USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Як Росія програла Україні

15 Травня 2016 03:39
Сергій Лазарєв від Росії посів перше місце за голосуванням глядачів на Євробаченні-2016, але все одно програв Джамалі від України

Еспресо.TV зафіксували момент, коли ведучі оголошували бали Росії і коли стало відомо, що Україна перемагає на "Євробаченні-2016".

На відео видно, як розчарованого Лазарєва обіймає та заспокоює його наставник Филип Кіркоров.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Телеглядачка Показати IP 15 Травня 2016 06:59
Чисто політична перемога Джамали і немає чого тут роззповдати про триумфальну ... Все Крим...Послухайте австралійку- Джамала зі своїм вокалом і поряд не стояла. Але так було потрібно зробити, щоб у Росії не було першого місця і журі підтасувало. Прогнозуємо. Але де Україна візьме мільйони на проведення Євробачення? Почитайте скільки на це витрачається коштів! Росіяне навіть радіють, що Лазарєв не виграв, бо не хочуть зайвих витрат.
мама мія до Телеглядачка Показати IP 15 Травня 2016 10:00
то нехай порош тепер думає, як провести євробачення, бо так щиренько вітає переможницю...
Корінний лучанин до Телеглядачка Показати IP 15 Травня 2016 10:56
АГА , дійсно не хочуть- бо САНКЦІЇ їх таки дістали! ПЕТРО РОШЕН виділить мільйони на ЄВРОБАЧЕННЯ , хоча би для своєї РЕКЛАМИ.
55 до Телеглядачка Показати IP 15 Травня 2016 11:24
Акуратніше з гугл-транслейтом, він тобі не всі слова вдало перекладає:). Але взагалі тішить теза про "росіяне не хочуть зайвих витрат". Хоч їхні витрати на анексію і утримання Криму десь так у мільйон разів більші від витрат на проведення пісенного конкурсу:)
патріот до Телеглядачка Показати IP 15 Травня 2016 13:48
Нехай наша влада тепер хоч трохи на країну потратиться,а то тільки свої кишені набивають
Вася до патріот Показати IP 16 Травня 2016 08:26
шановний, просвiтiть будь-ласка. на яку таку краiну вони потратять, шо б я встиг туди доiхати...
Читач до Телеглядачка Показати IP 15 Травня 2016 18:30
Це Ваша особиста думка. Політична чи не політична перемога це вже не важливо. Джамала найкраща!!!! Що до вокалу австралійки я сумніваюся у нас набагато потужніший вокал. А взагалі скільки людей і стільки думок.
12345 до Телеглядачка Показати IP 16 Травня 2016 12:34
А де брали гроші коли Руслана виграла ,там і візьмуть в 2017р
Сераховичі Показати IP 15 Травня 2016 07:22
Цікаво .скільки валіз на цей раз Філя відправив за кордон зі стільниковими телефонами якщо за Лазарєва проголосувала така кількість телеглядачів?
путен Показати IP 15 Травня 2016 10:13
коментар було видалено
Konstantin Samkowski Показати IP 15 Травня 2016 10:24
Песня ни о чем. Постановка крутая, но слишком сложная, в результате певец целую песню с сосредоточенным выражением лица лазит где-то, что вообще никак не клеится к словам песни, добавляя абсурдности в это зрелище. Ну и плюс плохой английский. Заслуженный проигрыш
Олег Космос Показати IP 15 Травня 2016 10:29
Следующий финал Евровидения пройдет в Киеве. От россии сможет выступить только Макаревич, потому что всем остальным российским певцам запрещен въезд в Украину!
Вася до Олег Космос Показати IP 16 Травня 2016 08:38
Вже ж сказали- слiдуюче буде в Криму, тобто в Росii, свiтло вже пiдключили, i Джамала буде вiд них
123 Показати IP 15 Травня 2016 11:43
То есть было всего два участника? Хватит уже мусолить эту тему!!
!!! Показати IP 15 Травня 2016 17:38
Сьогодні місце Росії біля туа..., хай покаються, як сказав один український журналіст.
Вася до !!! Показати IP 16 Травня 2016 08:30
Оце так п***онув в воду!!! )))
До мінорної Глядачки Показати IP 15 Травня 2016 18:21
У вас туговухість?У вас немає музичного слуху ?Симпатична австралійка , корейського походження , милий дівочий голос і постановка номера ! І це нажаль .. усьо.. проти 4 октав в академічному голосі Джамали, такий вокал не відзначити важко!Цікавий образ , професійна постановка номеру !!
Туговуха до До мінорної Глядачки Показати IP 15 Травня 2016 22:35
Мабуть, туговухістю страждає і все професійне журі, бо воно австралійке перше місце надало. Якось і не відмітили Джамалін голос у 4 октави... Якщо Ви рахуєте, що журі не професійне, то тоді анулюйте результати його голосування . І де буде місце Джамали?
Читач до До мінорної Глядачки Показати IP 15 Травня 2016 22:36
А хто тямить в 4 октавах, для пересічної більшості це просто виття а не спів! Але перемога це приємно.
петро бампер Показати IP 15 Травня 2016 18:58
ну поскакали в европе взяли первое место а где покращеня ? не холодно не жарко с того...
Вася Показати IP 16 Травня 2016 12:15
Доречi, кажуть, батьки в неi новоявленi громадяни Росii, живуть собi в Кримуi не зрадники нi разу...
103 Показати IP 16 Травня 2016 22:08
Нормально Лазарєв сприйняв 3 місце. Нормальний пацан. Вже скоро с:::ати політичними коржиками будемо.