USD 39.50 40.00
  • USD 39.50 40.00
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Як дізнатися волинянам, чи нарахована субсидія

23 Червня 2015 11:40
Громадяни, які звернулись за призначенням житлової субсидії, а також ті, які мають право на автоматичне призначення, інформацію про розмір призначеної субсидії та її термін зможуть прочитати у квитанції в усіх пунктах прийому комунальних платежів після 5 та 20 числа щомісяця.

Про це повідомили у Департаменті соціальної політики Луцької міської ради.

У випадку проведення заявником оплати за житлово-комунальні послуги в повному розмірі місячних нарахувань (без врахувань субсидії), сума здійсненого платежу буде відкоригована на суму призначеної субсидії та відображена у квитанції в графі «Переплата».

У разі прийняття рішення про відмову в призначенні житлової субсидії, повідомлення із зазначенням про причину відмови надсилається поштою на адресу заявника.

До слова, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло про найважливіших 7 запитань і відповідей щодо призначення субсидій.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Богдан Показати IP 23 Червня 2015 14:55
А ще простіше платити на сайті https://www.komunal.lutsk.ua Там і тарифи розписані, і субсидія, і в черзі не треба стояти.
Інна Показати IP 3 Липня 2015 11:34
Маразм! Інших цензурних слів не знаходжу.Субсидія - лохотрон. Особиста проблема. Держава дала 36 кубів газу, з них по субсидії 50,63 грн. , обовязкова плата 208,14 грн.. Ну не викорислала я 36 кубів, використала 30 мушу заплатити по вартості 7,19*, питання - Як держава допомагає громадянам України, які живуть ЗА МЕЖЕЮ БІДНОСТІ???
віндюк наталія Микол Показати IP 7 Вересня 2015 15:42
Чи надали мені субсидію?
Хомічук Олександр Показати IP 9 Грудня 2015 14:22
Чи є субсидія
Гурко Сергій Адамови Показати IP 13 Грудня 2015 11:47
Чи призначили суб
Цейко Віктли Миколай Показати IP 22 Грудня 2015 10:10
Чи призначена субсидії за листопад місяць?
Олена Показати IP 25 Квітня 2016 16:50
Чі є в нас субсидія?
лис катерина василів Показати IP 26 Вересня 2016 21:54
Чи вийшла мені субсидія ???
Олена Показати IP 11 Жовтня 2016 12:37
Чи є субсидія Бунда Надія Іванівна.
зоряна томашук Показати IP 27 Жовтня 2016 19:04
Чи вийшла мені. Субсидія?
Олександр ФРАНЧУК Показати IP 15 Жовтня 2017 17:56
ЧИ НАЗНАЧЕНА МЕНІ СУБСИДІЯ?