USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84

Волинський бігун до «золота» додав «срібло»

25 Березня 2016 13:56
Після вчорашнього тріумфу на 3 кілометри волинянин Сергій Філюк не намагався бути статистом і на 8-кілометровій дистанції. Відтак прибіг знову серед лідерів й у віковій категорії «молодь» здобув ще одну медаль – срібну. Переміг в цьому забігу Віталій Капітанець із Хмельницької області, Філюк же із результатом 27:52 фінішував другим. Ще один волинянин, Володимир Хоменко, був у цьому забігу сьомим.

Про це повідомляє Федерація легкої атлетики Волинської області у Фейсбук.

Шкода, що не дотягнули в Цюрюпинську до «бронзи» Сергій та Оксана Оксенюки. 27-річній Оксані Оксенюк 9 секунд не вистачило, аби посунути з п’єдесталу миколаївку Діану Кричук. Час Оксенюк на 8 кілометрівці у жінок - 19:54. Водночас вона буквально на останніх метрах відірвалася від іншої представниці Миколаївської області, випередивши її на секунду.

35-річний Сергій Оксенюк також четвертий. Він програв 8 секунд третьому на чоловічій 10-кілометрівці Антону Потоцькому із Полтавщини і на секунду випередив Ігоря Порозова із Хмельниччини.

Нагадаємо, що вчора Філюк переміг серед молоді у кросі на 3 кілометри.