USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Войтович розповів, чому подав у відставку

25 Січня 2014 10:32
Про причини написання заяви про звільнення Володимир Войтович розповів під час третього пленарного засідання 23-ї сесії облради.

«Я цей документ передав у виконавчий апарат облради заради одного - щоб в нашому Волинському краї був громадянський мир, заради того, щоб ми не допустили, щоб постраждали люди - наші волинські краяни. Нам це вдалося вчора зробити і в такому цивілізованому руслі ми повинні рухатися далі. Вчора я думав, аби люди, які працюють в цьому домі, не постраждали і майно не постраждало. Доля моєї заяви вирішуватиметься вами, позитивне чи негативне рішення я буду виконувати. Вчора я керувався моральними критеріями і моральними аргументами, далі мною будуть рухати лише правові критерії. Кожне рішення має прийматися в правовий спосіб», - звернувся він до депутатів.

Він повідомив, що вже протягом тижня перебуває на лікуванні, однак відвідує всі доленосні для краю заходи. Оскільки рішення облради, які будуть прийняті, він не матиме права підписувати, повноваження голови обійняв заступник голови облради Валентин Вітер. Після цього Володимир Войтович зайняв своє місце у сесійній залі, засідання розпочав Валентин Вітер.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
лучани Показати IP 25 Січня 2014 10:52
Які "моральні критерії" ?.... Войтович перелякався, щоб громада не лінчувала за прислужування диктатору.
дідо до лучани Показати IP 25 Січня 2014 12:21
100%
дрова Показати IP 25 Січня 2014 11:15
тримайтеся. тепер у руля ВІТЕР!!! то вам не войтович і навіть не клімчук. ура, перемогли наші.
Вася Показати IP 25 Січня 2014 11:50
По любому треба триматись. Загрева зараз почне моменти вотворяти.....
людка Показати IP 25 Січня 2014 11:55
войтович мудрєц і в цій ситуації лише виграє в очах жителів області. а вітер - то клоун безграмотний. не голосуйте за відставку войтовича бо він продемонстрував свою порядність а клімчук вже в догонку через коліна і свій театр написав ту заяву
Анонім Показати IP 25 Січня 2014 11:56
ВІТЕР, якому Гузь підсказував, що говорити "Кажи - Слава Україні!, Кажи шось", а той, а шо казати ПОСМІХОВИЩЕ!!!!!!!!!!
народ до Анонім Показати IP 25 Січня 2014 13:51
Вітер молодий політик, а тимудак риговський.
1234 до народ Показати IP 25 Січня 2014 22:06
Вітер - тупа людина. Як вона буде керувати?!
народ до 1234 Показати IP 26 Січня 2014 12:34
а йому Гузь з Бондарем будьть підказувати, що казати.....
Анонім до народ Показати IP 26 Січня 2014 12:32
буггага... А шо казати??? а нічо... а де сало... а нема.....
1 до народ Показати IP 26 Січня 2014 12:53
Ви ще не зрозуміли??? Ніхто з обласної ради не хотів відставки Войтовича і Клімчука, мабуть Вітер також, тому і прикрили Войтовича, що він пішов з сесії, щоб не було достатньої кількості депутатів, навіть Карпюк його захистив (хто дивився відео - бачив, хто не дивився вчорашню сесію, можете переглянути), просто Вітів ЦУ з Києва отримав про створення Народної Ради на місцях, вот ті і з імітували роботу (зробили проект створення Народної ради, поклали на неї функції створення абсолютно мирних загонів самооборони і "допобачення" ЦУ виконали, закону не порушили (бо проект) і як кажуть "овци цели і волкі сити") "ТА ПРАВИЛЬНО ЗРОБИЛИ!!!!!!!!!!!!!!! А Вітер правильно сказав "...А що казати...
Виборці до 1 Показати IP 26 Січня 2014 22:54
Панове наші любі депутати (і з ПР тоже), якщо це все, що написано вище - правда, Ми вас дуууже просимо! БУДЬ ЛАСКА!!! НЕ ПРИЙМАЙТЕ НІЯКИХ СУМНІВНИХ ПРОЕКТІВ РІШЕНЬ, ЯКЩО МАЄТЕ З ВІДКИСЬ ТАКИЙ НАКАЗ І НЕМАЄТЕ КУДИ ДІВАТИСЬ, ТЯНІТЬ ЧАС, БЛОКУЙТЕ, ГОВОРІТЬ, КРИЧІТЬ В МЕГАФОН ЯК Гузь, тільки не приймайте!!!! Будуть вибори в обласну раду, Президента і т.д. ми за вас за кого проголосуємо, а за кого не проголосуємо, тільки хай все буде в чесний спосіб...
Анонім Показати IP 25 Січня 2014 11:57
Згадайте, хто прийшов до влади 1971р
дідо до Анонім Показати IP 25 Січня 2014 12:21
Хто ?
Анонім Показати IP 25 Січня 2014 12:41
дід Пихто
Олександр Показати IP 25 Січня 2014 14:36
А чим вам Воойтович не подобається? Так прикро було за Войтовичем бачити мордяку його попепедника Грицюка з БЮТ на одній із вчорашніх фотографій. Оце ЧУДИЩЕ сьогодні революцію у Луцьку робить. Оцей бюрократ і казнокрад???? Шило на мило, друзі... Я вже не говорю про Бондаря, який теж там ошивався. Отака у нас революція - прийде до влади бЮТ і грицбки з гузями та бондарями знову почнуть грабувати народ. А ви їх пропихаєте. Кого??? Як стадо...
дідо до Олександр Показати IP 25 Січня 2014 15:02
Боря заспокійся.Грабунок волинян почався з 2010 року.
Кіра Показати IP 25 Січня 2014 15:35
А чого то ще той Грицюк приперся-совість би мав, чи грошики вкрадені скінчились-посіпака нещасний-свинопас, здав партію, то хоч би не висовувався-один сором!
Анонім Показати IP 25 Січня 2014 18:28
ГУЗЬ ХАМЛО. інтелекту 0