USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Волинський «Беркут» був на передовій у Києві. Є постраждалі

21 Лютого 2014 09:55
Під час другої хвилі протистоянь між активістами Майдану та силовиками, яка розпочалася 18 лютого, бійці волинської роти «Беркуту» були на передовій, інформує «Вісник+К».

У результаті сутичок семеро з них постраждали, переважно у них опіки від коктейлів Молотова. Двоє волинських беркутівців отримали вогнепальні поранення. Один з них перебуває у тяжкому стані, адже куля, пробивши бронежилет, потрапила у груди. За неофіційною інформацією, у четвер волинські беркутівці відмовились виконувати злочинні накази.

Цього ж дня на сесії Волинської обласної ради депутати проголосували за повернення з Києва особового складу роти міліції особливого призначення «Беркут» УМВС України у Волинській області.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 34
Микола Показати IP 21 Лютого 2014 10:07
От с***ки!
Cемен Показати IP 21 Лютого 2014 10:15
Ну і х.з.,шкода що їх там всіх не перебили !
777 до Cемен Показати IP 5 Листопада 2016 21:09
баью твого ліпше б перебили
Олександр Показати IP 21 Лютого 2014 10:20
Молодці МУЖИКИ, вміють виконувати накази і вміють думати. Так тримати!!!
НЕЛУЧАНИН до Олександр Показати IP 21 Лютого 2014 14:51
ЯКБИ ВМІЛИ ДУМАТИ, ТО ПРИЇХАЛИ Б ЩЕ ПІСЛЯ 30 ЛИСТОПАДА. А ТАК - ГАНЬБА !!!!!!!!!!!!!
УКРАЇНОЧКА Показати IP 21 Лютого 2014 10:37
"у четвер волинські беркутівці відмовились виконувати злочинні накази" - в 23:00?.... Бог їм суддя...
123 Олександру Показати IP 21 Лютого 2014 10:37
Ти с*чий ригівський потрох!! Закрий своє хавало! Такі як вони поклали сотні Українців. Беркутів чекає народний суд, такий саме як Захарченка!
НЕЛУЧАНИН до 123 Олександру Показати IP 21 Лютого 2014 14:52
ЗАХЕРЧЕНКО ВЗАГАЛІ ТРЕБА ВИПАДКОВО ЗАСТРЕЛИТИ
Лучанка Показати IP 21 Лютого 2014 10:41
Були на передовій......, а наші діти та чоловіки теж на передовій, тільки ПО ДРУГУ СТОРОНУ барикад!!! Ублюдки! Хоробрість Ваша де? Чому не стали щитом на захист свого друга, однокласника, сусіда, лікаря, медсестрички??????
НЕЛУЧАНИН до Лучанка Показати IP 21 Лютого 2014 14:53
ТА ВОНИ ПРОСТО ВІДМОРОЗКИ
тьотя Показати IP 21 Лютого 2014 10:45
а заробити хотіли, як завжди
той до тьотя Показати IP 21 Лютого 2014 11:24
що ви всі трандите, ці хлопці є військовозобовязані. Вони виконували свої службові обовязки. Вас всіх заслухавши, я можу вас назвати не радикалами, а тітушками. Самосуд вас чекає так і божий суд за такі гасла.
Іван до той Показати IP 21 Лютого 2014 11:56
Ці шакали знищують мирних людей. В їх садистській свідомості присяга - це індульгенція на вбивство. І зовсім не БОГ вже чекає цих виродків на тому світі.
Анонім до той Показати IP 21 Лютого 2014 12:32
шановний той, перш ніж згадувати Бога, знайте, що слово Бог і похідні від нього пишуться з великої букви
Чарівник Смарагдовог до той Показати IP 21 Лютого 2014 13:46
А на совість і честь накласти? Обовязки вбивати? Як вони потім через меморіал проходити будуть?
НЕЛУЧАНИН до той Показати IP 21 Лютого 2014 14:55
НЕ БРЕШИ !!!!!! БЕРКУТ - НАЙМАНЦІ, ЯКІ СЛУЖАТЬ ЗА 30 СРІБНЯКІВ
777 Показати IP 21 Лютого 2014 11:28
Ну фото їхнє є........!!! ВПЕРЕД, "Луцк город маленький".....
той до 777 Показати IP 21 Лютого 2014 11:43
Ти давай сам іди, а ми подивимся. Ми лучани мирний народ, в якій є декілька таких тітушок як ти. ,
777 до той Показати IP 21 Лютого 2014 19:35
Вже вийшов.....
1111111111 до 777 Показати IP 23 Лютого 2014 16:20
це старе фото і я знаю хлопців що вже не працюють в беркуті
Лучанка Показати IP 21 Лютого 2014 11:39
шкода що не в трунах повернуться вбивці людей, нелюди морди понажерали за наші з вами люде гроші! місто дійсно у нас невелике, думаю "вдячність" волинян буде безмежна!!!
Павло Лобанов Показати IP 21 Лютого 2014 11:43
вигнати їх з органів під три чорти з вовчим білетом а ще краще у тюрми на заслужений відпочинок!
Микола Показати IP 21 Лютого 2014 11:49
Підстилки ЗЕ*А, вбивці повертаються. ******. Горіти вам в АДУ і тим хто ще звами заробляв гроші і продавав душу. ТВА**КИ!!!!
екскурсовод до Микола Показати IP 21 Лютого 2014 12:01
Коли ви до влади прийдете теж будете захичатись цими "ТВА**КА"ми.
Svitlana до екскурсовод Показати IP 21 Лютого 2014 12:12
треба бути людьми і жити по людськи щоб захисту від своїх братів і сестер не потребувати. а не злодіям і бандитам прислуговувати, **аки їх смердючі цілувати за срібну копійчину
НЕЛУЧАНИН до екскурсовод Показати IP 21 Лютого 2014 14:57
НЕ ТРЕБА ВІДДАВАТИ ЗЛОЧИННИХ НАКАЗІВ - НЕ БУДЕ ПОТРЕБИ ЗАХИЩАТИСЬ ВІД НАРОДУ
Іван Показати IP 21 Лютого 2014 12:09
Ці "герої" просто вміють вбивати і за це їм платить ЗЕК. Кров УКРАЇНСЬКИХ ГЕРОЇВ тягнеться з КИЇВА за кожним з них і інших перевертнів в погонах які так заробляли гроші. І ця кров невинних людей випалить їх і їхні сім'ї з нашої багатостраждальної землі.
Микола до екскурсово Показати IP 21 Лютого 2014 12:20
Захищати і вбивати це різні речі. Убиті ними просто не хотіли жити в країні де процвітає корупція, де нема впевненості в завтрашньому дні, де неможливо займатися спокійно бізнесом, де руйнується медицина і освіта, де мізерні пенсії... І відносно великі зарплати з можливістю підзаробити вбивствами в таких нелюдів, захисників золотого унітаза.
Анонім Показати IP 21 Лютого 2014 12:30
люди,чому влада мусить захищатися від народу, а не служити йому? ми обираємо владу виконувати роботу і платимо зарплату зі своєї кишені. головне питання сьогодні - не хто кого переговорить хоча б в цій анонімній дискусії, а як змінити свідомість народу. шкода, що очі українцям завжди треба промивати кровю
НЕЛУЧАНИН Показати IP 21 Лютого 2014 14:58
БЕРКУТ - МЕРЗОТА !!!!!!!!!!
сирий Показати IP 21 Лютого 2014 20:10
чекаемо цих у...в
тоха Показати IP 21 Лютого 2014 20:14
цим гадам клим и чорнуха дав квартири за наши гроши
спис Показати IP 21 Лютого 2014 20:17
чому не атакують прокуратуру
Волиняка з правого с Показати IP 21 Лютого 2014 23:19
Ага, на передовій, а потім пишуть що сиділи у Кабміні - брехуни всіх під суд. Нехай гроші віддадуть які заробили за побиття людей і здоров'я!