USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.85 9.95

Як лучани псували виборчі бюлетені

27 Жовтня 2014 09:29
«Слава Україні», «мир Україні», «проти всіх», нецензурщина, закреслені прізвища кандидатів та голоси за Путіна – таким чином виборці псували свої бюлетені під час виборів у Луцьку.

Кількість зіпсованих бюлетенів цього разу безпрецедентно велика. Так, на дільниці № 71042, що у центральному корпусі СНУ імені Лесі Українки, підбиваючи підсумки голосування, виявили чимало недійсних бюлетенів - частина з них лишилася просто незаповненою, на інших дехто лишав різноманітні написи.

Один із виборців дописав до списку політичних партій Путіна, дехто писав гасла «Слава Україні» та «мир Україні», інші робили позначки навпроти кожного з кандидатів. Хтось вирішив, розмалювавши бюлетень, лишити на ньому напис «брехуни!!!», а інший виборець, бажаючи, вочевидь, розважити членів комісії, дописав до списку мажоритарників Анну Семенович. На декількох бюлетенях члени комісії прочитали нецензурні написи стосовно кандидатів.



Оскільки проголосувати проти усіх кандидатів було технічно неможливо, дехто з лучан власноруч залишав напис «проти всіх», таким чином марнуючи бюлетень.

Варто зауважити, що недійсними на дільниці визнали понад сотню бюлетенів у рамках виборів депутата облради та майже півсотні у рамках виборів депутата Верховної Ради.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Степанович Показати IP 27 Жовтня 2014 09:46
Влада повинна зрозуміти, що в брехні, в крадіжках має бути також міра! В українського народу терпіння вже вірвалось!
Пєтровіч до Степанович Показати IP 27 Жовтня 2014 11:00
влада давно зрозуміла що електорат то покащо стадо котре потрібно розводить як котят і головне що електорат це починає кожен раз розуміти коли його вже використали
+ Показати IP 27 Жовтня 2014 09:54
проти констанкевич
Андрій Показати IP 27 Жовтня 2014 09:54
Як говорять,право людини бути як щасливою,так і нещасною.Життя їх покарає,але тепер вони волаючи;"за що?"згадають про свої негідні вчинки,яку громадянську позицію вони зайняли ,яким чином вони обирали майбутнє для себе,своїх дітей і внуків.
Маруся Показати IP 27 Жовтня 2014 11:22
Це ж голосувала наша молодь, наше майбутнє, яке вчиться за гроші, невиховане в усьому. Показали своє дебільство. ось такі прийдуть спеціалісти у школи, установи, ось такі хочуть кращого життя і так вносять свій вклад. На площах кричать лише за гроші.Прикро.
чужий до Маруся Показати IP 27 Жовтня 2014 12:21
особисто знаю на 22 окрузі песінерку котра в бюлетні де мажори вибрала двох!! кандидатів мотивуючи це тим що один із них йде в обласну раду а інший у верховну
Лучанка до Маруся Показати IP 27 Жовтня 2014 12:40
І я знаю 2-х молодих, обом +\- 29 років,з яких одна мама,а інша ...ну що скажеш тут?! Хоча, не йти-теж не вихід,але й має бути ПОЗНАЧКА-ПРОТИ ВСІХ,ЦЕ ТЕЖ НЕ ВІРНО,що такого нема! Але...ось так.
ой до Лучанка Показати IP 27 Жовтня 2014 15:01
а мама цк уже що професія?? оце так довів режим клепай байстрюків то режим тобі заплатить ГАНЬБА наші ЛЕДІ не самиці для розплоду!!
2222 до Маруся Показати IP 27 Жовтня 2014 13:02
А за кого голосувати? кому віддати свій голос? за тих вбивць України? якщо вже такі демократи, якщо вже так здобули свободу - де ланка "Проти всіх"?
Мусово заводити карн Показати IP 27 Жовтня 2014 12:44
I давати вiдморозкам по кiлько рокiв колонii за псування документiв.
л... Показати IP 27 Жовтня 2014 12:58
Констанкевич всіх об*ср*ла сама лишилася святою. От так і виграла. Так не порядно!
до ракушок виборців до л... Показати IP 27 Жовтня 2014 13:52
думайте головою!!! Не раз повторялось Констанкевич і Палиця одна команда! а так як робить благодійний фонд Палиці для Луцька - ніхто не робив і не буде. І її перемога потрібна для Луцька найбільше.! щоб фонд набрав ще більше обертів.
Іра Показати IP 27 Жовтня 2014 21:31
для того, щоб окремі відморожені не псували бюлетні, треба вводити штрафи, наприклад, по 3000 грн.за кожен зіпсований. Повірте, хто саме це зробив,в межах наприклад міста, при потребі, встановили б відповідні органи. Дурнуваті противсіхи завжди консервують безпорядки в Україні.