USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Як керівник ЛНТУ добивалася російського громадянства

16 Червня 2015 17:09
Виконувач обов’язків ректора Луцького національного технічного університету Зоряна Герасимчук у час анексії Криму через суд відстоювала своє право на російське громадянство.

Тему досліджувало Рівненське агентство журналістських розслідувань спеціально для CORRUPT UA.

Про судову справу Зоряни Герасимчук задля отримання російського громадянства Рівненському агентству журналістських розслідувань розповіли джерела в правоохоронних органах.

Згідно з інформацією співрозмовника, одразу ж після анексії Криму Росією у березні-квітні 2014 року дочка багаторічного ректора цього вишу Віктора Божидарніка Зоряна Герасимчук взялася оформлювати російське громадянство.

В цей час вона саме перебувала на півострові і просила тамтешні вже не підконтрольні Україні органи надати їй російське громадянство. Однак їй відмовили через наявність луцької реєстрації.

Попри це, 28 квітня Зоряна Герасимчук звернулася із позовом проти Федеральної міграційної служби Російської Федерації до Гагарінського районного суду міста Севастополь. Жінка просила надати їй російське громадянство. Що було підставою для цього і на чому ґрунтувався позов, на жаль, не відомо.

Підтвердженням того, що така справа розглядалася в суді, є запис у списку справ, призначених до розгляду в Гагарінському райсуді Севастополя.
Представляв інтереси Зоряни Герасимчук у суді севастопольський адвокат Артем Тюшляєв.

18 червня того ж року суддя Катерина Матюшева, як свідчить сайт суду, задовольнила позов Зоряни Герасимчук. На жаль, самого рішення Гагарінського райсуду Севастополя у відкритих джерелах знайти не вдалося. В українському реєстрі судових рішень останній документ ухвалений цим судом датується 25 березня. В російські аналогічні реєстри не те що рішення, але й сам суд ще не скрізь внесений.

В автобіографії Зоряни Герасимчук є невеликий період часу, який пов`язує її із Кримом. Так, у 2014 році вона працювала заступником директора Севастопольського Інституту банківської справи УБС НБУ. Вже після цього повернулася на посаду першого проректора ЛНТУ.

Журналісти Рівненського агентства журналістських розслідувань протягом двох днів намагалися поспілкуватися із Зоряною Герасимчук. Спочатку виконувач обов`язків ректора піднімала слухавку і постійно посилалася на зайнятість і відсутність можливості розмовляти, а згодом і взагалі перестала відповідати на дзвінки.

Вдалося поспілкуватися із адвокатом пані Герасимчук Артемом Тюшляєвим. Чоловік підтвердив, що рішення суду у відкритих джерелах немає, однак надавати будь-які документи чи коментувати справу свого клієнта відмовився. На запитання чи було якесь судове продовження цієї справи і чи отримала після виграного суду Зоряна Вікторівна російський паспорт, адвокат відповів, що йому це не відомо.

Нагадаємо, що Зоряна Герасимчук є одним із кандидатів на посаду ректора Луцького національного технічного університету. Вибори ректора відбудуться завтра, 17 червня. Про призначення виборів ректора в ЛНТУ стало відомо наприкінці березня цього року. Згодом, 26 квітня, помер ректор вишу, батько Зоряни Герасимчук Віктор Божидарнік. Нині навчальним закладом керує проректор Зоряна Герасимчук. Загалом на посаду ректора претендує вісім кандидатів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 93
Яна Показати IP 16 Червня 2015 17:19
Комусь дуже треба щоб вона не стала ректором:)
Анонім до Яна Показати IP 16 Червня 2015 17:41
Немає чого КЛАНИ плодити! Незамінна сімейка чи що?! Досить з нас КЛАНІВ, СІМЕЙ.
аксакал до Яна Показати IP 16 Червня 2015 17:47
Надіюся, що після таких брудних наклепів З.В. Герасимчук переможе в першому турі і втре носа сімом гномам!
До аксакал до аксакал Показати IP 16 Червня 2015 18:20
Блажен кто верует.
Анонім до аксакал Показати IP 16 Червня 2015 18:22
А подвійне громадянство в Україні вже не злочин ???!!! Ау, люстратори...
аксакал до Анонім Показати IP 16 Червня 2015 18:52
З якого часу брудний наклеп є доказом?
Анонім до аксакал Показати IP 16 Червня 2015 19:01
То може і в Севастополі її не було ? І судової справи немає в реєстрі ? А може варто окуляри надіти...Чи ви банально в адвокати записалися ? Боюся, що після цієї інформації комусь прийдеться в СБУ відповідати, а не про ректорське крісло мріяти...
Анонім до Анонім Показати IP 16 Червня 2015 19:11
А чого стосується судова справа? Я, наприклад, ствержую, що вона судиться з гаїшником, який її штрафанув.
аксакал до Анонім Показати IP 16 Червня 2015 19:14
З того папірця, який не вартує виїденого яйця неможливо робити невірні висновки. А лякати жінку СБУ - не чоловіча справа!
))) до Яна Показати IP 16 Червня 2015 19:58
а что, наши патриотические СМИ сотрудничают с ментами страны-агрессора?
Здраерполоанорппппрл до Яна Показати IP 16 Червня 2015 22:23
Пропоную мвс, прокуратурі та СБУ, провести перевірку руху грошей за час перебування Зоряни на посаді першого проректора та в.о. Ректора. І запитати звідки взявся такий мінус на балансі.
Олена Показати IP 16 Червня 2015 17:20
Молодці журналісти
Анатоль_ до Олена Показати IP 16 Червня 2015 17:31
А нам полищукам що з того?
Анонім до Олена Показати IP 16 Червня 2015 17:42
Молодці журналісти. Бо якусь цивільну справу, на світлині відсютня суть справи, яка доступна на сайті, використовують у своїх цілях.
Квінта до Олена Показати IP 16 Червня 2015 17:45
Безіменні "журналісти" були б молодцями, якби розповіли про подію своєчасно, а не на передодні виборів ректора. Проплачена заказуха. Цікаво, ким?
місто Л до Квінта Показати IP 16 Червня 2015 18:12
Заказуха ця проплачена Савчуком П.П. головним конкурентом Зірки!!!!
Анонім до місто Л Показати IP 16 Червня 2015 18:26
Помиляєтеся ! Головним конкурентом є Пустюльга.
Анонім Показати IP 16 Червня 2015 17:34
ЗОРЯНА МОЛОДЕЦЬ.. ТАК ТРИМАЙ
Анонім до Анонім Показати IP 16 Червня 2015 19:11
Ця кандидатура - минуле університету і то не найкраще.
Анонім до Анонім Показати IP 17 Червня 2015 23:33
Так-так, ще обов'язково і другий тур програй.
Анонім до Анонім Показати IP 17 Червня 2015 23:36
Саме так як в першому турі )))
тю Показати IP 16 Червня 2015 17:34
а з яких пір ректорство генетично стало передаватись?
Анонім до тю Показати IP 16 Червня 2015 17:43
Генетически передаются способности. А остальное, т.е. как их использовать, зависит от ребенка.
Анонім до Анонім Показати IP 16 Червня 2015 18:36
Ну не треба бути особливо талановитим, а просто мати тата ректора, щоб повторити її кар"єрний ріст в ЛНТУ.
Анонім до Анонім Показати IP 16 Червня 2015 18:42
А чем именно отцовская помощь в карьерном росте поможет ей при избрании ректором?
О+О до Анонім Показати IP 17 Червня 2015 16:12
Тим, що є зв*язки, які наразі багато чого варті. А коли тато був при посаді то і діти бовталися біля нього. Рахую, що потрібно гнати їх. Особисто навчалася в Закладі і усе здавала сама, а от у синочка сиділа, після 18:00, довго і слухала "його басні"....
дідо Показати IP 16 Червня 2015 17:54
Все керівництво політеха потрібно гнати мітлою, зате,що розвели хабарництво.
Анонім до дідо Показати IP 16 Червня 2015 17:57
А в каком вузе его нет? Необходимо менять систему оплаты преподавателей, чтобы заинтересовать их в объективном качестве знаний студентов.
дідо до Анонім Показати IP 16 Червня 2015 18:02
ти в себе, в рассєї ,ідеї толкай.
Анонім до дідо Показати IP 16 Червня 2015 19:15
Людина говорить в тему. А при чому тут Расєя? Подивись скільки російськомовних на фронті і помовч
О+О до дідо Показати IP 17 Червня 2015 16:13
Я б не сказала, що там повне хабарництво. Якщо є бажання, то більшість предметів можна здати самому.
Анонім Показати IP 16 Червня 2015 18:38
Ну шо неясно. Має нідвіжуху в Криму. Треба зберегти, от для того і громадянство.
О+О до Анонім Показати IP 17 Червня 2015 16:14
100%
Анонім Показати IP 16 Червня 2015 18:39
А у нас подвійне громадянство заборонене. Так що або пані Зоряні під суд, або в СБУ
Анонім до Анонім Показати IP 16 Червня 2015 18:47
Лучше объясни, почему в статье приведено фото - доказательство, которое ничего не доказывает.
Степан Бандера Показати IP 16 Червня 2015 18:51
Це може бути і неправда, але завтра вибори в нашому ЛНТУ, а цей сайт тягне за вуха свого кандидата Савчука. Якщо Савчук виграє, то відплатить голосами студентів і працівників на місцевих виборах і не тільки цим. Кому ще невідомо хто керує цим сайтом - олігархи благодійного фонду Новий Луцьк.
Анонім до Степан Бандера Показати IP 16 Червня 2015 19:26
ПІДТРИМУЮ 100%
Змі до Степан Бандера Показати IP 16 Червня 2015 21:07
Першими цю статтю опублікував сайт 4влада, після чого ще 2-3 сайти, волиньньюз передрукували через годину після першої статті.
барБОС до Степан Бандера Показати IP 17 Червня 2015 10:20
Савчук не виграє, Палиця виграєю
Зоря Показати IP 16 Червня 2015 19:23
Да, запізно це написали. Я не думаю, що ця стаття вплине на вибір людей вже завтра. Те що вона вела активну проросійську громадську діяльність весною 2014 року в Криму - слухи такі доходили. Але здавалося, що це лишень слухи... А тут таке! Знаю одне - диму без вогню не буває. Жаль звичайно, якщо наш вуз очолить кремлівський агент...
світанок до Зоря Показати IP 17 Червня 2015 07:59
Там нерухомості в Криму на 3 універи вистачить, було за що воювати.
Анонім Показати IP 16 Червня 2015 19:24
Тут раніше зявилось: http://4vlada.com/volin/43612
знаю до Анонім Показати IP 17 Червня 2015 22:41
У Феодосії, наприклад... 100 %
дідо Показати IP 16 Червня 2015 19:51
У головного лікаря обласної інфекційної лікарні також є нерухомість в Криму.
Хлоп до дідо Показати IP 16 Червня 2015 20:17
І в мене є. І буде. Я люблю Крим. Так що? А стосовно ЛНТУ, Саакашвілі краще зробити головою Ради, чи Кваснєвського)) Що майданутий, що спадкоємець - "рейтинг" однаковий, європейський!
Анатоль_ до дідо Показати IP 16 Червня 2015 22:52
Ну й шо з того?
бабо до дідо Показати IP 16 Червня 2015 22:55
О, наш Павлік Морозов прокинувся, от мєнт вшивий!
Знаю Показати IP 16 Червня 2015 20:35
Ох і бояться вони Зоряну. Сцикуни.
аксакал до Знаю Показати IP 16 Червня 2015 20:54
Ваше означення не зовсім вірне. Вони не сцикуни, скоріше імпотенти, але признатися в цьому ще не можуть. Думаю, що чекати істину не довго!
аксакал до аксакал Показати IP 16 Червня 2015 23:00
На даний час імпотентів лише 5! З чим Вас і вітаю! Не дай бог збільшиться кількість мої Вам співчуття.
Смішні Показати IP 16 Червня 2015 21:10
Аксакал Михайлівна, не болять ще пальці писати коментарі?:) Завтра дійсно стане все ясно. Але найбільше чекаю перетвореня вовчиці в обертня. Після її програшу це буде виглядати ой як бридко!
аксакал до Смішні Показати IP 16 Червня 2015 21:37
Ні, не болять. Але нюх у вас не вовчиці.
Дуже смішно! Показати IP 16 Червня 2015 21:44
Але вони всі бздять Зоряну!!! І це мужики??? З.В. - так тримати! Не дати роздерибанити цей вуз можете тільки ви з вашою хваткою вовчиці!
Анонім до Дуже смішно! Показати IP 16 Червня 2015 21:52
Це серйозно? Не дати роздерибанити комусь, Зоряні додерибанити можна
Андрій Показати IP 16 Червня 2015 22:06
Людина думала,що Пу захопить всю Україну і спрацювала на випередження...Погодьтеся,що мало радості з того коли така "патріотка" очолить ВУЗ...
аксакал Показати IP 16 Червня 2015 22:48
Думаю лекція на сьогодні закінчена. Аргументів проти моєї позиції нема! Усім однодумцям та противникам на добраніч ! Зоряні перемоги !!!
Анонім до аксакал Показати IP 17 Червня 2015 17:23
Ну що, перемогли ??? Горе-прогнозист !!!
підтримую Показати IP 16 Червня 2015 23:04
З.В. Бажаю перемоги. Ви і лише Ви гідна цієї посади!!!!!!!!!!!
а до підтримую Показати IP 16 Червня 2015 23:13
Повністю підтримую. Вічна пам'ять Віктору Володимировичу! Нехай з Богом спочиває!
аксакал до а Показати IP 16 Червня 2015 23:48
Кощунством є поставити мінус пам'яті Нашого Шефа! Нехай Бог Вам буде суддею!
Анонім до підтримую Показати IP 16 Червня 2015 23:14
Дирку від бублика ви отримаєте, а не перемогу разом з аксакал !!!
аксакал до Анонім Показати IP 16 Червня 2015 23:26
Не думай, що ти Шарапов ! Тобі до нього, як до неба пішки! Зрозумів !!!
Анонім до аксакал Показати IP 16 Червня 2015 23:31
Фі, як некультурно на "ти".
інсайд Показати IP 16 Червня 2015 23:22
З.В. завжди була хитрою пристосуванкою, шо тут ше казати.
Для аксакал Показати IP 16 Червня 2015 23:29
Не забудьте включити у "свою" позицію ще й такий відомий факт: наявність фінансування закордонних стажувань З.В. (за рахунок вузу) одночасно із відміною доплат за науковий ступінь та вчене звання всіх викладачів "за власним бажанням" ...
Шиманський Показати IP 16 Червня 2015 23:34
Марчук мій ректор
але Показати IP 16 Червня 2015 23:34
але найгірше інше - це намагання авантюристки під прикриттям батькового іміджу осісти на теплому місці, є надія. що вузівський народ не геть сліпі
Майстер Показати IP 16 Червня 2015 23:35
Якщо Зоряна не те, що виграє вибори в першому турі, а навіть просто вийде в другий тур, то це буде відображенням анекдоту "вітаю, ви виграли вибори, але за вас ніхто не проголосував"...
Чапай Показати IP 16 Червня 2015 23:36
наш вибір )Марчук
ПБшнік Показати IP 16 Червня 2015 23:37
да Марчук норм тіп
БУРИЛЬЩИК до седьмог Показати IP 16 Червня 2015 23:43
Дело № 2-214/2014 ~ М-165/2014 Балашовский районный суд (Саратовская область) ПРОИЗВОДСТВО В СУДЕ ПЕРВОЙ ИНСТАНЦИИ ДЕЛОДата поступления 20.02.2014 Начало течения срока рассмотрения дела 20.02.2014 Категория Дела об административном надзоре за лицами, освобожденными из мест лишения свободы Председательствующий судья Фетисова Елена Анатольевна Дело рассмотрено (выдан приказ) 19.03.2014 Результат рассмотрения Иск (заявление, жалоба) УДОВЛЕТВОРЕН Решение вступило в законную силу 2014-04-25 00:00:00
але до БУРИЛЬЩИК до седьмог Показати IP 16 Червня 2015 23:46
? а це шо
Щур до але Показати IP 17 Червня 2015 07:48
Звичайно, зразок запису на сайтi росiйського суду. Аби зiставити вигляд цього запису з записом про "справу Золряни".
але до Щур Показати IP 17 Червня 2015 08:01
звичайно, нема повного тексту, але тоді питання - про що взагалі могла пані позиватися до російської міграційної служби?
Під іншим кутом до але Показати IP 17 Червня 2015 12:34
А мо' її ФМС Росії хотіла депортувати, як особу небажану в РФ? То значить Зоряна була нашою розвідницею? Героям Слава! Зоряна виграла справу проти російської федеральної служби! Слава Україні!
Слон до але Показати IP 20 Червня 2015 15:08
Відкрийте: «Судебные нормативные акты РФ» — «Единый реестр судебных дел РФ». Такої справи немає. Червона рамка свідчить, що картинка пройшла обробку в фотошопі. Крім того, автори паскаіля на своєму сайті CorruptUA.org цього матеріалу не подали. Брехня чистої води. Пєтя-пєтя знову обісралився.
Анонім Показати IP 17 Червня 2015 05:46
Додумай...
cтуденти Показати IP 17 Червня 2015 09:19
Це просто жах ,щоб ці ворюги Божидарники і злодії,які накрали стільки,що вище криши знову сімейний клан очолював такий хабарний вуз. А,як казав президент,що пора закінчувати з кумоством і сватоством.Ні в якому разі не можна,щоб це кодло знову прийшло до влади.Та скільки вже їм треба. Пора закінчувати з цим хабарництвом у вузах,хто це зробить,яка влада і які люди? Не знаю -це під сиду одному Богу.
Знаючий Показати IP 17 Червня 2015 09:28
Але П.П. боїться Зоряну
Ляшко Показати IP 17 Червня 2015 09:36
Рос. громадянство потрібне для того , щоб узаконити свою нерухомість в Криму .Багато лучан її там мали, і зразу поперли навесні 2014 р. в Крим і скавучали - дайте, дайте громадянство, хочу быть русским , аби не втратити того, що накрали і заховали в кримській нерухомості. Вона - одна з них. С*ки!!
Знаючий Показати IP 17 Червня 2015 09:57
Хто ви такі, щоб людину брудом поливати? За день до виборів казочку написали. Надієтеся, що хтось повірить вам?
Петро Показати IP 17 Червня 2015 10:45
Ось вам і дія брудних політехнологій. Закинути бруду перд виборами.Видно, той хто боїться її перемоги старається.
Патріот за правду Показати IP 17 Червня 2015 12:41
Мав би бути заголовок таким: "УКРАЇНКА ВИГРАЛА СУД У ПУТІНСЬКИХ ФЕДЕРАЛІВ!" Як вам? І це є правдою. Без будь-яких домислів - виключно на підставі офіційних даних Гагарінського суду. Що, технологи "меча і орала"? Не кожен з кандидатів на посаду ректора судився і виграв у країни-агресора.
Mik (галицька миша) Показати IP 17 Червня 2015 13:00
Здається, є люди, яким потребен скандал навколо посади ректора та кандидатiв на цю посаду.. Саме люди, бо ми, мишi, не полюбляємо скандалiв.
Olivia Показати IP 17 Червня 2015 16:02
вже є якісь результати голосування?
Фанат до Olivia Показати IP 17 Червня 2015 16:18
В Ковелі всіх взув Савчук. Випускник крутої Горинської ЗОШ рулить :) http://kowel.com.ua/news/article/2120?f=y
Анонім до Olivia Показати IP 17 Червня 2015 17:08
Є - Савчук взув не тільки в Ковелі, але й в Луцьку та загалом. То де ви "переможці" _"аксакал", "порядний" та інші прихильники "правильного" кандидата ? Горе переможеним !!!
Борис Показати IP 17 Червня 2015 23:00
Одна людина нормальна на весь політех є - фізик Назарчук, крім нього там чесної людини вдень з ліхтарем не знайдеш
Справедливість Показати IP 18 Червня 2015 15:11
Зоряна-то біда для цього вузу, ця сімейка дуже гнила-як тільки влада мінялась, вони зразу, як ті хамелеони, перебудовувались і лизали зад відповідній владі, всі нормальні кадри пішли звідти завдяки тій Зоряні, це настільки непотріб, що важко уявити, а хвалебні коменти про неї-її ж писанина, бо адекватна людина про неї доброго слова не скаже.
До справедливості Показати IP 20 Червня 2015 23:01
Зоряна вийшла в другий тур! Отже є достатньо багато людей ,які кажуть про неі добре слово!