USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Викрили волинянина, який «вирішував питання» реєстрації автівок

22 Липня 2016 20:13
Викрили волинянина, який за гроші допомагав «вирішувати питання» щодо реєстрації транспортних засобів у сервісному центрі МВС.

Про це повідомляють у прес-службі прокуратури області.

Сьогодні, 22 липня, працівники прокуратури Волинської області спільно із Управлінням захисту економіки у Волинській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України викрили громадянина, який вимагав та отримав від волинянина неправомірну вигоду в сумі 3 тисячі гривень за здійснення впливу на прийняття рішення службовою особою одного із територіальних сервісних центрів Регіонального сервісного центру МВС у Волинській області при здійсненні перереєстрації транспортного засобу марки «Renault Megane» та отриманні номерних знаків.

Відомості про це внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 369-2 Кримінального кодексу України.

Тривають першочергові слідчі дії. Вирішують питання про оголошення громадянину підозри.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Мельник В.М. Показати IP 22 Липня 2016 20:52
Викрили , не смішіть ! Аналогічно можна сказати і про валютчиків . Такі " спеціалісти " народилися з часу незалежності України і нікуди вони поки що не зникали !!! Про це знають всі , - " крім " правоохоронців ...
оце так новина Показати IP 22 Липня 2016 20:58
в кожному мрев є чоловік з 10 так званих рішал або простіше назвати посередників, і всі хто хоч інколи заходив в мрев знають їх в обличчя...
ВАСИЛЬ Показати IP 22 Липня 2016 21:20
як смішно читати цю блювотину прокуратури, в мрео дясятиліттями гребли гроші за постановку автівок плюс благодійні фонди які чомусь не цікавлять "борців" корупціонерів а спіймали дядька навіть не посадову особу, років 5 тому такий собі прокурор веніславський теж поборов корупцію в колках зловив вчителя автошколи на тому що той збирав гроші для здачі екзаменів і при тому його не цікавило кому ті гроші щорічно ідуть в кишені а ідуть таким же виродкам , поламав життя людині і нічого не змінилося після того в мрео
123 Показати IP 22 Липня 2016 22:42
Це не рішал треба притягувати до відповідальності а тих до кого вони ходять
Сбо Показати IP 22 Липня 2016 23:52
Ловилиб посіпак які там працюють як попрошайкі
Месний Показати IP 23 Липня 2016 09:06
Ви бов........дури, ((( РЕФОРМА ПРОКУРАТУРИ І ПОЛЛІЦІЇ, ))) перш за все треба притягувати Пороха, прокуратуру і весь кабмін і хвалитися що ви там зробили ,А рішали були з початку ери динозаврів, наша система їх створила
волинянка Показати IP 23 Липня 2016 09:29
Ото сенсаційне повідомлення!!! Ото новина для всіх!!!
Андрій Показати IP 23 Липня 2016 09:55
Краще б вони того не писали..... Борці йопт.
ха Показати IP 23 Липня 2016 12:57
Рішалу вони зловили... Не смішіть.... В тих прокурорів родичі також рішалами в мрев ходять. Чого їм пальчиком не кажуть но но?
оптиміст Показати IP 23 Липня 2016 19:19
Так розтрубили на весь світ, що рішал не буде! Реформа мовляв, радуйтесь люди,за 10 хвилин зареєструєте авто! А на ділі як було, так і лишилось. Гроші вкрали, зате реформувались.
К Показати IP 24 Липня 2016 22:39
.