USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Як українці бачать свободу

16 Серпня 2014 08:00
Своє бачення свободи можуть показати усі мешканці України. Українці завантажують власні фото та відео на сторінку спецпроекту ТСН до Дня Незалежності.

Усі охочі, у такий спосіб можуть розповісти, що для них означає свобода.

Загалом українці завантажили вже більше сотні фото та відео.

Наразі публікуємо 15 найкращих світлин, якими вже поділилися користувачі.

Варто зауважити, що найцікавіші фото і відео побачить вся Україна в ефірі ТСН 24 серпня.


Нагадаємо, лучани масово беруть участь у проекті "Фото патріота". Так вони збирають кошти для адресної допомоги волинянам, які захищають Батьківщину в зоні АТО.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Українець Показати IP 16 Серпня 2014 08:33
Прапор України на спині- це" фото патріота"? Який жах. (останнє фото) Автор!!! Що ви пропагуєте? Неповагу до держави і її символів? Ви антидержавник.
Анонім до Українець Показати IP 16 Серпня 2014 08:54
Ти не дуже мудре!!!
Міня українцю Показати IP 16 Серпня 2014 09:36
Все життя всі так роблять і висловлюють свою патріотичну позицію! Звідки ти впав?!це не на спині, а кутання в прапор..
123 Показати IP 16 Серпня 2014 10:06
Це не на спині - це на сра.і. Ганьбите символіку своєї держави і як наслідок-сьогодення.
Істина Показати IP 16 Серпня 2014 10:36
Сфотографуватися на фоні прапора чи розчепірити руки на вулиці, чи залізти у пшеницю - це не свобода. Свобода у тому, як відчувають себе люди у країні, чи живуть вони в достатку, чи є захищеними. І цієї свободи у нас мало
Макс 123 Показати IP 16 Серпня 2014 10:50
Це в тебе очі на ср..ці! Прапор реально на плечах ІСТИНІ- в кожного своє сприйняття свободи, для того це і конкурс..
дума до Макс 123 Показати IP 16 Серпня 2014 10:53
З такими поверхневими грубіянами як ти - біда країні, біда. Бо чим більше у ній бовдурів - ти гірше у ній житветься нормальним людям
Макс думі Показати IP 16 Серпня 2014 11:09
Вкотре переконуюсь, що є частина тут дописувачів - звичайна сірість.. І ти не виключення.. Спочатку уважно вивчи переписку, потім роби критичні зауваження.. Слава Україні!
123 Показати IP 16 Серпня 2014 11:16
Слабоумие.
Вова Показати IP 16 Серпня 2014 11:22
Державний прапор має бути на древко і піднятий вгору . Твоє сприйняття свободи - це твоя тупість і необізнаність . Чим більше таких йолопів ( максів) тим гірше для України.
222 Показати IP 16 Серпня 2014 11:33
Такі макси- це не сірість, а тема
Макс вові Показати IP 16 Серпня 2014 11:37
"Розумник", Державний Прапор, це символ, а не предмет! На цих фото важливо, як люди і у який спосіб висловлюють своє бачення патріотизму і свободи за допомогою державної символіки. Припиняю полеміку, бо бачу, що ти тупий і думки висловлюєш, як мала дитина
дума до Макс вові Показати IP 16 Серпня 2014 11:44
Треба не по поверхні ковзати, а дивитися в глибину патріотизму. А нам далеко до такої глибини
Нам - це кому? до дума Показати IP 16 Серпня 2014 12:35
Якщо тобі далеко - вдосконалюйся. Здається. в твоїх словах нема глибини. тільки форма.
Думка Показати IP 16 Серпня 2014 13:05
Макс,темна особина.
Макс Показати IP 16 Серпня 2014 14:21
Дивіться: хоч би хтось написав щось гарне, добре, позитивне з огляду на тему.. Одна чорнота, образи, відверте хамство.. Давайте будьмо хорошими і добрішими одне до одного!))
Читач Максу Показати IP 16 Серпня 2014 15:15
Почни з себе. Перечитай свої коменти.
Максу Показати IP 16 Серпня 2014 21:27
Згідний. Якби не інтернет, не можливість робити коменти, то ніколи б не знав, що в нас стільки хворих на голову живе. Ну наче на смітникові народились