USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

«Я скажу, коли 200 буде»: з’явилося відео з салону Infiniti за хвилини до смертельної ДТП

28 Жовтня 2021 09:29
У мережі показали відео, зняте в салоні автомобіля Infiniti за лічені хвилини до кривавої ДТП у Харкові, що забрала життя однієї людини.

Як пишуть місцеві Телеграм-канали, запис вдалося отримати активістам із телефонів пасажирів авто, пише УНІАН.

На опублікованих кадрах чутно, як розмовляє Микола Харківський – місцевий «мажор», який перебував за кермом. Розмова супроводжується нецензурною лексикою.

«Зараз, я скажу, коли 200 буде», – говорить він і машина починає стрімко розганятися. Потім водій повідомляє про подолання позначки в 180 км/год і наближення до «червоного» світлофора. На іншій частині відео можна побачити, що авто, яке мчить по практично порожній дорозі, ледь не влітає в іншу машину.

Читати ще: Хвалився подарованим посвідченням: сестра потерпілого в кривавій ДТП з мажором розповіла деталі трагедії

«Ми їхали десь 160... А, 200 ми їхали», – каже водій, на що отримує схвальну відповідь від дівчини.Нагадаємо, ввечері 26 жовтня в Харкові сталася смертельна аварія. Водій Infiniti, намагаючись перетнути перехрестя проспекту Гагаріна і вулиці Одеська на червоний сигнал світлофора, зіткнувся з Chevrolet. За кермом перебував 16-річний підліток – Микола Харківський.

В результаті аварії водій Chevrolet загинув на місці. Троє пасажирів Infiniti – двоє хлопців 19 років і 16-річна дівчина з важкими травмами були доставлені в лікарню.

27 жовтня неповнолітньому водію оголосили підозру.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Лучанин Показати IP 28 Жовтня 2021 10:37
Батьків ще б стерелізувати!
І суд Лінча до Лучанин Показати IP 28 Жовтня 2021 13:45
І суд Лінча провести, бо це недоросле чмо буде відмазуватись всіма можливими і неможливими методами. І під дурачка буде косити, і під серцевий напад, і потім скаже,, що то та сторона правила порушила... Гроші будуть робити чудеса, а от суд Лінча то да !!!
Анонім до Лучанин Показати IP 28 Жовтня 2021 17:50
Батьків уже пізно стерилізувати. Викидень вже є
а может Показати IP 28 Жовтня 2021 11:30
а может все таки из тех кто в больнице никто из пассажиров инфинити не выживет , ну при правильном лечении? Может стоит лечить их правильно?
Дідо до а может Показати IP 28 Жовтня 2021 13:31
Нехай в калясці пожив би, щоб все життя думав, але на жаль він буде ходити на своїх двох, і героїв немає щоп по справедливості йому віддячити.
Схоже до а может Показати IP 28 Жовтня 2021 14:29
Схоже на те, що пасарири з інфініті не винні в аварії, крім звичайно непонолітнього водія. А от в неповнолітнього полудурка тільки подряпини на голові.
а может Показати IP 28 Жовтня 2021 11:37
А судя по высказываниям водителя инфинити нужно поместить его в принудительную психиатрию - пожизненно. Ну чтобы себя опять не покалечил... и других. И кстати родителей проверить- может и им нельзя по такой-же причине что-то иметь или кем-то быть. Вместе им будет там хорошо - врачи позаботятся . А у того кто учил водить - стоит лицензию на обучение отобрать. Ну а того кто права выдал после экзамена административно наказать. Ну чтоб знали -мажором быть почётно и налагает дополнительные обязательства на тех кто даёт им права на что-либо.
Анонім Показати IP 28 Жовтня 2021 11:56
Випендрьож цього малолітнього гавна вартував людині життя. Не дай Бог на його шляху опиняться наші діти. Це гавно ще й стріляло в людей у спермаркеті.
Олена Показати IP 28 Жовтня 2021 13:10
Колись стріляв у супермаркеті-ніхто не покарав...напевно, це людина, яку завжди батьки «витягували» з різних інцидентів, захищали, відстоювали його-бо «це ж наша дитин»...а безкарність породжує вседозволеність...Винуваті батьки, однозначно.
Народна прокуратура до Олена Показати IP 28 Жовтня 2021 18:01
На чому грунтується Ваше твердження, що його не покарали? Він отримав два роки умовно.
Куні до Народна прокуратура Показати IP 28 Жовтня 2021 19:52
Два роки умовно це покарання??!! Може досить з себе ідіота видавати?!
Аут до Куні Показати IP 28 Жовтня 2021 22:10
А чому ви вирішили, що він ідіота вдає? Мо він такий є?
Народна прокуратура до Куні Показати IP 29 Жовтня 2021 09:32
А потрібно було 14-річного довбня відразу в тюрму років на 15 по-вашому?
Pol до Народна прокуратура Показати IP 29 Жовтня 2021 08:13
Ви вважаєте це покаранням?
Народна прокуратура до Pol Показати IP 29 Жовтня 2021 09:33
Це вважаю не я, а українське законодавство
Наталя Показати IP 28 Жовтня 2021 22:53
І знову в Харкові!!!
Валентина Показати IP 30 Жовтня 2021 09:04
дівка сміється, коли трохи людину не збили, а тепер в лікарні плаче