USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.70 9.88

Волинських лікарів змусять прозвітувати за гроші на діагностику

23 Січня 2015 16:16
Волинських медиків змусять прозвітувати за кошти, отримані за томографічне обстеження у медзакладах області.

Про це під час позачергового засідання сесії Волинської обласної ради сьогодні, 23 січня, повідомив депутат облради В’ячеслав Рубльов.

Він зазначив, що до нього як до обранця громади із скаргами на роботу медиків та оплати за використання спеціального обладнання, придбаного за гроші облради для медичних закладів, масово звертаються волиняни.

Усі відповіді, які я отримував від лікарів, зводились до того, що, мовляв, неможливо полічити кошти, отриманні за надання певних діагностичних послуг поліклінік, лікарень та інших закладів охорони здоров’я.

Тож обранець громади закликав колег проголосувати за те, аби керівництво медичних установ надало відповідь про суму отриманих коштів за експлуатацію медобладнання, зокрема, по томографу за минулий рік і яким чином використовувались ці кошти.

Депутати таку ініціативу підтримали.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Анонім Показати IP 23 Січня 2015 17:15
За ці гроші вони вже купили собі квартири, будинки, машини, шикували за кордоном....
МИ Показати IP 23 Січня 2015 17:17
Лікарів теж треба негайно пролюструвати!!!!!!!!!
ВІН до МИ Показати IP 23 Січня 2015 17:24
ага і після того підеш зуби рвати до правого сектору вони це зроблять без наркозу даром
Я Показати IP 23 Січня 2015 17:41
Тільки термінова люстрація лікарів та тюрма - може допомогти. Хто попадав у лікарню знає усі такси на операції. Та про що говорити якщо за апендицит на лапу потрібно дати від 1 000 грн., це окрім ліків.
Сергій Показати IP 23 Січня 2015 18:19
В Луцьку я два рази проходив томограф,це дешевше від Рівного в два рази,І якість знімків ,і саме діагностування тут краще!!!В Рівному дуже не люблять ,коли приходиш з Волинськими результатами,,
Вася Пупкін Показати IP 23 Січня 2015 18:50
У медицині такий бардак робиться. Ескулапи починають нагадувати повій, які без грошей працювати не будуть. Лікар отримує за свою роботу гроші з бюджету, а ще й кишеню наставляє для додаткових грошей з людей
Нах Показати IP 23 Січня 2015 18:58
Лікарі пишуть про малу зарплату, яка змушує їх займатися здирництвом. Нехай відкривають свою приватну практику - і беруть за послуги стільки захочуть. А в державних лікарнях платити хабарі - обнагліли до ручки.
Soni до Нах Показати IP 25 Січня 2015 11:25
До Львова панство поліське дуйте! Там покажуть шо по чім.А галдять в коментах як раз ті щоякраз і копійки недали
ккк Показати IP 23 Січня 2015 19:11
якщо підрахувати приблизно: візьмемо 240 робочих днів в році; в середньому 8 пацієнтам роблять мрт в 1 день; вартість якого 600 грн тоді 240*8*600=1152000 грн. невже його обслуговування так дорого коштує?
Вася Пупкін до ккк Показати IP 23 Січня 2015 19:16
Ні, це в лікарів апетити великів
Анонім Показати IP 23 Січня 2015 19:55
але ж за мрт ми платимо в касу як благодійну пожертву і нам дають чек, лікарі чеків не дають коли ми їм кладемо у кишеню, виходячи з цього можу повірити, що лікарям нічого не дістається, а от куди керівництво лікарні діває такі гроші це справжня загадка
Лучанка до Анонім Показати IP 24 Січня 2015 00:17
Я два рази була на МРТ в 1-їй поліклініці . Жодного разу чеків мені не давали, а в кімнаті очікування результатів чітко написано, що кошти, які оплачують пацієнти є добровільним благодійним внеском
Ок Показати IP 23 Січня 2015 22:41
А ви знаєте скільки коштує обслуговування томографа? А ламається він часто. Цих коштів що в касу платите не втстачає і так. Думаю про всі кошти відзвітують без проблем. Так, що не бризгайте ядом. А не влаштовує поїдьте у Львів, думаю різницю відчуєте відразу. І що цікаво, львів'яни платять і щиро дякують лікарям. А ви полішуки на халяву лікуєтесь і ще ниїте. *******!
Лучанка до Ок Показати IP 24 Січня 2015 00:24
А чи віддасть лікар зі своєї зарплатні 500-600 грн. За обстеження? Це ж ХАЛЯВА ( з Ваших слів ). Послуги медицини повинні відповідати рівню зарплати, а не братися з потолку!!! Якщо це обладнання закупило місто, то й вартість повинна бути реальною для пересічного громадянина. А якщо Ви хочете заробляти, то вище правильно написано, відкривай приватну клініку і встановлюй таку ціну, яку вважаєш за потрібну .
Ок до Лучанка Показати IP 24 Січня 2015 15:17
Повірте, лікарі платять так само як і всі. І ліками тими самими лікуються.І колегам віддячують, бо знають слова Гіпократа: Не лікуй безкоштовно. Бо той хто лікується безкоштовно перестає дбати про своє здоров'я, а той хто лікує, про результати своєї праці.
медик до Ок Показати IP 24 Січня 2015 22:10
один мільйон гривень на рік коштує обслуговування томографа? плюньте мені в очі. якщо у вас є звіт то покажіть всім через телебачення бо ми його не бачили, а якщо вам так подобаються вдячні львів'яни тоді їдьте працювати туди, а ви волиняни не мовчіть
тттт Показати IP 23 Січня 2015 22:54
А підіть та подивіться які суми за УЗД!!!!!!!!А ці гроші куди???Так само на "дільошку"!!!!