USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

«Вона біжить під колеса!»: у Луцьку жінку ледь не збило авто

13 Вересня 2018 10:46
У Луцьку жінка, перебігаючи дорогу не на пішохідному переході, ледь не потрапила під колеса.

Відповідне відео опублікував у Фейсбуці водій авто Юрій Вигнанчук.

Так, на відео помітно, що 13 вересня о 9:13 на проспекті Грушевського люди групою переходять дорогу у непередбаченому для цього місці, а одна з жінок ще й прискорює крок просто перед авто і, зрештою, водію доводиться вивертати руль, щоб не збити її.

У коментарях під дописом люди обурені такою легковажністю, адже жінка «ще й біжить під колеса» та зазначають, що поблизу обласної лікарні часто люди переходять дорогу не на переході, неначе «зомбі, які так і лізуть під машину».
Зауважимо, водій опублікував ще одне відео, в якому у тому ж місці через годину дівчина перебігає дорогу перед його авто.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Лучанин Показати IP 13 Вересня 2018 10:48
Автору відео бажаю змінити реєстратор, Якість жахлива.
Ішо до Лучанин Показати IP 13 Вересня 2018 11:25
Яка різниця коли реєстратор для приватного вжитку?
Юрій до Лучанин Показати IP 13 Вересня 2018 16:23
https://drive.google.com/open?id=1xTbnxlEnnesilfc7pPvvsHxBKORrQ__l https://drive.google.com/open?id=1gy7s_G1thhqyXeRm1gMSEx7uanVvUWdK оригінали відео. там вже перекопійоване кілька разів
ангст Показати IP 13 Вересня 2018 10:55
Тупі телята. Чому не штрафують пішоходів?
? до ангст Показати IP 13 Вересня 2018 13:58
Штраф 51, довше писати та встановлювати особу, ніж той штраф, який не як не мотивує більше не порушувати..
valdis peish Показати IP 13 Вересня 2018 11:11
треба було ту курку прокатати на капоті - а потім через суд відшкодувати матеріальну і моральну шкоду
розумна Показати IP 13 Вересня 2018 12:20
Всі питання до влади. На Грушевського треба кращий пішохід!!!Озвучений в тому числі !!!Там дуже незручно переходити, бо не завжди водії на переході зупиняються!!! І взагалі треба як у Європі щоб в місті не їздили взагалі, поза містом так і було б краще повітря і всім зручно!!!
111 до розумна Показати IP 13 Вересня 2018 13:09
швидше за все ви були у якійсь уявній Європі :D
Аня до розумна Показати IP 14 Вересня 2018 15:09
На Грушевського і так перехід на переході, а молодій людині простіше перенести дупу кілька метрів до переходу, ніж зупинити автомобіль. Дійсно, треба збільшити штрафи, до такої суми, щоб і в думці не було перебігати вулицю у невстановленому місці.
Юрій до розумна Показати IP 14 Вересня 2018 15:48
Найтупіший коментар із всіх, які я читав на ВН!
я Показати IP 13 Вересня 2018 12:42
До світлофору-метрів 100.Але всі перебігають дорогу....І матусі,які вранці діток в садочок ведуть,і вагітні,які в пологовий будинок ідуть,і пенсіонери,які в магазин м'ясних продуктів ідуть.Ну не можуть бути пішохідні переходи через кожні 20 метрів!!!Люди,бережіть своє життя.Пройдіть зайвих 100-200 метрів.Бо так здається-встигну перебігти....А можеш і не встигнути
Лучанин Показати IP 13 Вересня 2018 13:48
Що б де не було, але в тому місці люди спокон віків переходили, переходять і будуть переходити, навіть якщо паркана там 2х метрового поставлять. Є потреба. Тому треба і там намалювати зебру. Хтось скаже що через кожні 5 метрів, так, проте "безпечно" для людей, чи ті хто кажуть роботи? Так, водіям не хочеться зупинятися на кожному кроці, а пішоходам не хочеться йти по пів кілометра до переходу - треба шукати золоту середину, приходити до компромісу, а це і є ще один перехід.
Лучанка до Лучанин Показати IP 13 Вересня 2018 14:54
Який же це компроміс?
Валік Показати IP 13 Вересня 2018 13:59
В Європі хто був більше на велоспидах їздять і так безпечніше для всіх. Навіть чиновники їздять на великах. Так що краще булоб щоб в місті був громадський транспорт і більше пішоходів і привітніші один до одного а не такі я тут писаки і не такі, як злі водії що написали про пішоходів так негарно, адже завтра все може помінятись і пішохід в авто а ви на зебрі. Будьте до людей кращими!
Керовца Показати IP 13 Вересня 2018 14:45
На пішоходному пішоходи завжди праві
Лучанка до Керовца Показати IP 13 Вересня 2018 14:59
Ну не скажіть! А Ви в курсі, що на переході навіть пішоходи ПОВИННІ надати перевагу машинам швидкого реагування з включеними вогнями? Ви це робите? А, ну да, "в тебе чотири колеса і можеш почекати".
Згідний до Керовца Показати IP 13 Вересня 2018 16:13
Але не завжди живі
Керовца Показати IP 13 Вересня 2018 14:48
І в тебе чотири колеса і можеш почекати. Поїдьте в Європу побачиш культуру
Юрій до Керовца Показати IP 14 Вересня 2018 15:59
А ще в Європі штрафи, для пішоходів не малі. І там під колеса не стрибають (оцінюючи швидкість руху автомобіля) і по мобільному з розважливою ходою на переході не розмовляють, і дивляться в бік руху автомобіля. А іще (Ви не повірите) не ходять "ланцюжком" (по одному, як це в нас в центрі міста, від гот. Україна до драм. театру) на переході, а пропускають авто поки не збируться в невеличку групу.
Анонім Показати IP 13 Вересня 2018 16:22
Є ж нові штрафи для водіїв, чому б для пішоходів не збільшити? Заплатить 2000-3000грн — не буде тинятись тією дорогою. Воно стрибне під колеса, а водія посадять. А ще потім гроші на лікування проситиме, бо ж не трамвай — має об‘їхати!
Справедливий Показати IP 14 Вересня 2018 11:38
Якщо вже переходити не по зебрі, то як мінімум дивитися в сторони. А жіночці з відео всі і все по барабану. Їй хоч на лобі зебру намалюй, не допоможе.