USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Волинського прокурора-хабарника спіймали «на гарячому»

26 Січня 2018 16:51
Прокурора відділу прокуратури Волинської області викрито на одержанні 2 тисяч доларів США неправомірної вигоди.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Зокрема, 26 січня 2018 року на одержанні неправомірної вигоди у сумі 2 тисяч доларів США правоохоронці викрили прокурора відділу прокуратури області.

Неправомірну вигоду прокурор одержав від дружини одного із засуджених, які відбувають покарання у місцях позбавлення волі, за вирішення питання про дострокове звільнення її чоловіка.

Тривають першочергові слідчі дії.

Окрім прокурора, затримано ще двох громадян, викритих у пособництві у вчиненні цього злочину.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Він Показати IP 26 Січня 2018 17:10
Так дайте імена ...прізвище...Хай люди знають своїх героїв!
Володя до Він Показати IP 26 Січня 2018 21:18
Автомобіль чорного кольору,марки "Тойота Кемрі",на таких там мало хто їздить
Анонім до Він Показати IP 26 Січня 2018 21:46
покажіть краще прокурора,який не бере хабарів
Док Показати IP 26 Січня 2018 17:15
"Нечистоплотний на руку" у всіх розуміннях вислову - мало того, що хабарі бере, то щей грибок на нігтях.
Кіндрат Панасович Показати IP 26 Січня 2018 17:21
Імена?! Явки?! Паролі?!
123 Показати IP 26 Січня 2018 17:23
Да. По ходу брали, беруть і будуть брати. І не тільки прокурори. Така ми країна в якій корупцію можна тільки очолити але не перемогти.
Жора Показати IP 26 Січня 2018 17:43
Свої свого взяли! Мабуть не поділився.
ще не зовсім свідоми Показати IP 26 Січня 2018 18:08
Я працював у правоохоронних органах і знаю. Третина тих оперів, слідчих та прокурорів, які приймали участь в документуванні та затриманні цього невдахи, брали і беруть (завуальовано чи ні) грошові винагороди (хабарі). Але вони досі працюють, оскільки знають суму "предмету торгів" і вище планки ніколи не ставлять. А. цей чудак загнув таксу. Просив би штуку, а не дві, і все би "порішалося"
ТТ Показати IP 26 Січня 2018 19:21
Після Революціїї Гідності непідкупність в правоохоронних органах подорожчала втричі.
Володька Показати IP 26 Січня 2018 20:20
Нічого, відкупиться. Якщо щедро помаже, той ще заслуженого працівника дадуть.
Заприємне Показати IP 26 Січня 2018 21:20
Невже люди чи як ще назвати не знають Заповідей Божих чи змісту не розуміють чи думають що так все пройде....а воно так нікому не пройде .....як не зараз то пізніше...кожен за свої вчинки відповість.
Заприємне Показати IP 26 Січня 2018 21:25
Шкода одне що всі все бачимо читаємо пишемо а змінити нічого не вдається-не знаємо як
Андрій Показати IP 27 Січня 2018 09:04
це було у Луцьку на вулиці теремнівській біля магазину.і це не тойота кемрі а опель сігнія таксі.
222 Показати IP 27 Січня 2018 12:57
Сашко Білий був 1000 000 разів правий!!!!!!!!!!!!!! С*ки зстрелили
Кусто Показати IP 27 Січня 2018 19:11
Мені чогось здається що людину підставили, для показничка. От як нарешті почнуть брати тих хто дає тоді наведемо лад в державі.
Усім Показати IP 27 Січня 2018 19:46
То кого взяли ?
111 Показати IP 29 Січня 2018 19:28
Шумик Богдан Олексійович