USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Ледве врятувалися: під Луцьком водій буса ледь не збив жінку з дітьми. Відео

12 Березня 2020 15:23
Водій автомобіля Mercedes Sprinter вчасно не зупинився на пішохідному переході і через екстрене гальмування ледь не збив жінку з двома дітьми.

Інцидент стався в селі Милуші, що поблизу Луцька.

Бус з причепом рухався у напрямку виїзду з міста. В цей час на пішохідний перехід вийшла жінка з дітьми. Вочевидь, водій перевищив допустиму швидкість руху, яка на даній ділянці становить 50 км/год., або вчасно не помітив пішоходів, тому почав екстрено гальмувати.

В результаті цього бус з причепом розвернуло на дорозі. Жінка з дітьми, на щастя, встигли відбігти назад.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
1 Показати IP 12 Березня 2020 15:48
Щвидкість "на око" 70-80. 4.10. Перед выходом на проезжую часть из-за стоящих транспортных средств и любых объектов, ограничивающих обзорность, пешеходы должны убедиться в отсутствии приближающихся транспортных средств. 4.14. Пешеходам запрещается: а) выходить на проезжую часть, не убедившись в отсутствии опасности для себя и других участников движения;
1 до 1 Показати IP 12 Березня 2020 15:52
Водій в принципі мав хорошу секунду на те, щоб побачити обстановку. Пішоходи, не включайте яжмать і ятутживу, переходьте дорогу акуратно.
Укрпошта Показати IP 12 Березня 2020 15:56
Там явна сліпа зона...
Світязь Показати IP 12 Березня 2020 15:59
Не захищаю водія , але жінка ще й з дітьми просто з-за маршрутки вискакує на перехід навіть не впевнившись в безпеці !!!
Колік до Світязь Показати IP 12 Березня 2020 19:15
Асфальт явно не сухий. Якщо так понесло. + явно не 50-60км. погоджусь 70-80.
Jop Показати IP 12 Березня 2020 19:17
Жінка просто позбавлена інстинкту самоозбереження. Навіть деякі собаки зараз так раптово не вискакують на проїзжу частину. Водія буса шкода, уявляю, який шок він пережив за ці секунди. Хоча не виправдовую його, міг збавити швидкість перед переходом, тим більще побачивши автобус, який висадив пасажирів.
Alex Показати IP 12 Березня 2020 19:48
Водій-банан ! 50-55 км/год потрібно їхати!!!
Я Показати IP 13 Березня 2020 00:34
Острівці безпеки зробіть і не буде таких ситуацій! Перейде одну половину дороги, зупиниться на острові, гляне в інший бік і перейде другу. Для чого вигадувати колесо, якщо рішення вже є? Для чого зараз з одного на другого перекидати вину? Таких як ця жінка тисячі і водіїв порушників стільки ж. Давайте краще зробимо дороги так, щоб ніхто не міг порушити і всі були живі. Подивіться на Швецію, Норвегію, там не менталітет інший, а просто дороги безпечні. А то в нас асфальт рівний вже навчились класти, а засоби безпеки при цьому - ні! Де камери відеофіксації, острівки безпеки, відбійники??