USD 39.50 39.95
  • USD 39.50 39.95
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку автомобіль «пролетів» на червоне, ледь не збивши людей

1 Вересня 2018 10:26
У Луцьку автомобіль, проїхавши на червоний сигнал світлофору, ледь не збив пішоходів.

Відео з відеореєстратора опублікував Юра Яртих у Фейсбуці.

Як видно на відео, близько 22 години 31 серпня на вулиці Ковельській, коли загорівся червоний сигнал світлофору, а люди почали переходити дорогу, водій іномарки на великій швидкості «пролетів» поруч з ними.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Дмитро Показати IP 1 Вересня 2018 10:32
Вичислити урода,і перевиховати ,засранці думають що все їм дозволено, а як ставиш на коліна,то і маму згадують і правила дорожнього руху,і навіть закон і конституцію починають шанувати
скептик Показати IP 1 Вересня 2018 10:33
є золоте правило "3 Д"
євробляхи до скептик Показати IP 1 Вересня 2018 16:57
дай дорогу дураку. .так,
Петро до євробляхи Показати IP 2 Вересня 2018 18:40
Добрий дебіл
Зайчик Показати IP 1 Вересня 2018 15:04
ТАМ ще і фура проїхала так само.
дивина Показати IP 1 Вересня 2018 15:49
Де пропали менти?
Бутовець Показати IP 1 Вересня 2018 20:10
Це я
Бабуся Показати IP 1 Вересня 2018 20:35
Це не поодинокі випадки, коли транспорт їздить на червоний світлофор. Сьогодні (приблизно о 10.30 ранку) на переході біля автозаводу на червоне світло промчала в сторону центру маршрутка №2 , а за нею декілька легкових автомобілів. Позор перевізникам та нашій поліції,яка контролює безпеку на дорогах.
Коза Показати IP 3 Вересня 2018 10:10
Фура на жовте (як на мене завелика швидкість для такої махіни), два легкових на червоне - якісь барани...Там страшно переходити.
Жорик Показати IP 14 Вересня 2018 23:43
Я ні в якому разі не заперечую про те, що за кермом був ІДІОТ, але... Пане, водію: Ти бачив де стоп лінія??? Ти де мав зупинитись??? Те що прид...рок проїхав на червоне це факт, але і Тобі потрібно вивчити "Правила Дорожнього Руху"!!!!!!!!!!