Волинський губернатор проти пільговиків?
Голова Волинської обласної державної адміністрації Микола Романюк виступає за запровадження адресної грошової допомоги пільговим категоріям населення. Про це він заявив під час засідання регіональної тристоронньої соціально-економічної ради, – повідомляє 6 серпня репортер «Волинських Новин».
«Ніяких пільговиків не повинно бути. Всі повинні за все платити. Якщо є людина, яка заслуговує на пільгу – чи це пенсіонер, чи це ветеран, чи учасник війни – йому потрібно сплатити гроші, давати адресну допомогу. Я пам’ятаю, колись ми з’ясовували ситуацію – у нас 44 категорій пільгових. Сьогодні у нас прокурор безкоштовно їздить, працівник міліції... Якщо на це є службова необхідність, то виділяються гроші з бюджету, купляється проїзний квиток...», – емоційно зазначив волинський губернатор.
Проте, на думку Миколи Романюка, наразі потрібно виходити з того, що є.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
«Ніяких пільговиків не повинно бути. Всі повинні за все платити. Якщо є людина, яка заслуговує на пільгу – чи це пенсіонер, чи це ветеран, чи учасник війни – йому потрібно сплатити гроші, давати адресну допомогу. Я пам’ятаю, колись ми з’ясовували ситуацію – у нас 44 категорій пільгових. Сьогодні у нас прокурор безкоштовно їздить, працівник міліції... Якщо на це є службова необхідність, то виділяються гроші з бюджету, купляється проїзний квиток...», – емоційно зазначив волинський губернатор.
Проте, на думку Миколи Романюка, наразі потрібно виходити з того, що є.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Ігор
Показати IP
12 Січня 2016 21:27
І правельно, я кожень день їзджу на маршрутці та плачу, а заходить пільговичка показує посвідчення і їде безплатно а на базарі дві точкі має.
Ні гривні водію не кіне, а заходить бабця котра їде раз в пів року тай гроші платить . Всі повинні платити за все , з цього починається спроведливість.
Одні зранку на роботу до ночі,а другі на гулькі ,а платим одинаково.Наприклад бгатодітні діти за проїзд посвідчення, а цигаркі парламент курять
До складу виконкому Луцькради внесли зміни
Сьогодні 10:59
Сьогодні 10:59
Водію стало зле: у Луцьку авто вʼїхало у стовп
Сьогодні 09:36
Сьогодні 09:36
На Волині попрощалися з 20-річним Героєм Валентином Агеєнком
Сьогодні 09:19
Сьогодні 09:19
У «Резерв+» тимчасово не працюють деякі сервіси. Що відомо
Сьогодні 09:03
Сьогодні 09:03
Смерть дитини в Olympic Village: ексдиректорку дитячого табору затримали в Чорногорії
Сьогодні 08:46
Сьогодні 08:46
60% молодих британців хотіли б повернення країни у ЄС
Сьогодні 08:29
Сьогодні 08:29

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.