USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Восени на Волинь приїде Порошенко

30 Травня 2016 11:59
На вересень запланований візит президента Петра Порошенка на Волинь. У рамках поїздки він має відвідати найбільшу в області об’єднану територіальну громаду - Устилузьку.

Про це розповів голова Устилузької об’єднаної тергромади Віктор Поліщук у рамках прес-туру для волинських журналістів.

Інформацію про візит глави держави на Волинь йому надали з Адміністрації Президента.

Також на червень-липень запланований візит Віце-прем’єра з питань євроінтеграції та євроатлантичної інтеграції –Іванни Клімпуш-Цинцадзе.

Нагадаємо, 25 травня минуло два роки з дня перемоги на президентських виборах Петра Порошенка. Головне гасло його програми було «Жити по-новому». ЗМІ проаналізували, які гасла глава держави висловлював на початку своєї президентської каденції і нинішні реалії.

А ще місяцем раніше у Верховній Раді України розпочався збір підписів за імпічмент глави держави.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
класно Показати IP 30 Травня 2016 12:18
повозіть його і по сільских дорогах усіх
Зайчик Показати IP 30 Травня 2016 12:23
Ми щасливі просто.......
Волиняка Показати IP 30 Травня 2016 12:46
Історія нам підказує, що вже однієї осені один Гарант приїжджав на Волинь...)))
Анонім Показати IP 30 Травня 2016 13:26
відвезіть його в білорусь може ту краіну розвалить а заодно і підоросію економічно підірве , він це вміе
Лікар Показати IP 30 Травня 2016 13:30
А в обласну лікарню,що не приїде?
123 Показати IP 30 Травня 2016 13:42
Блин, вот это радость то! Можно уже готовиться к встрече?
рон до 123 Показати IP 30 Травня 2016 14:04
давай готовся
вован Показати IP 30 Травня 2016 14:18
у наших людей ще радянський менталітет щодо візиту високопосадовців, треба показати що наш край може існувати і самостійно, лише б не заважали депутати, І Президент приїзжав би тільки подивитись на чудо-область.
Анонім до вован Показати IP 30 Травня 2016 17:44
да може самостійно існувати , хто жив той ще краще живе хто крав той ще більше краде
василь Показати IP 30 Травня 2016 14:58
не вже найдуться такі які підуть далі слухати маячню, яку він буде нести. Для чого сюди їхати? Їхав би в свою офшорну країну та й все. Від того українці тільки виграли б.
Мммм Показати IP 30 Травня 2016 16:00
Дивно,раніше всі були за Порошенка,а зараз проти...
Яша до Мммм Показати IP 31 Травня 2016 10:59
А в нас завжди так: під час "помаранчевої революції" всі горланили Ющенко - ТАК, а потім невдоволено жалілися на життя, така сама ситуація з нинішнім президентом... Спочатку ходять на майдан і деруть там горло, і саме страшне - ще й життя віддають, а потім згадують який курс долара був до того майдану. Задумайтесь.
Я Показати IP 1 Червня 2016 23:21
Хотілось би у нього запитати що він творить з Україною? Говорив що за три дня закінчить війну на сході? Але як завжди простих людей він не почує! Бо все все буде сплановано і розкладено ,,кимось,,що і кому можна говорити. То для чого йому ця поїздка????маса людей більше не вірять нікому!хоча і мовчать .фоча. прекрасно розуміють що відбувається ! Навіщо робити ,,показуху,, іговорити про любов до людей і патріотизм до України!видно в кожного своє розуміння цих речей!хотілось би подивитись йому в очі і запитати ,,чи всі вже в тій Раді втратили совість до останньої краплі разом із ним чи вони думають що самі будуть вічно жити....