USD 39.65 39.95
  • USD 39.65 39.95
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.76 9.95

Як затримували хабарника на «Ягодині». Відео

6 Вересня 2016 19:38
Спецоперація із затримання розпочалась о 12:50. Чоловіки зі зброєю та в балаклавах зупинились поблизу в’їзду на закриту територію і швидко побігли до митного посту №2.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, начальника відділу митного поста «Ягодин» Волинської митниці ДФС України викрили на одержанні неправомірної вигоди в розмірі 700 доларів США. Указані кошти митник вимагав та отримав від одного з суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності за видачу необхідних дозвільних документів під час митного оформлення вантажу.

В розпорядженні ІА Волинські Новини опинилось відео затримання особи, яку підозрюють в отриманні хабара на міжнародному автомобільному пункті пропуску «Ягодин».

Спецоперація розпочалась о 12:50. В цей час до контрольно-пропускного пункту на великій швидкості домчались дві автівки, ймовірно, з бійцями спецпідрозділу «Альфа», з автоматами і швидко побігли в сторону митного посту.

Вже через декілька хвилин спецпризначенці затримали працівника митниці, якого підозрюють в отриманні хабара. За 20 хвилин після інциденту до парковки поблизу в’їзду до МАПП прибуло декілька недешевих іномарок, які за деякий час покинули територію.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Гкп Показати IP 6 Вересня 2016 19:56
Треба одну зміну без розбору закрити на років 5,а тоді буде порядок .
xxx Показати IP 6 Вересня 2016 20:25
за 700 доларів посадять а за 500 тисяч гривень ...... ще вивчають ...
123 Показати IP 6 Вересня 2016 20:26
хто герой дня- п і п
Андрей Воронов Показати IP 6 Вересня 2016 20:26
Опять расчистка места для своих? Вам не надоело в это верить? Все по одному сценарию
Alex Показати IP 6 Вересня 2016 20:54
Tam kogen den& potribno kogos& sadutu!!!! Poboramu poobkladalu!
Дістало Показати IP 6 Вересня 2016 21:11
Одну другу зміну. А чого в суботу неділю не затримати? Там на ягодин і пиздець робиться з фур по 1700-2000 збивають. З особових машин по 1500 хто не платить той стоїть. При самому вїзді братки бабки беруть в штатському там білий бусик завше стоїть. І опа де ж хабар погранці і митники бабок не брали то люди самі дають іншим людям а ви решта лохів стійте по 20 годин. А тут 700 баксів сміх та й годі. Там збивають зміну до 10-15 тис баксів лівака іде
Патріот Показати IP 6 Вересня 2016 21:27
Вже Сушика Богдана обіцяли посадити за 300 доларів і що...
Патріот Показати IP 6 Вересня 2016 21:29
Вже Сушика Богдана обіцяли посадити за 300 доларів і що...
Т.Юра Показати IP 6 Вересня 2016 21:51
Я думаю , що це чергова показуха по боротьбі з хабарництвом на кордоні . Там дають і беруть хабарі майже відкрито - цілодобово ! Про це знають всі ...!!!
тт Показати IP 6 Вересня 2016 23:05
а ,я думав що все по чеснму??!!!
Андрей Воронов Показати IP 7 Вересня 2016 03:05
Переезжал границу раз 50, ниразу не платил, один раз стоял 8 часов, потому что стояли все. Может хватит гонять контрабас, так смотри, и бабло не придется платить?
до макса до Андрей Воронов Показати IP 7 Вересня 2016 08:41
Треба банду микитюківськи роззігнати було вже давно. Пане шавлак недопрацьовуєте і ваш відділ по боротьбі з контробандою.
njnj Показати IP 7 Вересня 2016 09:14
картки відмінять щоб бог здоравя дав полякам а то все б**о в колейці стоїть
Гіві до njnj Показати IP 7 Вересня 2016 13:45
Не менше бидла і по візах так що не треба
кука Показати IP 7 Вересня 2016 09:17
зробити штраф за папіроси для рабів простих 20 000 гр завтра черги нема
Лучанин Показати IP 7 Вересня 2016 09:32
Половина черги - машини на євро номерах... нерозмитнені, що мусять раз в 5...10 днів перетинати кордон !!!!!!!!!!!!!11
букка Показати IP 7 Вересня 2016 09:53
Бык ты кука людям есть нечего дай им нормальную зарплату и подыми цену на сигареты и некто ездить небудет а когда з,п 1500гр. Иди проживи на нее .я уверен что у тебя зарплата не маленькая если ты так пишиш.
1 до букка Показати IP 7 Вересня 2016 12:16
А в митника зарплата не 1500-2000 грн.? Це нормально? Чи їм не треба кормити сім'ю? А то створюють якісь служби по боротьбі з корупцією на митницях і дають з/п у 25-30 тис.грн. Ви дайте митникам, то і вони брати не будуть. P.S. я там не працюю
На оборону країни Показати IP 7 Вересня 2016 14:32
всі кошти потрібно вилучені давати !!! В країні дурна війна !!! Через брак замовлень від Міністерства оборони Львівський бронетанковий завод завантажений роботою менше, ніж на 10% від виробничих потужностей. Про це Гал-інфо повідомила прес-секретар держпідприємства Ірина Микольців. Робота на бронетанковому заводі фактично призупинена вже кілька місяців поспіль. Цього року підприємство відновило близько 13 одиниць техніки: танків Т-72, ІМР, БМР, а також виготовили першу партію бронеавтомобілів «Дозор-Б» (10 одиниць), торік було відремонтовано більше ста одиниць бронетехніки. За словами Ірини Микольців, минулого місяця Львівський бронетанковий завод відремонтував 3 одиниці БРЕМ-1, і передав їх Міністерству оборони. На цей час є попередні домовленості щодо капітального та часткового ремонту танків Т-72 та спецтехніки. Проте відповідні договори ще не укладено. З рогатками відправляють на війну молодих хлопців.
іван Показати IP 7 Вересня 2016 21:16
яка боротьба з контробандою?там два брата ткачуки косять...
Алекс Показати IP 7 Вересня 2016 21:29
Нам треба бути добрішими,з повагою ставитись один до одного,самим будувати свою державу,а ці всі хабарники це заручники прогнившоі системи яка в нашій Украіні.Люди зрозумійте нас одурачують,сварять між собою.
Оао Показати IP 8 Вересня 2016 00:49
Там всі в долі. Приїхали пожали руки і поїхали (відчергували). Комусь завозяться регулярочКи. Це система. Іі можна поламати якщо комплексно документувати і одночасно вирішувати матзабезпечення всіх хто до кордону має діло