USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Волинський військкомат отримав зброю

2 Квітня 2014 15:05
Волинському військовому комісаріату необхідно встановити камери відеоспостереження та шлагбауми. Таке завдання поставило вище керівництво місцевим військкоматам.

На це вони просять близько 30 тисяч гривень.

По це стало відомо під час Громадського форуму «Захисти Волинь! Збережи Україну!» сьогодні, 2 квітня.

Заступник військового комісара волинського військкомату Володимир Бондарук.

Він зазначив, що військкомат отримав зброю – пістолети, автомати, гранати. Тому комісаріат необхідно обладнати камерами спостереження. Сума в 31 тисячу гривень – вартість камер, які можуть встановити власні фахівці.

Щоправда, Володимиру Бондаруку запропонували повідомити наглядову раду з питань розподілу благодійних коштів про те, скільки потрібно відеокамер, а не суму. Тоді, можливо, й віднайдуться спонсори, які нададуть необхідне обладнання.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
таємниця Показати IP 2 Квітня 2014 15:08
Таку інформацію і оприлюднюють? Це вже не військові, а якісь запроданці!!! Хочете щоб прийшов ПС і все покрав у вас?
ганьба політиканам до таємниця Показати IP 2 Квітня 2014 15:40
Запроданці керували в Криму!!! Якщо армія намірена діяти так само, то нехай її візьме Правий Сектор!!!
небайдужий Показати IP 2 Квітня 2014 15:12
просто кричущий прояв непрофесійності з боку працівників військкомату, якщо не провокація
Анонім до небайдужий Показати IP 2 Квітня 2014 15:14
100% повна анархія і непрофесіоналізм-геть з розуму поз"їжали
татарин Показати IP 2 Квітня 2014 15:24
Вот так они Крім прос*али, вот такие патриоті профессионалі а сейчас криминал узнает про цю зброю и пиз...ц єтим военкоматам ....
патріот Показати IP 2 Квітня 2014 15:37
А в ОДА у відділі взаємодії з військовими такий "спец" працює як Шмарко, який і організував цю пресуху і всю військову таємницю розкрив! Слава Збройним Силам України!!!:(
Жах Показати IP 2 Квітня 2014 15:47
Вони може ще рекламу на кожному стовпі розвісять? Оце влада! Так вони ж там всі кончені! Бідна -нещасна Україна!
Александр Показати IP 2 Квітня 2014 15:53
Вот здесь я соглашусь с ПС: нах...р таким баранам оружие давать?
вася Показати IP 2 Квітня 2014 15:53
КУДИ ІДЕШ ? - НЕ СКАЖУ. ЩО НЕСЕШ.?-ПАТРОНИ.....
ДМБ Показати IP 2 Квітня 2014 20:05
А "вояка" Пустовіт сидів і це все слухав!:) Що тут казати - замполіт...:)))