• EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.72 9.90

Волинський каноїст виборов бронзу на чемпіонаті Європи з веслування

5 Червня 2021 17:08
Волинський спортсмен Андрій Рибачок посів третє місце на чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное.

Змагання триватимуть в Познані, що в Польщі, до 6 червня, – повідомили у Волинській обласній школі вищої спортивної майстерності, пише Суспільне.

Каноїст виборов нагороду у каное-двійці на дистанції 500 метрів у парі з Віталієм Вергелесом із Львівської області. Спортсмени програли чемпіонам Європи 0,3 секунди із результатом 1.45,215.

Андрій Рибачок змагався у складі збірної України з 28 веслувальників. Також у складі збірної – байдарочниця Марія Повх і каноїст Юрій Вандюк. Усього після двох днів змагань у збірної України дві медалі – золоту та бронзову.