USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

В санаторії на Волині торгують «саморобним» алкоголем. Відео

12 Жовтня 2016 21:14
Настоянку на спиртовій основі, міцністю не менше 40%, яка не має акцизної марки, можна придбати у фіто-барі санаторію «Пролісок». 200 грамів такого задоволення в оздоровчому закладі коштує не багато і не мало – 77 гривень.

Під час 8 сесії Волинської обласної ради 12 жовтня голова облради Ігор Палиця звернув увагу на неодноразові факти отруєння контрафактним алкоголем в області. Так, він повідомив, що у санаторії «Пролісок» без акцизних марок продають настоянки міцністю 50%. На етикетках таких міцних напоїв є логотип «Санаторій матері і дитини «Пролісок».

«Це для кого: для матері, чи для дитини?!» - поцікавився голова облради.
Також в розпорядженні Інформаційного агентства Волинські Новини опинилось відео, на якому чітко видно, що придбати алкоголь у фіто-барі санаторію «Пролісок» можуть усі охочі.
«Звичайно є! 200 грамів – 77 гривень», - каже продавчиня на запитання про те, чи є в наявності напій.

Директор санаторію та депутат облради від партії «Батьківщина» Валентина Касарда запевняє, що настоянка має менше, ніж 50 градусів. Під час сесії пані Касарда покинула сесійну залу і повернулась під кінець засідання з пляшкою медовухи від луцької «Медової хати». Мовляв, в місті теж можна придбати алкогольний напій без акцизу.

«В нас своя пасіка є!» – наполягала пані Касарда. Проте, зі слів окремих депутатів, малоймовірно, що бджоли, які там рояться, допомагають у виготовленні, приміром, настоянки смородини.

Тож голова Волинської обласної ради доручив Службі безпеки України перевірити факт продажу «саморобного» безакцизного алкоголю в санаторії матері та дитини «Пролісок». Відтак, остаточну крапку в цій історії поставлять правоохоронці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
Кирда Показати IP 12 Жовтня 2016 21:29
Да гнати цю Касарду потрібно в шию і призначити на конкурсній основі нового керівника.
Депутат Показати IP 12 Жовтня 2016 22:20
І це лише квіточки. Вона такого натворила там, за час "свого правління"
Лучанин Показати IP 12 Жовтня 2016 22:20
Гидко, просто гидко. На продажі наркотиків ще б заробляла
Анонім до Лучанин Показати IP 13 Жовтня 2016 02:34
Там що ,в примусовому порядку рецепти на ту настоянку виписують? Хто не хоче той не купляє.
Ігор Показати IP 12 Жовтня 2016 22:22
За таке має сама заяву з директора писати!
Олена Показати IP 12 Жовтня 2016 22:22
А я ще хотіла туди поїхати. Заробляють на всьому, совісті взагалі немає.
Андрій Показати IP 12 Жовтня 2016 22:23
По ній таке враження, що вона на тій настойці постоянно сидить
Алкаш Показати IP 12 Жовтня 2016 22:24
Дякую тобі пані за поставку продукту і в сніг і в стужу!
ірина Показати IP 12 Жовтня 2016 22:27
по-чесному,молодці . я була в санаторіі і на власні очі все,що описали бачила. Палиця-респект!
Лучанка Показати IP 12 Жовтня 2016 22:33
Ось тобі і лікування. І чому люди після 40 не проходять перевірку на моразм, їй би вже давно пора додому самогон гнати . Яка партія -такі й люди.
Володимир Показати IP 12 Жовтня 2016 22:37
Мда, а біля пологового не додумалась продавати?
Петро Показати IP 12 Жовтня 2016 22:45
Дехто задовго був при владі і надто знахабнів. А що ще продається з під прилавка?
Ганьба Показати IP 12 Жовтня 2016 22:45
Це ж яка має бути людина, щоб опуститись до такого, не потрібні такі керівники
Олег Показати IP 12 Жовтня 2016 22:46
Щоб я свою жінку та дитину в такий санаторій відправив, та ніколи в житті при такому керівництві, гнати з посади
LV Показати IP 12 Жовтня 2016 23:12
Валентина Касарда - прекрасний керівник і санаторій Пролісок - гордість Волині! А критиканство ніяк не прикрашає дописувачів....
Чмс до LV Показати IP 13 Жовтня 2016 07:40
тол я грицюк то ти касарду прикр ваешь добре ти там пасешся и свою лесю откормлюешь.
LV Показати IP 12 Жовтня 2016 23:16
Валентина Касарда - прекрасний керівник і санаторій Пролісок - гордість Волині! А критиканство ніяк не прикрашає дописувачів....
Аська Показати IP 12 Жовтня 2016 23:38
А день "лікування" в Проліску коштує 450 грн!!! І це-стартова ціна, бо треба добирати кучу платних процедур. Не знаю хто там оздоровлюється і запиває настійкою витрачені кошти.
р Показати IP 12 Жовтня 2016 23:40
ну да!!жирний кусок- цілий санаторій, як не "отжать"
р Показати IP 12 Жовтня 2016 23:45
етанолу побільше- алкоти меньше
Гремяче Показати IP 13 Жовтня 2016 07:52
Санаторій"Пролісок"найкращий на Волині,і Касарда нормальний керівник,але вже зажерлась і не відчуває землі під ногами.Відчуває захист від синка-прокурора і від глухобютної партії.Враховуючи похилий вік пора на заслужений відпочинок,а заміна знайдеться.
розсмішили.... Показати IP 13 Жовтня 2016 08:04
"...Тож голова Волинської обласної ради доручив Службі безпеки України перевірити факт продажу «саморобного» безакцизного алкоголю.." У нас голова облради вже СБУ курує, чи це їхня підслідність? Теракт міжнародного масштабу!!!
С2Н5ОН Показати IP 13 Жовтня 2016 10:07
А як на смак,хто пробував,може Гунчик.Щось ціна дуже висока,може дуже помічне.
за Показати IP 13 Жовтня 2016 10:51
100 метрів від облради торгують і це нічого, настоянкою і самогоном.І чомусь тут палиця не бачить.А як учаснику ато лікуватись без настоянок мижевоєвалі
? Показати IP 13 Жовтня 2016 11:18
На достойного керівника- В.Касандру два роки тому вже був наїзд та спроба звільнити місто під кравчука посунотого з посади:колектив відстояв свою директоршу.Зараз спроба повторюється,бо треба влаштовувати героїв...Колектив повинен сказати своє слово.
н до ? Показати IP 18 Жовтня 2016 22:50
Ха,хто бде слухати колектив,зроблять,як вирішили,а чкрез рік ізьмуть в аренду,а через два приватизує якесь бидло з накраденими грошима.Киму нема,Світязь продали,тепер туди долізли.Невже всі думають,що всесильні і безсмертні,все ж вертається бумерангом.
123 Показати IP 13 Жовтня 2016 11:34
Стидно читати деякі опуси. Невже незрозуміло почалось рейдерське захоплення санаторію? Один санаторій нормально стоіть на ногах завдяки Касарді , ні треба убрати іі.
777 гремячому Показати IP 13 Жовтня 2016 12:49
Просіть Бога,щоб Касарда ще трохи протрималась,то хоч роботу маете. А то рейдернуть ваш санаторій і поідете на Польщу. Можна ж було зняти "трубку" і сказати "що ти там випускаеш за напоі,це ж обласна комунальна власність.А то на сесіі такого терориста зловили,що аж СБУ підключили.Нехай ловлять краще ставлеників ФСБ росіі. А спирт розведений продають в кожному селі і то не в одній хаті.Обласна рада вже видала ім акцизні марки ?.Чи хтось про це не знае. В гремячому скільки"точок"? СМІХОТВОРЦІ.
відвідувач Показати IP 18 Жовтня 2016 22:45
Як не соромно,і як швидко все ,що добре лежить,хочуть прибрати до рук.Де ж ви всі були,такі мудрі,коли "Пролісок" і назву таку на Волині чули лиш одиниці.А коли В.Касарда вивела санаторій на такий ріень,що про нього знають далеко за межами області,а "Лісова пісня"вихідна проти нього,то знайшли причину і зробили чудо,аби прибрати до рук санаторій,чи поставити якогось братка до влади,тільки прикриваєтесь АТО.Вже так пообдирали народ,що далі нікуди,простим людям і бюджетникам вже не буде де відпочити,правильно,за "панами до "лісової пісні" було не добігти,хіба зимою,а тепер там все розвалили і взялись за Касарду. Правильно в нас так все,хто про людей дбає-той дулю має,ще й споганять.