USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Вибори міського голови Луцька: відома явка виборців на 20:00. Оновлено

15 Листопада 2020 21:47
Станом на 20:00 15 листопада, у день повторного голосування з виборів Луцького міського голови, волевиявлення здійснили 25,95% виборців громади.

За попередньою інформацією Луцької міської ТВК, яку повідомили представникам Громадянської мережі ОПОРА, віддати свої голоси станом на 20:00 на дільниці прийшло 44 тис. 609 осіб. Тож відсоток явки склав 25,95.

Зауважимо, станом на 13:00 явка виборців становила 10,59 %.

Зазначимо, що рівень явки в другому турі суттєво нижчий, ніж був у першому.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Петрович Показати IP 15 Листопада 2020 14:43
Каратнин так карантин!
луцький Показати IP 15 Листопада 2020 15:34
Потім стільки бажаючих скиглити буде...!!!
скептик Показати IP 15 Листопада 2020 16:39
голосуй, не голосуй - все-одно одержиш дірку від бублика
@ до скептик Показати IP 15 Листопада 2020 17:51
не бойся врага-бойся безразличного(нар мудрость)! а вам лишь бы диван был на месте!
ABC до скептик Показати IP 16 Листопада 2020 01:08
От через таких як ви, яким все по барабану, і гриземо ту дірку уже майже 30 років.
Пенсіонер Прокопчук Показати IP 15 Листопада 2020 16:42
Ніхто не буде скиглити. Шльопати язиками будуть тільки придурки, ці пліткарі завжди чимось не задоволені, від того і брешуть по приводу та без приводу.
Клт Показати IP 15 Листопада 2020 16:44
С.Милуші явка 8 відсотків!
Ігор луцький до Клт Показати IP 15 Листопада 2020 17:32
Явка нормальна.Вибори відбулись.Обрали достойних.
Коли результати? Показати IP 15 Листопада 2020 21:33
Чого в Луцьку ні інформації про яку після закриття дільнись ні попередніх результатів?
Qwerty Показати IP 16 Листопада 2020 06:43
Ось і розкрилась суть реформи об'єднання
Лучанин Показати IP 16 Листопада 2020 09:49
10 відсотків - вибрали мера!
Катя до Лучанин Показати IP 16 Листопада 2020 15:42
А що, комусь заважали ідти на вибори і від дільниць відганяли?