USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Як у Горлівці скинули з даху терориста з триколором

15 Квітня 2014 14:07
З'явилося відео, як начальник міськвідділу міліції у Горлівці скинув з даху диверсанта і зняв прапор Росії. Відео розміщене на Еспресо.

Як повідомлялоІнформаційне агентство Волинські Новини, вчора, 14 квітня, у Горлівці під час штурму управління МВС сепаратистами один з диверсантів намагався встановити на даху прапор Росії.

Начальник міліції Горлівки Андрій Крищенко вийшов на дах, скинув звідти диверсанта та зняв прапор Росії.



Учора сепаратисти побили начальника горлівської міліції Андрія Крищенка - у нього серйозна травма голови. Керівника міліції у важкому стані доставили до лікарні.

"Справжній офіцер. Таких мало. Він і його заступник - підполковник міліції Герман Приступа виконували свій обов'язок - захищали честь країни. З такими офіцерами вибудовуватимемо нову міліцію", - Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

Деякі проросійські сайти повідомлялиь, що у зв'язку із вчиненим опором Андрія Крищенка вбили.

"Аж ніяк! Відбили! Андрію надано медичну допомогу. Він з нами. Більш-менш у порядку", - написав Аваков на своїй сторінці у Facebook у понеділок увечері.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
ччч Показати IP 15 Квітня 2014 14:09
Герой.Так і всіх сепаратюг мордою в асфальт.
Лучанка до ччч Показати IP 15 Квітня 2014 14:15
Підтримую. Справжній офіцер!
Просто Лучанин Показати IP 15 Квітня 2014 14:18
Нет потрібно паплюжити українську символіку!!!
лучанин Показати IP 15 Квітня 2014 14:32
таких побiльше ОФIЦЕРIВ... герой...
GPZ Показати IP 15 Квітня 2014 14:33
Ще ніколи так не гордився окремими нашими МІЛІЦІОНЕРАМИ.
ukrainian Показати IP 15 Квітня 2014 14:49
Горджуся такими людьми. Горджуся, що я українка!
молодець Показати IP 15 Квітня 2014 14:51
Полковнику, ти молодець! Якби всі були такими, як ти, ми всі давно жили б у чудовій єдиній країні!
титушко до молодець Показати IP 15 Квітня 2014 23:25
они все такими были ,до унижения за выполнение своих служебных обазательств
.... Показати IP 15 Квітня 2014 16:28
аж сльози навертаютьс яна очі що є такі герої в погонах.
Анонім Показати IP 15 Квітня 2014 16:36
бидло з прапорами аквафреш треба відстрілювати, чого влада не може ніяк розродитися, сподіваючись, що знов всю роботу зроблять окремі патріоти і то практично безкоштовно. ці олігархи нагребли бабло, а зараз не можуть сформувати високооплачуване ефективне військо для захисту країни.
777 Показати IP 15 Квітня 2014 17:35
А Аваков крім сидіти в соц-мережі, ще щось вміє робити?????????????????????????
Маневичанка Показати IP 15 Квітня 2014 21:28
Це дійсно ГЕРОЙ,ЛЮДИНА з великоі букви ! Дай Боже йому здоров я !