій справі. З його слів, якщо встановлять, що насправді мали місце хуліганські дії, винний повинен понести покарання.

Після розмови з Петром Шпигою, активіст попрямував на допит. Тим часом активісти чекали на нього, тримаючи транспаранти та прапори, перед будівлею УМВС.

Нагадаємо, під час незапланованої зустрічі активістів області із головою Волинської обласної державної адміністрації Володимиром Гунчиком, яка відбулася після відеоселекторної наради в Інституті післядипломної освіти, об голову керівника найвищого органу виконавчої влади регіону розбили яйце. За фактом хуліганських дій щодо голови волинської облдержадміністрації Володимира Гунчика розпочали кримінальне провадження.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 42
вальтер Показати IP 27 Серпня 2014 16:39
«Волинські патріоти» на Сході воюють і гинуть, а ці... немає слів щоб назвати цих хто хороводи водить!!!
Анонім до вальтер Показати IP 27 Серпня 2014 16:49
І тут треба контролювати владу. Це мрія влади - відправити всіх активних на схід.
віктор до вальтер Показати IP 27 Серпня 2014 17:47
а ти...
івахів Показати IP 27 Серпня 2014 16:44
Два д*била - это сила
Че Показати IP 27 Серпня 2014 16:56
Красуля почав передвиборчу агітацію. Постановочні фото майбутнього кандидата з "...чолом високим та ясним..." До замітки необхідно додати позначення "політична реклама". Риторичне питання до турійського воєнкома - чому?
Юрист Показати IP 27 Серпня 2014 16:57
Правильно зробили! Ставленик Порошенка вже підтягуе до влади колишніх регіоналів і панок Климчук вже теж потирае долоні - відчувае що свої повертаються.
віктор Показати IP 27 Серпня 2014 16:58
живу в багатоповерхівці...сьогодні з сусідом купили 2 курки і півня..триматимемо на балконі..яйця нині в ціні тож матимемо про запас
123 Показати IP 27 Серпня 2014 17:01
Яєчний Губернатор...
закон Показати IP 27 Серпня 2014 17:02
За все потрібно відповідати навіть якщо ти ходиш у вишиванці. А якщо яйце не куля, то розбийте його у власне високе та ясне, може під ним щось появиться.
читач Показати IP 27 Серпня 2014 17:03
справа не в Гунчику......сьогодні в Гунчика кинули..завтра в перехожих..далі почнуть відбирати гаманці ці активісти...яке мав право цей дебіл (саме дебіл...бо розумна людина словами переконує а не яйцями) таке зробити.....а ви пан Шпига перестаньте йти на поводу у цих покидьків а виконуйте свої функціональні обовязки...бо завтра прийдуть у вас кидати...
мер до читач Показати IP 27 Серпня 2014 22:30
Ще один недобитий регіонал. Ганьба!
121 Показати IP 27 Серпня 2014 17:06
ну викликали в мусарку і що???? посадили????? на відео всі бачили що то не красуля яйце зарядив. точно до виборів готується.
справа до 121 Показати IP 27 Серпня 2014 22:27
Справа не в Гунчику. Справа в таких ДЕБІЛАХ як ти. Із за таких як ти і війна на сході. CONDOM!!!
справа до справа Показати IP 27 Серпня 2014 22:34
Вибачте. Цей коментар був написаний читачу.
яйце до юриста Показати IP 27 Серпня 2014 17:08
вам хтоб небув всі неугодні одумайтесь дайте людям працювати
мер до яйце до юриста Показати IP 27 Серпня 2014 22:41
Да.!Дайте людям нормально награбувати, загубити сотню Волинських солдат інормально на цьому заробити.
Слідчий Показати IP 27 Серпня 2014 17:19
Я не розумій через що шум такий підняли, ну допитали, через це треба такий інформаційни бум підняти. Чи це підіграють владі щоб приховати плачевність ситуації на сході. Чи це просто піар перед передвиборною гонкою
Анонім Показати IP 27 Серпня 2014 17:25
Кожному Красулі - по яйцях!
славік до Анонім Показати IP 27 Серпня 2014 22:45
А вам, шановний, то ще не мішало б і по мізках!
Ігор Показати IP 27 Серпня 2014 18:03
Бачив відео з нападом. Шкода, що на місці Гунчика був не я. Цей придурок з писклявим голосом був би під сценою.
Вася до Ігор Показати IP 27 Серпня 2014 22:51
В чім проблема? Вилижеш регіоналам стільки підошв, як вилизав Гунчик то будеш!
Logika Показати IP 27 Серпня 2014 19:27
Цей чоловік у джинсах і вишиванці "світиться" від виборів до виборів. А той "пікет" зі сторони нагадував збіговисько "блатных и нищих".
кум до Logika Показати IP 29 Серпня 2014 04:14
Ти подонок. Треба було прийти туди і заявити мамам,- сини яких зараз воюють на сход,і і сказати їм у вічі, що вони- блатні і ніщі.
Церковна миша Показати IP 27 Серпня 2014 19:33
Людина слабка на аргументи в спорі відразу ж переходить до образ та фізичних дій. Переглядаючи відео взагалі складається враження, що людина, яка кидала яйце - неадекватна. Опускаючи той факт, що Гунчик є представником Президента (на виборах мій голос був не за нього) в області Гунчик мав повне право як і будь-який громадяин нашої держави подати заяву про захист своєї честі та достоїнства. Тому абсолютно не розумію загальної істерії з мітингами накшталт: "Гунчик забери заяву - будь мужиком". Як на рахунок: "Будь мужиком не ховайся на кількома мітингарями і відповідай за свої вчинки"? Гунчик перебуває на посаді ще зовсім мало часу, проте, читаючи пресу, можна зробити висновок, що все що він робить - усе не так. Отже почалась уже неофіційна виборча кампанія з експресивними спробами привернути увагу, за відсутності інших дієвих напрямків роботи із стабілізації ситуації в області. Коротше, відчуваю, що такої брудної виборчої кампанії яка очікується ми ще не бачили.
у него Показати IP 27 Серпня 2014 19:55
одно яйцо было а где второе
Анонім Показати IP 27 Серпня 2014 20:13
Тільки мізків вистачає на дестабілізацію? Надоїли. Певно тато з мамою погано виховували. А ображати, прининижувати вам " недорослям" ніхто такого права не давав. За свої вчинки треба відповідати. Незалежно хто на посадї - це призначення НАШОГО Президента, якого ми вибрали в першому турі. Цей вибір треба поважати . Ну а Володимиру Гунчику- треба замислитись , як консолідувати людей. А поки що він ухитрився всіх консолідувати проти себе. Очевидно що треба конфліктологію добре вчити, щоб такого як у п'ятницю більше не повторювати. Дайте йому шанс. При великій роботі над собою з нього може вийти " губернатор".
геть контрабандиста! Показати IP 27 Серпня 2014 20:28
Подібна акція не дивує, бо попереду вибори, а грошей в Красулі не багато. От і піариться. Викликали в прокуратуру... от злякавсч, аж в підтримку бабок з плакатами взяв. Краще б їхав в зону АТО і показав, який він патріот. Бо бринькати на гітарі і ходити з плакатами, багато розуму не треба. А що він реального зробив для людей, окрім мітингу і пустослівя?
правда до геть контрабандиста! Показати IP 27 Серпня 2014 23:09
А щоб ви хотіли,щоб він зробив для людей,немаючи багато грошей???А скажіть ,скільки раз він був на Сході?Скільки раз в якості волонтера возив продукти,ліки ітд....???Дайте,будь-ласка,відповідь на питання.
якби знала Показати IP 27 Серпня 2014 20:30
Якби знала про акцію, прийшла б з десятком яєць. Цікаво, якби Красуля відреагував, коли на його лисині яйце розбили?!
Тур Показати IP 27 Серпня 2014 21:16
Красуля- це уйоб ОК
Да до Тур Показати IP 27 Серпня 2014 22:57
Да. Так його називають шістки януковича.
Гут Показати IP 27 Серпня 2014 21:26
А крисуля чому не іде воювати ? Він інвалід, старий, хворий на голову ? Чи просто хитрожопе чмо , що відсилає беззахисних сільських хлопців на війну ???!!!і
ато Показати IP 27 Серпня 2014 21:31
красуля,це країна дебілів і продажних комуняк,не розумію на фіга тобі нормальному мужику ця політика
волиняка Показати IP 27 Серпня 2014 21:45
Не надоїло Касулі чужими руками жар загрибати?
кульчин Показати IP 27 Серпня 2014 22:07
крисуля і є продажним комунякою,його дід встановлював радянську владу на Волині
ха,ха ,ха Показати IP 27 Серпня 2014 22:26
діда то якраз розкуркулювали ,такі як ти кульчинські комуняки
Свидовець Показати IP 27 Серпня 2014 22:33
Красуля Лука Максимович був першим активістом,який встановлював радянську владу в с.Свидовець,про що говорить пам"ятна дошка,так що ясно хто комуняка і його нащадки крисулі
петя до Свидовець Показати IP 29 Серпня 2014 04:24
А ще він відстрелював Лисиць.Та всіх не вистріляв.От вони і пишуть зарез всяку комедію))))
ха,ха,ха Показати IP 27 Серпня 2014 22:43
хто закоханий в красулю,що напевно знає колір трусів
НОНА Показати IP 27 Серпня 2014 22:52
В Україні війна, а ці клоуни цирк роблять. До чого дожилися, хто що хоче те й робить. Ні хто ні за що не відповідає, а влада сидить собі витріщивши очі. Розвели в державі бардак, на АТО солдати відмовляються виконувати накази, а національно свідомі патріоти з Івано Франківщини вже цілими підрозділами знімаються з фронта і зі зброєю в руках їдуть додому в Делятин відпочивати бо дуже злякалися на фронті. Коли вже в нашій Україні наведуть порядок, коли люди почнуть нести відповідальність за свої вчинки та дії. А цим з яйцями дати в руки лопати і віники приставити до них доброго сторожа з гарапою і нехай прибитають місто на громадських роботах патріоти довбані.
Анонім до НОНА Показати IP 27 Серпня 2014 23:14
Шановний відписувач,адже ви теж не з передової АТО відписуєте коменти...
Анонім Показати IP 28 Серпня 2014 20:08
Який активіст, звичайний бичок, що заробиів кілька доларів контрабандою. Здоров"я у нього неміряно, але воювати не буде. Та й де ви бачили цигана на війні?.