USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Войтович повторно просить облраду його звільнити

20 Лютого 2014 08:53
Голова Волинської обласної ради Володимир Войтович повторно просить звільнити його. Про це він написав у заяві вчора ввечері.

"Прошу звільнити мене із займаної посади за станом здоров’я, оскільки я тривалий час лікуюсь і ще продовжую лікуватись. Я написав цю заяву заради припинення громадянського протистояння на Волині, в Україні та у Волинській обласній раді. Засуджую діяльність тих, чиї безвідповідальні рішення і дії призводять до конфлікту в українському суспільстві та волинській громаді. Прошу довести зміст цієї заяви до волинян і депутатів Волинської обласної ради" - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що 24 січня Володимир Войтович під тиском мітингувальників уже писав заяву про звільнення.

Сьогодні о 10.00 відбудеться сесія обласної ради Волині, на якій і розглянуть рішення нинішнього голови.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
ми Показати IP 20 Лютого 2014 09:29
Буде непереливки бе3 Войтовича!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
кроха Показати IP 20 Лютого 2014 09:35
Володимире Івановичу! Бережіть здоров’я. Нині це головне. Буря пройде разом з усім мотлохом, який прагне влади на Волині. А що далі буде в обласній раді - то тільки можна здогадуватися....
lдепутат Показати IP 20 Лютого 2014 09:37
Войтович освічений голова, такого ще пошукати треба.ЛІНИВИЙ І ТУПИЙ Вітер запоре роботу ради.
ООО Показати IP 20 Лютого 2014 09:43
То це Вітер преться - ганьба нам усім. Значить Валя-супруга багатьом мусила дати, а ще скільком треба.......
мала Показати IP 20 Лютого 2014 09:50
молодець !!!! Таку високу посаду віддати заради людей мало хто зміг би . Слава йому !!!!!!!!!!!!
доросла Показати IP 20 Лютого 2014 09:51
А я чула ,що Вітриха ціле життя цим займаеться. Невідомо чиі ще діти.
Анастасія до доросла Показати IP 20 Лютого 2014 11:09
А ти її знаєш? Ти з нею спілкувалася?Почула доросла БАБА дзвін...А ще й про дітей..Не соромно?ДУРЕПА.
знайомі Показати IP 20 Лютого 2014 09:55
Пане голово,тримайтеся, ми з вами.Бог і історія вас не забудуть.
Іра Показати IP 20 Лютого 2014 09:56
Цікаво кого вже опозиція пропонує? Вітра напевно. От тоді і згадають про Войтовича.
Освітяни Показати IP 20 Лютого 2014 10:04
Володимире Івановичу, освіта любить вас і цінуе.Ви ще зробите багато справ добрих для волинян та держави,а майдан не завжди правий,бо не можна всіх гребсти під одну гребінку.
посторонній Показати IP 20 Лютого 2014 10:13
Войтович компромісний голова.Невже і далі не може працювати,адже і далі рада буде працювати. Кожна революція використовуе попередні кадри
співчуваю Показати IP 20 Лютого 2014 10:48
злетілися коршуни здобич ділити.Майдан, а де ж ви тут аВИ ВЖЕ НЕПОТРІБНІ. Під зад ногою. Люди ,, ви так нічого і не пойняли, що ви тільки біомаса.
ДО АНАСТАСІІ Показати IP 20 Лютого 2014 12:16
Від дурепи чую. Мабуть,разом були
Анонім до ДО АНАСТАСІІ Показати IP 20 Лютого 2014 15:55
Шановна, ДОРОСЛА. В країні війна,а в тебе дурне в голові)))Ти ,що слаба на....Не позорь націю!!!