USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Як подолати хабарництво в ДАІ. Рецепт від луцького Автомайдану

21 Березня 2014 15:09
Доки керівництво УДАІ офіційно заробляє не більше зварювальника, корупцію подолати неможливо, - вважають активісти Автомайдану.

Про це йшлося під час круглого столу в УДАІ МВС України у Волинській області, що відбувся 21 березня у Луцьку.

Заступник начальника УДАІ Михайло Ділай повідомив, що заробітна плата працівників ДАІ старшого начальницького складу становить у середньому 5 тисяч гривень, середнього начальницького складу (командирів взводу, старших інспекторів, офіцерів) у середньому 3,5 тисячі гривень, молодший начальницький склад (інспектори) – у середньому 2400 гривень.

Представник Автомайдану Ігор Оборонов зазначив, що важко вимагати бути порядними у тих, хто працює безпосередньо з людьми та має спокусу отримання хабара. Він зазначив, що зварювальник високої категорії нині заробляє більше, ніж начальник УДАІ МВС у області. Зі слів активіста, якщо зарплати працівникам ДАІ піднімуть мінімум вдвічі та не буде вимог «возити гроші валізами у Київ», необхідність хабарів відпаде. Також він зазначив, що підтримує ініціативу зниження штрафів, адже поки що ніхто не платитиме у бюджет 500 гривень, якщо має змогу «вирішити» питання на дорозі з інспектором за меншу суму. На його думку, розмір мінімального штрафу повинен становити 10-15% від мінімальної заробітної плати. У поєднанні із заробітною платою інспектора у розмірі 5-6 тисяч, а не 2400 гривень, як зараз, корупції, мовляв, не буде.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
Не хотят Показати IP 21 Березня 2014 15:19
Не хотят работать за 2,5 тысячи, пусть идут на завод на 1200, которые неизвестно когда заплатят...
Роман Показати IP 21 Березня 2014 15:24
Я згідний, але контроль за даївцями, повинен бути такий, шо мама не горюй. Взяв взятку- вшию з ГАІ, без права займатися такою чи схожою роботою пожиттєво. Без звання і пенсії. І начальнику його виговор.
Роман Показати IP 21 Березня 2014 15:33
Хороша ідея, особливо на рахунок зменшення штрафів, а то це нереально платити близько 500 грн.
Шохвер. Показати IP 21 Березня 2014 16:10
Як подолати хабарництво? Даєте автомайданівцям на розвиток революції і вони вас кришують. ДАІвцям тоді хабарі не треба давати.
ххх Показати IP 21 Березня 2014 16:31
за кваліфікованими зварниками черга, а за ГАЙдонами немає,яка низька зарплата не була.
доХХХя Показати IP 21 Березня 2014 16:58
Якщо тебе священик в церкві гайдоном охрестив - то так і підписуйся, нерозумне чадо на розум убоге. А на інших не гріши.
ррр Показати IP 21 Березня 2014 17:34
діло не в зарплатні а в тому що туди йдуть тількі за хабарами так-як нехочуть працювати! так що скільки не плати ці що зараз е будуть і далі брати!!!а на рахунок штрафів,потрібно зробити так щоб люди не боялись іх а поважали спочатку інших і себе тоді і нарушати будуть менше!
gfcf;bh Показати IP 21 Березня 2014 17:47
при зарплаті в 2400 90% людей братимуть хабарі... людина з честю і розумом знайде в приватній структурі більш оплачувану роботу, а палкою махати і макака зможе... потрібна зарплата при якій не захочеться брати, а це для молодшого складу мінімум 5000 і то вже на руки, без відрахувань
А вот до gfcf;bh Показати IP 21 Березня 2014 18:09
А вот мне, при зарплате в 1200, хочется вас пи*дить, желательно ногами... Куда мне хочется вставить вам вашу палочку писать даже не буду... Получается, мне можно?
gfcf;bh до А вот Показати IP 22 Березня 2014 00:22
з вашим рівнем культури ви на на більше і не заслуговуєте.
Анонім Показати IP 21 Березня 2014 18:01
Заголовок: "Як подолати хабарництво в ДАІ. Рецепт від луцького Автомайдану". То як же ж його подолати і де рецепт? Окрім підвищення зарплат ДАІвцям, на місце яких мітить автомайдан я щось більше нічого і не прочитав!
Лучанин Показати IP 21 Березня 2014 18:45
Для подолання корупції в нашій державі ВЕЛИКУ роль мають відіграти засоби масової інформації... А саме повідомляти про встановлені випадки та покарання винних... щоб іншим ненахабно було це повторювати... Дайцям ЗАБОРОНИТИ мати при собі більше 100 грн, (є пластикова картка - при необхідності, можна зняти) Те що пишуть, що 2500 грн то низька зарплата - спустіться на СЬОГОДНІШНЮ тверду землю - в нас сьогодні 1100...1200 грн - о то НИЗЬКА зарплата... Винуваті також і ті хто дають... Водію порушнику не ХОЧЕТЬСЯ платити в казну 500-700 грн, коли можна дати на лапу 100 грн... Потрібно розірвати обоюдну вигоду...
O до Лучанин Показати IP 21 Березня 2014 18:59
а може відрубувати пальці, а ще краще руку, і не тільки тому, хто бере хабар, а і тому, хто його дає !!!! як колись наші пра-пра-пра-пра-діди робили.....бо інакше ненаучиш, нажаль...
Анонім до O Показати IP 21 Березня 2014 19:34
От за повторне взяття хабаря - можна одного і відрубати...
Лучанин до O Показати IP 21 Березня 2014 19:36
Не потрібно брати - то не будуть і давати...
Антон до Лучанин Показати IP 21 Березня 2014 19:36
Вже було таке, заборонили мати при собі більше ніж... не пам'ятаю вже скільки, і що, довго це тривало? Три місяці кругом вихвалялись, ось мовляв, дивіться як ми проти корупції боремось! А потім тихенько про це забули і все. А щодо зарплати - цілком згідний, у Луцьку наприклад 2500 - нормальна зарплата, не всі таку мають.
Арол Показати IP 21 Березня 2014 19:03
Нехай кожен почне зі себе!не порушуйте і не давайте хабарів!!!!!а то всі такі мудрі їздять як хочуть а потім жаліються
Дмитро Показати IP 21 Березня 2014 19:22
Активістам Автомайдану навіть в голову не прийшов елементаргий спосіб, а саме: не порушувати Правил дорожнього руху, а якщо порушив то сплачувати штраф в бюджет, а не казати "командір, може рєшимо на місці за 100 грн." Техоглядів вже нема, і в принципі, крім МРЕВ, просто так гаїшникам ніто грошей не дає, якщо не порушив, звісно....
Антон Показати IP 21 Березня 2014 19:33
ЛЮСТРАЦІЯ!!!!! В першу чергу!!! На 80-90% особового складу. При тій системі, що склалася, дай хоч 5 хоч 10 тис. грн. зарплати, все одно будуть брати так само, бо кругову поруку, яку вибудовували роками зламати при старих кадрах буде нереально. Вони як акули, що від крові шаленіють, вже якщо почули запах грошей (і до того ж нормальних грошей), то зупинитись неможливо.
знаю Показати IP 21 Березня 2014 21:16
Приклад Грузії вам у допомогу! Там з МВС подіяло!!!
Сергій Показати IP 21 Березня 2014 21:57
ДАІ категорично було проти встановлення відеореєстраторів на службові автомобілі. При будь-якій владі знаходили причини. Рецепт, на мою думку, на службові автомобілі відео, за здачу даішника з хабарем премія - для початку 5000 грн.
луцьк до антона до а Показати IP 21 Березня 2014 23:04
80-90% ти не задумався ким іх замінити? і не почінайте писати на водіів депо, активістами людьми що знають ПДР цього мало!!!!!!!! Нормальна 2500 для луцька ти напевно немаєш авто і проживаєш з батьками які тебе утримують!!!!!! а проживи коли за все треба платити заправляти службове авто, ремонтувати службове авто, здавати к…су, в прокуратуру занести бо якийсь антон скаргу написав бо він пяний не їхав а збоку сидів а за кермом привід був!!!!!! п*зд***тись ти можеш сам головою об стіну но тобі це недопоможе ти при своїй зарплаті 1200 гривень станок на заводі за свої кошти ремонтуєш ОЛЕНЬ???? а майдановці вже точно в ДАІ мітять сьогодні бачив вже з ДАІВЦЯМИ в їхніх авто їздять в заді як директор за руль і хай возить дармоєд а якщо не має грошей на бензу пішком за патрулькою!!!! я давно казав щей ДАІ на автомайдан махати буде!!!!!!!!!
Антон до луцьк до антона до а Показати IP 21 Березня 2014 23:16
По Вашій логіці хай все лишається так як треба? Зацікавленими у цій схемі роботи можуть бути тільки самі даівці-хапуги, або ж не кращі за них водії-ідіоти, які думають що гроші - вершина всього і все можна вирішити. Система тому і тримається, що у нашій голові настільки все це в'їлось, що ми вже по-іншому не можемо прикинути як жити. Ваша ж культура висловлювання, матюки на незнайомих людей говорить само за себе, ви убога людина, обмежена тими рамками, які поставила СИСТЕМА.
луцьк до сергій Показати IP 21 Березня 2014 23:10
ДАІ було проти відеореєстраторів на службові автомобілі??? Що ти п***иш олень їх їм хтось купив?? і встановив???? ти м***дак заглянь в любий службовий авто і глянь а знаєш хто їх туди поставив???? хлопці ДАІВЦІ ЗАВЛАСНІ КОШТИ КУПУВАЛИ при ЗАРПЛАТІ 2500 гривень накупляєш без хабарів????? Правий сектор особисто виривали на посту відеореєстратори з службових автомобілів коли пістолети забирали і не тільки чуть бус нерозібрали на сувеніри тільки коли почули що це европа подарували то зупинились!!!!!
ДАІ Показати IP 21 Березня 2014 23:12
якщо мені дадуть зарплату 8000-10000 гривень то хай той реєстратор хоть в какарду монтують!!!!! Але ж ви водії тоді самі холодні будете від тої справедливості і дій згідно чиного законодавства!!!!
даі Показати IP 21 Березня 2014 23:17
а перших почнуть дибати тих автомайдановців які їздять на польських авто по так званій стамбульський конвенції це фактично лівандоси кожен другий поляк куди дивиться митниця????
рецепт Показати IP 21 Березня 2014 23:54
автоматизація фіксації порушень та невідворотність покарання незалежно від займаних посад і збільшення покарання у 2 рази, якщо порушення вчинено особою, що має наглядати за законністю або займає посади держслужбовця з рангом з 1 по 7, тобто бути взірцем законослухняності. причому, штраф може автоматично вираховуватись із зарплати. що, слабо?
21 Показати IP 22 Березня 2014 00:27
відмінити ланцюгову реакцію збору грошей, виписки преси силою ( журнали проміліцію і тд."які мають високі рейтенги і розкуплюються миттево", різних видів внески страховки. а штраф повинен бути штрафом, щоб задумався чи знову порушувати
123 Показати IP 22 Березня 2014 01:02
Чим більше людині дай тим більше буде хотітися. Оборонов а за які кошти ви піднімите заробітну плату?? Безграмотна людина ви мене дивуєте своєю тупізною.
Луцьк Показати IP 22 Березня 2014 10:02
Я згідний що вони боряться з корупцією а можливостей для цього в держави не має