USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.50 39.80
  • PLN 9.65 9.85

Як українці за кордоном отримуватимуть повістки: у Раді зробили заяву

6 Лютого 2024 17:11
Якщо змінять законодавство про мобілізацію, військовозобов’язані громадяни України, які перебувають за кордоном, зокрема, в Польщі, теж будуть користуватися електронним кабінетом і отримувати через нього повістки.

У парламенті можуть запропонувати й інші ефективні варіанти вручення повісток військовозобов’язаним українцям за кордоном. Про це у коментарі «РБК-Україна» сказав голова Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександр Завітневич.

За його словами, вручення повісток через електронний кабінет дозволить обганяти супротивника.

Читати ще: Зеленський анонсував новий механізм бронювання працівників

«Розрахунки показують, що інші варіанти вручення повісток не дозволяють випереджати ворога в часі реагування, а значить створюють передумови того, щоб ворог отримував контроль над ситуацією з відповідними наслідками», – наголосив депутат.

30 січня Кабінет міністрів України передав до ВР оновлену версію законопроекту про мобілізацію, який раніше викликав багато питань.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Анонім Показати IP 6 Лютого 2024 17:48
Вручення повісток і реакція на вручення, можуть значно відрізнятися від розрахункових
Анонім Показати IP 6 Лютого 2024 18:32
олігархам, депутатам, чиновникам, що осіли за кордоном, і їх синам також вручатимуть повістки? чи тільки 'пересічним' як завжди
True до Анонім Показати IP 6 Лютого 2024 19:21
Вручатимуть, і вони відразу полетять в папку "спам"
Анонім Показати IP 6 Лютого 2024 18:38
ті, хто має найбільше майна в Україні, повинні бути перші у списку претендентів у штурмові бригади і піхоту, бо це справедливо. Чому у нас по іншому? Чому в штурмових бригадах і окопах сидить бідота? Чим більше маєш, тим більш вмотивованим маєш бути, чи не так?
123 Показати IP 6 Лютого 2024 19:44
Офіс простих рішень. Не виконується один закон, придумаєм новий. І так до безкінечності.
Правда Показати IP 6 Лютого 2024 21:39
Реалізують,можете не сумніватись.Іншого шляху немає.Інакше дорога додому закрита назавжди.Якщо ти громадянин України то захищати її зобовязаний.
Аууу до Правда Показати IP 7 Лютого 2024 13:08
Пишеш і пишеш. Захищати коли будеш?
Я Показати IP 6 Лютого 2024 23:27
нікому нічого не винен,винен тільки своєму тату та мамі! Чиї це слова, панове?
Правда Показати IP 7 Лютого 2024 08:59
Українці захищають свою країну,рідних,дім,майбутнє,а ухилянт-дизертир думає повернеться і буде вимагати навчання своїх дітей,лікування,соц.допомоги,а то і пенсії.Дзузьки.Цього вже не буде.Тільки ганьба і зневага.Всі про всіх знатимуть,можете не сумніватися.
Анонім до Правда Показати IP 7 Лютого 2024 11:14
Ганьба і зневага провокаторам. Можете не сумніватися.
Анонім до Правда Показати IP 7 Лютого 2024 12:48
Шановні ви вже на фронті? Чого не захищаєте державу тільки строчите сидячи в безпеці. Я нічого з вище переліченого не отримував і захищати вашу дупу/пенсію не збираюся.
До Правда Показати IP 7 Лютого 2024 12:49
Куди здати паспорт ? А то вже з 19 року писав заявки на зняття громадянства а вони не підписують.
Анонім до До Правда Показати IP 7 Лютого 2024 18:49
Бомжам громанство не потрібно.
Правда Показати IP 7 Лютого 2024 20:27
Що ухилянти- втікачі,запахло смаженим.Кому ви потрібні в Європі,копняками скоро будуть гнати до кордону,а тут вже чекають,готуйтесь.Можна бігати вже крос,піднімати штангу,вивчати тактичну медицину і інше,пригодиться в бою.Успіхів.
Гиииии до Правда Показати IP 8 Лютого 2024 01:55
Смокчи льодяник валянок.