USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Як волинські рибалки рятували життя 5-річної дівчинки

16 Травня 2014 08:32
Герої посеред нас. Троє чоловіків днями врятували дитину, що втонула. Витягши з води дитя, яке не подавало ознак життя, вони не розгубилися і продовжили реанімаційні заходи з її порятунку.

Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що 6 травня в районі села Колки Маневицького району за невідомих причин мало не втопилася дівчинка.

Тіло дитини пропливло по річці Стир у тому місці, де друзі вирішили порибалити. Вони не повірили своїм очам – за течією пливло тільце дитини, лицем вниз, і видно було лише кофтинку на її спині.

Троє рибалок: Олег Садовий, Юрій Копилець і Тарас Опічко чимдуж кинулися на допомогу. Першим до тіла проти течії річки доплив Олег Віталійович – він взяв дитину під руку і поплив до берега. Там уже віддав своїм товаришам, які заходилися відкачувати воду з легень дівчинки.

Дитина була без свідомості та відважні чоловіки продовжували разом боротися за її життя – вони зробили непрямий масаж серця, а потім з людьми, які підбігли на допомогу, транспортували врятовану до лікарні.

Зараз дівчинка вже дома.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
луцьк Показати IP 16 Травня 2014 08:36
Чоловікам ВЕЛИКИЙ ПОКЛОН! Дитині бажаємо всього найкращого, а ось мама ...
Ирина Показати IP 16 Травня 2014 08:38
Умнички! Вот нормальные мужики!
Гость Показати IP 16 Травня 2014 09:29
А де мама ця, видно непотрібна.Чого дитина опинилася у воді.Причина?А ви хлопці настоящі люди.Багато добра вам і вашим родинам,здоровя і многая літа
розум Показати IP 16 Травня 2014 09:51
Може і буде ще толк з неньки України, якщо такі люди у нас є. Молодці, хлопці!
12457 Показати IP 16 Травня 2014 09:58
хлопці МОЛОДЦІ!!! чого ви на маму наїжаєте тій мамі і так хватило що таке сталося.
луцьк до 12457 Показати IP 16 Травня 2014 20:42
Я свою доньку в такому віці саму без нагляду не залишала ніколи
Гость Показати IP 16 Травня 2014 11:15
Бо нормальна мама знає, де її дитя.Богу повинна дякувати,що послав таких людей і спасли дитину.В сорочці родилося дитя і Бог був поруч.
Тост до Гость Показати IP 17 Травня 2014 10:56
Слухай, а де був твій бог коли дитина в воду падала? Мало? Сходи в онко диспансер до дітей.-де твій бог? Ти ходиш тільки в церкву, де ряжані/мажори зомбують, виманюють останнє, і обіцяють хеппі енд.
Ірина Показати IP 16 Травня 2014 14:08
Молодці!!!!Велика вам подяка за врятування дівчинки!!!!!!!
Тост Показати IP 17 Травня 2014 10:46
Молодці шо рибу ловили, а не лигарили "під вербами"- браво. Тому хто витягнув- браво. Хто реанімував- браво. Хто доставив її до дому- браво.Журналістам- браво. Все це чудо зробили- живі реальні люди. А не вигаданий бог. Хватить тих казок