USD 39.55 39.85
  • USD 39.55 39.85
  • EUR 39.70 39.90
  • PLN 9.75 9.90

«Я профан в економіці»: опублікували прослушку Гончарука. Прем’єр написав заяву про звільнення, – джерело

15 Січня 2020 21:31
У мережі з’явилася інформація, що прем’єр-міністр Олексій Гончарук начебто написав заяву про звільнення. Опублікована також прослушка, де прем’єр визнає, що не компетентний в економічних питаннях.

Відповідні записи з’явились в в Telegram і Youtube, повідомляє Українська правда.

Повідомлення про заяву Гончарука про відставку з’явилося на телеграм-каналі, наближеному до Банкової. Автор посилається на джерело в Офісі президента.
В опублікованих записах голоси схожі на голоси Гончарука, заступника голови Нацбанку Катерини Рожкової та міністерки фінансів Оксани Маркарової.

Всі учасники говорять російською мовою.

Гончарук зокрема каже, що «повний профан в економіці».

УП звернулася до пресслужби Гончарука і спробувала зв’язатися з Маркаровою. На повідомлення ніде не відповідають.

У Нацбанку від коментарів відмовилися.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Лучанин Показати IP 15 Січня 2020 22:07
І що ж тепер буде? Що ми будемо робити без команди справжніх технократів які обіцяли покінчити з бідністю ще в квітні минулого року і за декілька років вивести Україну в лідери світової економіки? Добре що хоча б собі преміями під ялинку покінчили з бідністю
?!?! до Лучанин Показати IP 16 Січня 2020 08:12
Хто тепер ріст економіки в 40% забезпечить? Как жить теперь то??? А МОЖЕ ТО ВСЕ ПОРОШЕНКО!?
Стас Показати IP 15 Січня 2020 22:22
Вітаємо нового прем'єра ,експерта в усіх питаннях Авакяна, ура ура ура )))
Службовець Показати IP 15 Січня 2020 22:45
І такі майже всі керівники від зекоманди, оксфордські мажори, без практичних навичок, говорю, як той хто там працює
ігор луцький Показати IP 15 Січня 2020 23:07
Так вот чому такі премії під ялинку були.Відчували,що намічається маленький шухер.
знаю Показати IP 16 Січня 2020 00:25
який оксфорд, вони побули там два місяці і пишуть що мають дипломи, все то "липа" нфіг їх усіх з пляжу
олександр Показати IP 16 Січня 2020 08:11
а продажний клоун керує
Впевнений Показати IP 16 Січня 2020 08:32
У сьогоднішній реальності соросят і порохоботів можуть замінити
Адвокат Стуса Показати IP 16 Січня 2020 08:37
Я зможу! І зв'язки є..
@ до Адвокат Стуса Показати IP 16 Січня 2020 18:16
Переважна більшість хто тут щось пише ( плюсує/мінусує) не мають зеленого понятія хто такий Стус-тому про кума мовчу.