USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Як у Луцьку гасають маршрутники. Відео

25 Березня 2016 11:17
Лучани обурюються факту, що маршрутники міста ведуть себе вкрай зухвало. Вони також зауважують, що патрульним поліцейським міста слід на це звернути увагу.

Так, у спільноті «Наш Луцьк Life» ВК опублікували відео, де видно, як маршрутник на переході в центральному парку Луцька порушує ПДР під час обгону.

«Тут недавно читав, що поліція бере до відома відео з правопорушеннями... Ну що сказати, - тримайте друзі...», - пише користувач.

Під опублікованим відео користувачі спільноти стверджують, що так їздить майже кожен водій маршрутки і таке зухвальство слід припиняти. Інші кажуть, що не варто «роздувати» проблему, а краще розібратися з порушником на місці.

Увага! Відео містить ненормативну лексику.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Олег Владимирович Показати IP 25 Березня 2016 11:32
Будем разбираться!
Аааа Показати IP 25 Березня 2016 11:37
Та ті ш*кали вже достали. Їх по перше є як г@мна та шей їздять як м**акі...
іванна Показати IP 25 Березня 2016 11:44
ці маршруткі не тільки порушують правила на дорозі, а й ще поводять себе зухвало з людьми яких вони перевозять мають бути якісь правила етикету, вічливості, а не понабирають бидлоття і їздить це в першу чергу велий мінус перевізнику який бере водія на роботу.
ХХХ Показати IP 25 Березня 2016 11:49
Це для них вже є нормою. Маю відео за вчора з реєстратора як маршрутка 28 "пролітає" на червоне світло перехрестя Потебні і Гнідавську.
ВН до ХХХ Показати IP 25 Березня 2016 12:29
Надішліть нам відео на редакцію [email protected]
Бе Показати IP 25 Березня 2016 12:01
По тій дорозі нема ніякого маршруту. Водій власною машиною без трафаретів у своїх справах їхав. Це не заборонено.
))) до Бе Показати IP 25 Березня 2016 13:18
по тій дорозі маршрут є!!!..автобуси які відправляються з автостанції №1 і прямують на райони
Анонім Показати IP 25 Березня 2016 12:21
хм .... так це ще "квіточки".
Лучанка Показати IP 25 Березня 2016 12:38
Це правда, літають як для них правил немає. На зупинці біля глобусу вже 3 рази підрізали так, що приходилось виїжати на зустрічну .
))) Показати IP 25 Березня 2016 13:23
Якщо не помиляюсь це маршрутка напрямку Луцьк-Студині(рожищенський район)...а водій тієї маршруткм він і власник...а робить таке тому що має "покровителів" серед рожищенських депутатів
Олег Показати IP 25 Березня 2016 14:53
Не раз бачив як на Львівській на червоний світлофор пролітали наші "чемні" водії маршруток. Якщо по факту цього відео буде покарано когось, то буду присилати свої з реєстратора.
ната Показати IP 25 Березня 2016 15:13
а шо тут показано?
Анонім до ната Показати IP 25 Березня 2016 18:47
обгін на пішоходному переході заборонений (пп. в) п.14.6. Правил дорожнього руху)
Лілу Показати IP 25 Березня 2016 21:08
Була свідком,маршрут луцьк-торчин 23 березня сідає жіночка біля лікарні у торчині за нею хотів сісти пенсіонер водій закрив двері маршрутки чуть не розчавив дідуся коментуючи що він часто їздить і не платить бо закон знаєТекст повідомлення
шумахЄр Показати IP 26 Березня 2016 08:19
я б так і вів ту маршрутку по зустрічній, не даючи влаштуватись назад в полосу.
Анонім до шумахЄр Показати IP 26 Березня 2016 09:45
також порушення ПДД