USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Вулицю Лесі Українки у Луцьку хочуть реконструювати. ОНОВЛЕНО

29 Березня 2016 15:55
Лучанам пропонують для обговорення та пропозицій один з ескізів можливого проекту реконструкції вулиці Лесі Українки.

Пропозиції та зауваження мешканці міста можуть подавати протягом тижня (до 4 квітня 2016 року включно) в письмовій формі в приймальню Департаменту житлово-комунального господарства міської ради.

Про це написав на своїй сторінці у Фейсбуці Луцький міський голова

Микола Романюк та розмістив ескіз можливого проекту.

Шановні лучани. Публікую для обговорення та пропозицій один з ескізів можливого проекту реконструкції вул. Лесі Українки...

Опубликовано Миколой Романюком 28 марта 2016 г.
На сайті міської ради розмістили наступні ескізи:

Влаштування скверу на розі вулиць Лесі України та Кривий Вал:



Поновлення скверу біля ЦНАП з організацією приміщень для обслуговування людей з особливими потребами:


Сквер з автостоянкою в районі площі Воз'єднання:


Від лучан чекають пропозицій та зауважень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Сераховичі Показати IP 28 Березня 2016 16:44
Єдине побажання-не "заговорити" цей проект! І щоб майбутній вигляд вулиці не заставляв згадувати з настальгією сьогоднішній день!
Читач Показати IP 28 Березня 2016 16:50
Звичайно ж треба реконструювати вул. Лесі Ураїнки, вона ж в такому поганому стані. Цікаво хто виробник тієї бруківки, що повсюди вкладається. Невже для міста це найбільш необхіно. Псевдопопатіроти...
Chili до Читач Показати IP 28 Березня 2016 19:43
Треба ще відкатів, а ще карабас і там)))) І...,щонайголовніше фонтан не можемо зробити)))), переходи, розмітки,освітлення нема ніде майже, асфальту, знаки, дерева, клумби, зимою посипати не можуть та почистити тротуари, а тут на тобі-НАГАЛЬНА ПРОБЛЕМА ВУЛ. ЛЕСІ УКРАЇНКИ))))
Петрик Показати IP 28 Березня 2016 17:20
Я шось нічого не можу поняти з того малюнка. Не можу на цей раз чимось допомогти. Вибачте.
Лучанка Показати IP 28 Березня 2016 18:08
А може спочатку фонтан імені Кривицького на тевтральному добудувати? А потім вже нові афери придумувати...
Роман Показати IP 28 Березня 2016 18:09
З цієї схеми зрозуміло, лише що поміняють бруківку, і встановлять нові лавочки. В мене декілька питань 1.Жахливу конструкцію біля крамниці мистецтв заберуть? 2. Вул. Лесі Українки буде пішоходною, чи її залишать як зараз - "умовно-пішоходною"? 3. Жахлива зовнішня реклама (вивіски) замінять чи вони залишаться? 4. Сквер буде один чи всі будуть реставруватися?
Фонтан Показати IP 29 Березня 2016 16:10
Я фонтан в центрі Луцька, - а ви про мене не забули ?
n Показати IP 29 Березня 2016 16:17
краще старовинні будинки по Лесі відреставруйте. Страшно дивитися на залишки історії які от от впадуть на олову.
Анна Показати IP 29 Березня 2016 16:27
А що в Луцьку Воззєднання чи все-таки майдан Злуки?
Дмитро до Анна Показати IP 29 Березня 2016 18:42
Злюки, злюки, від воз'єднання зараз утримуються, бо всі злі та нелюдимі.
ага Показати IP 29 Березня 2016 21:14
шо, опять?
валерій Показати IP 9 Липня 2016 22:23
а куда, цікаво, подінуть польську шестигранну бруківку , що відкопали на вулиці ??? кому піде на подвір"я ??? і навіщо так глибоко копати ???