USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Янукович вкотре звернувся до українців з Росії

2 Квітня 2014 15:25
Віктор Янукович дав інтерв'ю журналістам світових ЗМІ в російському місті Ростов-на-Дону. Завчасно ніхто не повідомляв про можливий виступ колишнього Президента України. Нагадаємо, що це вже третя публічна поява втікача Януковича у медіа за час його перебування в сусідній державі. Він наголосив, що не давав наказів стріляти в людей у Києві.

Також наголосив на необхідності провести референдум щодо федералізації України і заявив, що в Україні орудують радикали: "Цих людей не можна називати активістами - це бандити".

Водночас, за словами Януковича, він спробував би не допустити проведення референдуму в Криму й виходу цього регіону зі складу України.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
1111 Показати IP 2 Квітня 2014 15:43
Шо воно меле? Він- ннавіть не чує питань. які йому задають а тараторить давно заучену проповіь!
НЕЛУЧАНИН Показати IP 2 Квітня 2014 15:50
гав*юкович - д*біл і повний мудак. ЗАВГАР - найбільша посада, яку він заслуговує
Анонім до НЕЛУЧАНИН Показати IP 2 Квітня 2014 15:56
А ті що зараз при владі прямо ангели? ***, ви хоть думаєте шо ви говорите?
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 2 Квітня 2014 16:33
на відміну від тебе я думаю. бандюковичі довели країну до краху, а ти тут всіляку дурню мелеш
111 до НЕЛУЧАНИН Показати IP 3 Квітня 2014 16:06
це такі як ти довели країну до краху
завгар до НЕЛУЧАНИН Показати IP 2 Квітня 2014 16:07
Завгар не завгар, а он сейчас единственный легитимный президент Украины... За него проголосовали люди.
хунта до завгар Показати IP 2 Квітня 2014 16:09
а хунта сама себя назначила...
НЕЛУЧАНИН до хунта Показати IP 2 Квітня 2014 16:36
синьогнойна хунта сама себе призначила. факт !!!!!!!
Анонім до завгар Показати IP 2 Квітня 2014 16:09
За нього голосував Підрахуй.
Слышали до Анонім Показати IP 2 Квітня 2014 16:13
Слышали эту сказку в 2005-ом...
НЕЛУЧАНИН до Слышали Показати IP 2 Квітня 2014 16:37
а пєчєньє в тій казці чиє було ? і карусєлі, і дубльований сервер. ЇЖ САМ СВОЮ ЛАПШУ !!!!!!!!
НЕЛУЧАНИН до завгар Показати IP 2 Квітня 2014 16:34
хто за нього голосував ? 10 % відморожених кацапів ? решта - фальсифікації !!!!!!!
уточнення до завгар Показати IP 2 Квітня 2014 16:37
Не люди , а зомбований совковий лохотрат. Таким не можна давати голосувати. За кіло гречки вибрали золотобатонного пінькострибунця
Olha Показати IP 2 Квітня 2014 16:25
коментар було видалено
Анонім до Olha Показати IP 2 Квітня 2014 16:28
коментар було видалено
НЕЛУЧАНИН до Olha Показати IP 2 Квітня 2014 16:35
повернем тіпа президента. в наручниках
Анонім Показати IP 2 Квітня 2014 16:26
коментар було видалено
Алік Показати IP 2 Квітня 2014 16:38
Правду каже. А хто вірить що ті що зараз при владі не будуть красти як хто може? Ви що повірите що зараз усі будуть жити на зарплату чиновницьку і службовську? Зокрема в податковій начальники живуть припіваючи а откуда такі гроші???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Тарас Показати IP 2 Квітня 2014 16:39
Хуже російського зомбоящика немає поки в наш час....суцільна брехня...Живеш на Україні старайся говорити українською...гордись цим,...яка демократія?..це більше називається беззаконня в країні...Всі політики звикли приймати рішення тільки заради власної вигоди а не заради країни...От і Крим *ушел в Россию*...Як тут жити якшо завтра якийсь Борис прийде і скаже шо пів хати його а через рік взагалі виселить...Чому ніхто не заглядає в Конституцію..головний закон країни...керують не політики а ці головні закони...Ганьба...
) до Тарас Показати IP 3 Квітня 2014 16:09
як немає, є - 5ий канал, канал 24, експрессо, 1+1......
козлам Показати IP 2 Квітня 2014 18:12
я взагалі не знаю нашо його слухати і коментувати,не читаючи і не дивлячись шо меле це чучело знаю що це повний бред,бачу знову в коментах активізувалися пр*дурки провокатори і теж пишуть х..ню ,щоб ви не писали і не говорив цей під*р ваі шанси мразюкі потворні вичерпано відновити своє правлиння щоб ви не візжели і вашому пукіну просто к888у г***дону нічого в УКРЇНІ не світить цими виступоми вони роблять свої останні вздохи!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
тверезий до козлам Показати IP 2 Квітня 2014 22:50
Та згідний....ото під політичними темами всякі аноніми і нелучанани що ви несете з бред ?....
дада Показати IP 2 Квітня 2014 18:51
це пукін всіма засобами намагаэться щось зробити хоча напевно він і сам не зає що хоче і тому як істерічка тупотить ногами і б"ється головою в підлогу!
здогодався Показати IP 2 Квітня 2014 18:56
це путін хочезбити всіх з толку ,він зная що послухавши бред цього ****** всі на невзначений час входять в штупор і не реагують ні нащо інше.
Лучанка Показати IP 2 Квітня 2014 19:33
Хай краще вимолює прощення в Бога та людей,бо його виступи з кожним разом стають безглуздішими.
Вас Показати IP 2 Квітня 2014 20:02
Првісити