USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Які ліки від грипу не рекомендують давати дітям

30 Жовтня 2017 13:52
У Міністерстві охорони здоров'я не рекомендують давати дітям деякі препарати для лікування грипу та застуди.

Відповідний список у Facebook опублікувала в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

Вона пояснила, що висока вартість ліків не гарантує, що вони будуть ефективними.

«Часто популярні ліки, які пацієнти звикли вживати або придбали за рекомендацією друзів чи навіть деяких медиків не мають доведеної ефективності для лікування грипу і ГРВІ», — наголосила Супрун.

Вона додала, що Центр громадського здоров'я МОЗ склав перелік ліків, які не потрібно вживати у випадку грипу чи ГРВІ у дітей.

Зокрема не рекомендовані для лікування грипу та застуди у дітей:

— Антибіотики;

— Інтерферони;

— Противірусні препарати (окрім озельтамівіру та занамівіру відповідно до показань);

— Імуномодулятори;

— Сиропи від кашлю ( можуть зашкодити дітям віком до 4-х років);

— Комбіновані ліки від застуди;

— Вітаміни (ефективність не доведена);

— Рослинні препарати (ефективність не доведена).

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Лучанка Показати IP 30 Жовтня 2017 13:56
Такий брєд написати, щоб люди зовсім вже «ласти склеїли»? Чим тоді лікуватись? Бабкіними травками? Хоча з новою медичною реформою людям і правда тільки на травки і вистачить(((
Мама до Лучанка Показати IP 30 Жовтня 2017 14:19
При ГРВІ лікуватись треба в дома під ковдрою і з кружкою теплого чаю. Ніякі фуфломіцини Вам не допоможуть. Люди, схаменіться, не будьте жертвами реклами, у Вас є свої мізки, знімайте симптоми і дихайте прохолодними вологим повітрям.
Лучанка до Мама Показати IP 30 Жовтня 2017 14:35
Не рівняйте всіх під одну гребінку. У людей різні організми і те, що допомагає одним - абсолютно недієве для інших! Слава Богу, що ви лікуєтесь кружкою чаю і не знаєте, що таке ускладнення від недолікованих хвороб. Всі люди різні і зняти симптоми це не значить вилікувати хворобу!
Наталя до Лучанка Показати IP 30 Жовтня 2017 14:46
Абсотно згідна, особисто мені відомі випадки, коли не лікували і доводили до бронхітів(((.
Лікар до Мама Показати IP 30 Жовтня 2017 17:40
А потім як в дитини буде запалення легень, то будете кричати, що лікарі винуваті?! Вчасно звертайтесь до спеціалістів і лікуйтесь по призначеннях, а не кустарщиною і буде вам щастя.
Лікар до Мама Показати IP 30 Жовтня 2017 17:48
І що ви пишите? Яке прохолодне вологе повітря хворій дитині????? Ви знаєте чим це може закінчитись?????? Ви не мама, ви - кат!!!!!!
Віталій Показати IP 31 Грудня 2017 15:44
Лікарі в заговорі з постачальниками ліків і ділять гроші. І це нажаль факт нас дурили весь час, а наших дітей залічили уже так що ніякі ліки тепер не допомагають. Задумайтесь все це бізнес на здоровї дітей за вашою згодою.