USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Вивалив і поїхав: у Струмівці чоловік покинув купу сміття на узбіччі

14 Квітня 2018 07:00
Величезну купу мішків зі сміттям вивантажив зі свого авто невідомий чоловік просто на узбіччі поблизу Луцька.

Відповідні фото опублікував Андрій Циганов у Фейсбуці.

"Впевнено крокуємо до Європи! Головне, що не біля себе!" - написав чоловік та додав, що інцидент трапився у селі Струмівка, що під Луцьком.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
123 Показати IP 14 Квітня 2018 07:09
Ну так є державні номера, ну тепер активісти покажіть свою роботу
Євген до 123 Показати IP 15 Квітня 2018 10:37
Тобі активісти щось винні? а чи може комусь винні?! Підніми свою дупу і сам хоч трішки стань активістом, а не якісь закиди пишеш
ПРОПОНУЮ Показати IP 14 Квітня 2018 07:42
ПРОПОНУЮ ЗАБРАТИ ЦЕ ВСЕ СМІТТЯ І ЗАКИНУТИ ЙОМУ В ДВІР. АДРЕСУ МОЖУ ПОВІДОМИТИ ДОДАТКОВО!!! П,С, я СУСІД ЦЬОГО К*ЗЛА і зробити просто цього не можу!!! ПОЗОР!
Анонім до ПРОПОНУЮ Показати IP 14 Квітня 2018 17:33
Ну то поїдь і закинь. Диванний герой.
лучанин Показати IP 14 Квітня 2018 07:50
Б*дло... тут по іншому і не скажеш..
Вeт Показати IP 14 Квітня 2018 08:26
Аби на російській нe розмовляв і нe на євробляхах, рeшта можна і пробачити.
Лучанин Показати IP 14 Квітня 2018 08:57
Щось не видно в того дядька багато мішків з мусором. Журналісти що ви пишите??? Це не новина, це "брєд" сивої кобили. Де вас таких понабирали???
Я Показати IP 14 Квітня 2018 08:59
Автор що сліпий?? Машина нова все на неї ввіддав, нема поки грошей щоб вивіз сміття замовити :)
ого Показати IP 14 Квітня 2018 09:09
Був би на "бляхах" то написали б, що хитрозада свинота, бидлота і т.п., а так "невідомий чоловік". пробийте номер по базі, і хай збирає той хто вивіз.
Вік Показати IP 14 Квітня 2018 09:51
Шось забагато мішків, навіть якщо всю машину затрамбувати то не влізе, занадто велика купа, не факт шо це все його сміття, він там не один звозить.
Петро до Вік Показати IP 14 Квітня 2018 11:19
Не перша "ходка"... Хто казав що воно за один раз вивезло?
Вік до Петро Показати IP 14 Квітня 2018 22:55
Може він взагалі підібрав ту картонку)
valdis peish Показати IP 14 Квітня 2018 12:30
та ну я б такою машиною такі засрані мішкі не возив би - то усьо підстава мужик тікі оту катонку шо на фото викінув
НЕБАЙДУЖА Показати IP 14 Квітня 2018 13:54
Яка свинота! Люди мають машини і не можуть до смітника довезти, бо, певно руки і ноги вихитаються-свинота!!!
Євген Показати IP 15 Квітня 2018 10:43
А ніхто не припускає, що можливо це місце, звідки мусоровозка забирає зібране сміття? Відразу "бидло"? Я думаю, що там всі звозять спаковане сміття, і звідти зручно його забирають сміттєвози. А був би він бидлом, то викинув би десь в лісосмузі, а не на очах в "активістів" з фотоапаратами. До автора фото - а ти хоч підійшов? Хоч зауваження зробив? Можливо й пояснення почув би