USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Які магазини в Луцьку досі продають спиртне вночі

24 Вересня 2014 18:29
Ряд магазинів, що порушують режим продажу спиртних напоїв в нічний час, виявили активісти в Луцьку.

Так, в ніч з 21 на 22 вересня самооборонівці Волині патрулювали Луцьк.

Крім виявлення правопорушників, вони промоніторили продаж алкоголю в Луцьку.

Як виявилось, спиртне після 22.00 продовжують продавати у магазині «Цукерочка» (вул. Словацького), «Експрес Продукти» (вул. Бенделіані), «Нивка» (вул. Рівненська), «Каштан» (Київський майдан), «Гастрономія» (Кравчука, 18), «Продукти» (Гулака Артемовського, 13а).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
dsaw Показати IP 24 Вересня 2014 19:54
магазин" домашній" на вул. Тарасова 29. продає алкоголь після 22.00!
бригадир Показати IP 24 Вересня 2014 21:23
Кому на хер потрібні ці обмеження - хто хоче нажратися - нажереться і без цього... Якась дитяча гра - а кричать Європа. Європа - жопа !!!
Всезнайко Показати IP 24 Вересня 2014 21:36
Собака, як не має що робити, то яйця лиже, а Самооборона...
В Луцькому ВПУ бухаю Показати IP 24 Вересня 2014 22:21
ї Спирт постачає Михальський Фрац - інженер з охорони праці.Наркоту питай у Яшки. Все рішається. За кляузою батова сьогодні училище відвідали представники управи.(Вкоренілі корупціонери - Грушка і Ткачук -вони обидва обурівші хабарники і брехуни з замазаними лапами.) Були "розборки"- тьорки й веселі каруселі. Засуджений(віртуально) поскаржився на директора-гниду богданця, що той, нібито, ущемляє його права,Обоє - рябоє... не забувши нагадати яких успіхів (віртуальних) досягло училище за його керівництва і як все реально погано тепер. - Вища форма ідіотизму або ... закономірність в тому, що той, хто безпідставно поновив, надав матеріальну і моральну допомогу для засудженого злочинця на роботі, витягнувши тим самим його з лайна в державну установу, сьогодні став жертвою власної доброзичливості або, швидше за все, власної необережності та необдуманості.Недалекість , обмеженість "освідчених " сивуяїв повністю влаштовує світських левиць , сексотів (секретних соотрудніків),столітніх бабусь і дідусів і всіляке звєрьйо і йо і майо - АНАРХІЯ мать порядку! Валя Загрева -... твою мать...і ... - Неадекват батова наяву: потрібне конкретне термінове лікування. - Крім ідіотизму дій батова вражає оперативність управи в розгляді кляузи засудженого злочинця. Якби з такою оперативністю розглядались "заслуги" батова, то й кляуз не було б. І козлів в капусті на освітянській ниві.
гусь Показати IP 25 Вересня 2014 00:27
Ой щойно купив пивка в 23:59 год в одному з магазинів, що є в списку, який вказаний вище. Нічого все нормально вони працюють. Хто хоче випити, бухне із забороною продажу пива і горілки. Я вважаю, що пиво можна продавати, написати більше 2-х літрів в один вечір не продаєм))) ну а горілку треба забороняти, бо хрони і малолєтки починають чудити і стають неадекватні коли вип'ють спиртного.
Анонім до гусь Показати IP 25 Вересня 2014 02:00
коментар було видалено
За УПА до Анонім Показати IP 25 Вересня 2014 07:56
Соси лапу, срань костромкая.
Анонім Показати IP 25 Вересня 2014 08:57
Цю забігайлівку на Бенделіані,бо це магазинчик, давно пора закрити і цей мінімаркет на зупинці школа № 24 також давно пора закрити там постійно продають дітям цигарки і спиртне з училище № 9,школи. № 24 А горілку цілу ніч. П"яні оргії цілу ніч сидять біля цієї також забігайлівки і горланять на весь мікрорайон.А ви з ними возитесь.Карайте , а то говорите, а безкарність породжує злочинність.А в нас ніхто нікого не карає.Твори,що хочеш.Потрыбно,щоб когось вбили,тоды,може,почнуть ворушитися щось робити
Ліна Показати IP 25 Вересня 2014 12:12
Вишеньку треба дописати!
Юля Показати IP 26 Вересня 2014 15:29
це ще далеко не всі магазини