USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

«Ви не чули мене». Пресконференція Байдена закінчилася скандалом. Відео

16 Червня 2021 21:48
У Женеві завершилася пресконференція Джо Байдена, присвячена результатам зустрічі з Володимиром Путіним 16 червня. Наприкінці кінці заходу відбувся скандал.

Про це пише «Страна».

Глава Білого дому вже йшов, коли одна з журналістка крикнула услід йому: «Ви впевнені, що Путін змінить поведінку?»

«Я такого не говорив. Я йому сказав, що зміниться ставлення світу», – сказав Байден, зупинившись і повернувшись до аудиторії, звідки пролунав голос.

На цьому представниця ЗМІ не заспокоїлася.

«Ви провели з Путіним кілька годин. Він, як і раніше, заперечує провину Росії. Як це можна тоді назвати важливою і продуктивною зустріччю?» – невдоволено крикнула журналістка.

«Ви не зрозуміли, що сталося. Ви не чули мене», – сказав Байден і пішов.
У середу, 16 червня, в Женеві відбулася зустріч президента США Джо Байдена з російським главою держави Володимиром Путіним.

Після завершення першим дав пресконференцію Путін.

Згодом під час своєї пресконференції президент США Джо Байден заявив, що передав російському главі Володимиру Путіну під час зустрічі в Женеві непорушну прихильність США до суверенітету й територіальної цілісності України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Оппа Показати IP 16 Червня 2021 21:51
Провокаторша є. Байден чітко відреагував, просто красавчик. А де скандал? Ну окрім того, що неадекватна потрапила на пресконференцію ...
скептик до Оппа Показати IP 16 Червня 2021 23:53
просто не всі вміють розшифровувати дипломатичні заяви
Бідон Показати IP 16 Червня 2021 22:11
Каструлі не товариш.
Анонім Показати IP 16 Червня 2021 22:27
В чому скандал? Байден все в тєму відповів, з льоту прямо. Неврівноважена журналістка, але це не скандал аж такий.
Богдан Сташинський Показати IP 16 Червня 2021 22:34
Час покаже ...
Пу Показати IP 16 Червня 2021 22:46
Американська журналістика померла. Скандали і хайп і ті мають певні дозволені і заборонені мішені.
Ау до Пу Показати IP 16 Червня 2021 22:54
В Росії журналістики як такої років 15 немає. Так що не вам щось вякати.
Луцький Показати IP 16 Червня 2021 22:52
Добре вшпілив істеричці, добре. Провокаторша не чекала на таку відповідь.
Анонім Показати IP 16 Червня 2021 23:51
Становится понятна причина отказа Байдена от совместной пресс-конференции с Путиным. Там были бы российские журналисты, которые задавали бы неудобные вопросы. А так все чётко.
Хаха до Анонім Показати IP 18 Червня 2021 13:52
расєйські журналісти ? Це ті придворні, що торгуюють соловїним помьотом?
Батя Показати IP 17 Червня 2021 07:05
Кто пустил кастрюли в Женеву?
О! до Батя Показати IP 18 Червня 2021 13:51
Тебе хто випустив? Тобі ще лікуватись і лікуватись.
Ася Показати IP 17 Червня 2021 13:39
ХА!