USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Волинського поліцейського, який продавав наркотики, затримали. Фото

7 Травня 2020 19:28
Працівник одного із відділів поліції ГУНП у Волинській області 7 травня 2020 року у Луцьку збув громадянину 100 г канабісу за ціною 17 тис. грн.

Про це повідомляє прокуратура області.

Усього зафіксовано три епізоди збуту правоохоронцем особливо небезпечного наркотичного засобу.

Вирішується питання про повідомлення поліцейському про підозру у незаконному придбанні, зберіганні, перевезенні з метою збуту й збуті особливо небезпечного наркотичного засобу (ч.2 ст. 307 КК України).

Прокурори готують також клопотання до суду про обрання правоохоронцю міри запобіжного заходу.Клопотатимуть і про відсторонення його від посади.

Встановлюється також причетність до вчинення цього кримінального правопорушення інших осіб.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Вася Показати IP 7 Травня 2020 20:02
Че так дорого???
Сергій до Вася Показати IP 7 Травня 2020 20:27
Того й приняли...
Анонім до Вася Показати IP 7 Травня 2020 20:33
+ чого так дорого???
гровер до Вася Показати IP 7 Травня 2020 21:14
170 гривень за грам,при купівлі 100 грам - це нормальна ціна для сортової маріхуани...Ати і далі кури дичку...Вася...
Народна прокуратура Показати IP 7 Травня 2020 20:40
Бо дурь не проста, а фірмова - поліцейська
анон Показати IP 7 Травня 2020 21:19
Тю так цєж бошки
007 Показати IP 7 Травня 2020 22:00
Так ось чому не можуть половити тих хто виписуе на стінах ( фен , бошкі ітд ітп ) самі в темі , або ловлять і відпускають без нічого , а те що відібрали продають . Тоді виникає питання чим вони кращі від бариг ? Хіба для цього те чудо йшло в поліцію .
Саша Показати IP 7 Травня 2020 22:11
Особливо небезпечна , хаха, ще ні один не помер від трави, водка ось що особливо небезбечно.
307 до Саша Показати IP 7 Травня 2020 23:10
Від травки може і ні, але вона трамплін до більших наркотиків.
307 до Саша Показати IP 7 Травня 2020 23:10
Від травки може і ні, але вона трамплін до більших наркотиків.
адвокат до 307 Показати IP 8 Травня 2020 09:36
татишо...А може алкоголь чи нікотин є тим трампліном?В переліку наркотичних речовин ООН,по важкості та шкідливості на організм людини,маріхуана знаходиться значно нижче і від алкоголю і від нікотину...
123 Показати IP 7 Травня 2020 22:23
А прізвище слабо, а то в ГУНП багато таких зрощених ППШ талантів!?
FRM Показати IP 8 Травня 2020 00:23
По коментах можна статистику "підсівших"побачити)))))))))
Лис! Показати IP 9 Травня 2020 11:38
Цей мєнт з Локачинського відділу. Він багато років промишляв наркотиками,невже його колеги це не знали?Чи може покривали,або допомагали,а те що купили разом це 100/