USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Волинський завод захопили люди Ахметова, - ЦК «Азов»

13 Жовтня 2015 19:33
Цивільний корпус «Азов» у Нововолинську проводить акцію протесту проти рейдерського захопленн заводу.

Нагадаємо, сьогодні о 15.30 біля Нововолинського олійно-жирового заводу зібралися представники Цивільного Корпусу “Азов”, які розпочали акцію протесту проти рейдерського захоплення підприємства.

На допомогу ЦК «Азов» приїхали і інші патріотично налаштовані особи.

Інформаційне агентство Волинські Новини взяло коментар у Максима, керівника ЦК «Азов» у Нововолинську.

З його слів, така реакція нововолинських активістів на рейдерське захоплення заводу людьми Ахметова

«Наша акція протесту спрямована проти рейдерського захоплення заводу людьми Ахметова. Цю акцію ми проводимо вже другий день, щоб привернути увагу до даного питання. Самі працівники олійно-жирового заводу нас також підтримують, адже вони втратили роботу. Вони звертались до нас за допомогою. На завод прибула директор. Також працівники казали, що з документами все в порядку. На територію заводу нас впускали, особливих проблем не було. Вдалось навіть порозмовляти з тими, хто захопив завод. Плануємо далі проводити акції, доки питання не буде вирішено», - розповів він.

Нагадаємо: "Нововолинський олійно-жировий комбінат" кілька тижнів тому взяли під охрону працівники охорони банку, буцімто - за величезні борги підприємтва.

Додамо, що в офіційній заяві, оприлюдненій згодом ЦК "Азов", йшлося про те, що ця ситуація є конфліктом двох комерційних сторін, до яких Цивільний Корпус "Азов" не має жодного відношення.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
111 Показати IP 13 Жовтня 2015 19:38
а тим "бійцям" (що на фото), хоч по 16 років є?????))))))))))
Анонім до 111 Показати IP 13 Жовтня 2015 21:57
Які 16років-ВОНИЖЕДІТИ...
Анатоль_ Показати IP 13 Жовтня 2015 20:08
Я у глибокому шоці, брати мої)))
Анонім Показати IP 13 Жовтня 2015 20:41
Ввиду того, что к заводу приехал судебный исполнитель (предыдущая статья на эту тему на этом сайте), то судебное решение по данному делу действительно имеет место. Следовательно, "ЦК" выступает против решения судебной системы Украины, вступившего в силу...
рмр Показати IP 13 Жовтня 2015 20:48
раныше це були б тітушки а зараз цивільний корпус :)
Ая Показати IP 13 Жовтня 2015 21:21
переконаний, що державне підприємство має бути державним до кінця. Працівники будуть захіщені законами держави. Зайди не зможуть ліквідувати підприємства. Тим самим українські вироби будуть на українському ринку. Всякі злочинці такі як коломойський, ахметов, звягільський і інші не зможуть наживатись народним майном.
Анонім до Ая Показати IP 13 Жовтня 2015 23:02
А чому ти не вказуєш Порошенко, Луценко, Тимошенко, ....?
Тимур до Ая Показати IP 14 Жовтня 2015 08:16
Наскільки мені відомо завод не є державною власністю, його власник взяв в кредит гроші на модернізацію заводу, але замість цього використав їх на будову нових потужностей в іншому регіоні України.Гроші повертати банку не став. Ось і результат. банксвої гроші втрачати не хоче. А сама альтруістична громадська позиція Цивільного корпусу.... під великим сумнівом.
отож-бо до Тимур Показати IP 14 Жовтня 2015 12:32
Тепер виробництво буде здійснюватися на нових потужностях у іншому регіоні, а у Нововолинську завод закриють, щоб не було конкурента.
Анонім до отож-бо Показати IP 14 Жовтня 2015 14:55
Акщо дійсно це банк Ахметова, то він взяв цей завод під власний контроль для того, щоб мати прибуток. Металобрухт йому не потрібен, бо цього добра для своїх заводів він має і на Донбасі. Таким чином, получається те, що Ахметов взяв завод під контроль для того щоб він працював на нього. І він не буде конкурентом іншому заводу цього же власника.
Ая Показати IP 13 Жовтня 2015 21:28
Герої Крут теж були молоді і розуміли де йшли і з якою метою. Ті, що на фото теж розуміють що дієтся в україні і вони надіюсь готові захищати надбання батьків і дідів.
Всезнайко Показати IP 14 Жовтня 2015 09:31
Героїв Крут дорослі дяді кинули на смерть як стадо баранів. Щось схоже на революцію негідників...
Анонім до Всезнайко Показати IP 14 Жовтня 2015 16:13
добавлю "щоб самим встигнути зробити з Києва "ноги мої ноги".
Анонім Показати IP 14 Жовтня 2015 12:25
ахметов,рошенко,фірташ+кучмовська мафія захватили всю Україну, а ми граємося в патріотизм
пр Показати IP 14 Жовтня 2015 13:12
чого цивільний корпус у військовій формі?
Анонім до пр Показати IP 14 Жовтня 2015 16:15
Тому що він цівільний. а в балаклавах - тому що розуміє те, що стоїть на захисті закону.
пастух Показати IP 14 Жовтня 2015 14:27
Вам вже всім мізки повідбивало. Стадо баранів.
Анонім до пастух Показати IP 14 Жовтня 2015 18:05
Це ще питання в кого мізків нема, в того, хто не розуміє тролінгу, чи в того, хто вважає, що мізки мають тільки свідомі.