USD 39.80 40.10
  • USD 39.80 40.10
  • EUR 39.90 40.25
  • PLN 9.90 10.04

Виливали бражку власноруч: як на Камінь-Каширщині борються з самогонниками

23 Грудня 2023 10:30
На Волині поліцейські продовжують боротьбу із самогоноварінням.

Про це інформує Камінь-Каширський районний відділ поліції.

У Карасині поліцейський офіцер громади Артур Федорович разом з інспектором з ювенальної превенції Вадимом Зубачем задокументували та знищили близько 400 літрів самогонної закваски, яку зробили жителі сіл Карасин та Карпилівка.

Винних осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.
Читати ще: 600 літрів оковитої – у землю: на Камінь-Каширщині ліквідували самогонну точку

У селі Кукли дільничний офіцер поліції Володимир Матвійчук теж виявив та задокументував факт зберігання близько 160 л самогонної закваски. Складено адміністративні протоколи, а бражку горе-бізнесменка мусила власними руками вилити на землю.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
ніхто Показати IP 23 Грудня 2023 11:09
що на те сказати? ......
Александр - 1 до ніхто Показати IP 23 Грудня 2023 11:55
Дов....би. Це якщо коротко.. Нагадує совдеповськи часи. Може б ці поліціанти зайнялись чимось більш корисним в такий тяжкий для країни час?
Руслана Показати IP 23 Грудня 2023 13:36
Люди думали собі на свята файним сомогоном запастися,родичів пригостити,а тут.... засада:)))
Were до Руслана Показати IP 23 Грудня 2023 19:24
Твої родичі ригнуть від промислових масштабів, навіщо той чьос)
Підпільник Кіндрат Показати IP 23 Грудня 2023 17:31
А якщо для власних потреб, без мети збуту ??! Мутна ця історія, вот шо я вам скажу ! Яке діло тим поліціянтам на що я витрачаю цукор, Може ті тьотки займались продажем оковитої тоді да,- підрив економіки !))
читач до Підпільник Кіндрат Показати IP 23 Грудня 2023 18:33
Для "власних потреб" 4 бідони?
dmd до Підпільник Кіндрат Показати IP 23 Грудня 2023 19:26
Ну то жени тихенько, а тут гуральня на сотні літрів, з резидентами-слимаками, не треба і кацапів, щоб нищити нарід