USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.90

Як затримували поліцейського, який у Луцьку продавав амфетамін. Оновлено

5 Липня 2019 11:28
У Луцьку затримали працівника поліції, який продавав амфетамін. Деталі та фото із затримання оприлюднила Генеральна прокуратура України.

Інформують, що за процесуального керівництва прокурорів Генеральної прокуратури України, оперативного супроводу працівників Управління СБУ у Волинській області, слідчими Територіального управління Державного бюро розслідувань викрили старшого інспектора-чергового Луцького районного відділення поліції Луцького відділу поліції Головного Управління Національної поліції у Волинській області, який незаконно придбав, зберігав з метою збуту та збував психотропну речовину амфетамін, обіг якої обмежений.

Співробітники СБУ задокументували два факти збуту зловмисником психотропів. Оперативники спецслужби встановили, що майор поліції реалізовував амфетамін на території Луцька.

Правоохоронці затримали поліцейського згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України на одній з вулиць Луцька під час реалізації чергової партії амфетаміну.

Під час санкціонованих слідчих дій правоохоронці виявили у помешканні фігуранта провадження психотропні речовини.

Наразі проводяться першочергові слідчі дії, вирішується питання про повідомлення йому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України та обрання запобіжного заходу.

Довідково: ч. 2 ст. 307 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
2011 Показати IP 4 Липня 2019 21:05
"ЯК ЗАТРИМУВАЛИ ПОЛІЦЕЙСЬКОГО, ЯКИЙ У ЛУЦЬКУ ПРОДАВАВ АМФЕТАМІН" Блестяще!!)
=) Показати IP 5 Липня 2019 09:34
"Наша Служба И Опасна И Трудна "
Євробидло Показати IP 5 Липня 2019 11:43
І ви хочете сказати що він сам працював? І ви дійсно вірите що він амф замовляв в інеті і перепродував його? Та фіг там. Це все конфіскат.
ДВБ до Євробидло Показати IP 6 Липня 2019 08:42
Його кришували УВБ . Тре якось відбивати гроші які вклав керівник В посаду в квартиру. А ле ми його викриємо!
007 Показати IP 5 Липня 2019 11:43
Красавчік.
Тор Показати IP 5 Липня 2019 12:07
Недавно повідомляли що у Києві затримали наркоти на 60 мільйонів доларів. Тож у поліції прибавиться роботи. А якщо я неправий, згадайте хто, і коли бачив щоб наркотики публічно знищували. І куди ж вони діваються якщо їх не знищують???
Анонім Показати IP 5 Липня 2019 12:48
Якби я працював поліцейським і приймав участь в затриманні,накормив би його тими пакетиками,бо суд йому умовно дасть.а скільки дітей він підсадив,не відомо.
Олег Показати IP 5 Липня 2019 13:11
Майором за 2 роки не станеш ) 100% конфiскат , тiльки таблицю дiлення не знае , от i здали . жадность фраера згубила . але нiчого не замeнимых людей нет ,завтра на його мiсце стане новий майор будимо сподiватись що не буде продавати наркоту нашим дiтям ........
РСВ Показати IP 5 Липня 2019 13:35
На експертизу ,аналізи поздавати, ох там повипливає багато чого цікавого!!!
Ш.ига до РСВ Показати IP 6 Липня 2019 08:36
Заставити ДВБ і УЗЕ здати аналізи, Ато вони кричать що все на Волині можуть. Наркомани.?
РСВ Показати IP 5 Липня 2019 13:54
Всіх правоохоронців...
Свідок Показати IP 6 Липня 2019 00:19
Власюк фамілія його !!! Як не стидно таке робити батько то толковий мужик Власюк Сергій Григорович колишній нач Даі луцького району !!! Звільніть все начальство вони ж знали !!!
Да. до Свідок Показати IP 6 Липня 2019 12:24
Хто їх звільне? Вони всі в темі.
Льоня до Свідок Показати IP 7 Липня 2019 08:41
А матір в податковій працює.. ну що тут скажеш... Дарма лице сховали, хай лучани бачать яка сволоч живе поруч!!!
Comment Показати IP 7 Липня 2019 08:19