USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Які рейси маршрутних таксі можуть скасувати у Луцьку

15 Квітня 2015 15:24
Цілком можливо, що незабаром у обласному центрі Волині скасують певні рейси маршрутних таксі.

Про це під час громадських слухань у Луцькому підприємстві електротранспорту сьогодні, 15 квітня, повідомив заступник Луцького міського голови Тарас Яковлев.

Він зазначив, що, швидше за все, у майбутньому скасують такі маршрути, як №17, 17 а, 8 та вечірні рейси маршрутки № 16. Посадовець зауважив, що ці маршрутні таксі, відповідно, замінять на тролейбуси. Однак, з його слів, за станом на сьогодні це зробити неможливо, оскільки банально не вистачає електротранспорту, із допомогою якого можна було б «покрити» маршрути.

Нагадаємо, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло про те, що незабаром проїзд у тролейбусах вартуватиме 2 гривні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Анонім Показати IP 15 Квітня 2015 15:31
Браво Яковлєв! А вулицю Конякіна зробити пішохідною, бо інтервал руху в машруті № 28 і тролейбусі № 5 - один або два рейси на годину, а після 20 години взагалі немає. Чому б не повернути на вул. Конякіна маршрути 103 і 107, які забрали ніби-то за завантаженість вулиці.
Ой ні-ні до Анонім Показати IP 15 Квітня 2015 18:30
в 103 і 107 селом смердить й коровами
луцкий Показати IP 15 Квітня 2015 15:40
не, нельзя 17 и 17а убирать... как я буду домой добираться?))
Лучанка Показати IP 15 Квітня 2015 15:51
Яковлєв - ти ГЕНІЙ!!!!!!!!!!!!!!!!!! Скасуй всі маршрути і будем ходити пішком, або на велосипедах.
Анонім Показати IP 15 Квітня 2015 15:53
Це який д,,,л придумав це зробити. мар.№ 5 один в цьому районі їздить як мокре горить. скарги на цей маршрут валом однак вони нічого не дають сидять і дурню мелють, а не вирішують питання. Недавно було це начальство у дворі бун. № 23 на Конякіна гори золоті обіцяли Один позитив хоч поприбирали за 20 років раз --а прибирав цілий жек № 11. Скрізь бардак...Господи кого ми маємо у владі.
Андрій Показати IP 15 Квітня 2015 16:42
Все норм! Пустити знову ківерцівські маршрутки під міст, а не по Соборності, як це було наприкінці 1990-их. Також можна продовжити маршрут №2 хоча б "Салюта". Ото мене й пре
Волинянка Показати IP 15 Квітня 2015 17:42
Просто супер! Чим тепер будемо добиратися з вулиці Конякіна? Тільки маршрутом №28, який їздить через 15 хв! І в маршутці буде битком набито людей! Бо більше в центр міста з Конякіна добратися немає чим! Клас! Будемо пішки ходити! Зате біля Там-Таму маршуток досхочу, аж в черзі одна за одною стоять!
Читайте уважно! Показати IP 15 Квітня 2015 18:21
Маршрутні таксі замінять тролейбусами.Панікери перелякані.Через таких ,як ви і хаос в країні.
Людмила до Читайте уважно! Показати IP 16 Квітня 2015 00:40
А що поляки знов м еталобрухт не мають де подіти?!Щою 17 маршрут замінити тролейбусом, треба спочатку лінію тролейбусну підключити - хто це зробить і за які гроші?! В великому гробу я бачила ті тролейбуси - вонючі, їде, як епілептик труситься, роги пості
Кент Показати IP 15 Квітня 2015 20:53
17 і 17а треба скоротити,а не прибирати...Бо через кожні 5 хвилин їздять! а в денну пору взагалі пусті майже...
Шльомка до Кент Показати IP 15 Квітня 2015 22:04
А годинник,у тебе,кент,ще дідівський.Маршрут №17 курсує через 8 хвилин...
Кент до Шльомка Показати IP 15 Квітня 2015 23:54
Ну напевно заздриш,подарити тобі можу такий годинник) І надто велика різниця)) На Володимирську від Проміня маршрут №29 взагалі через кожні 20 хв їздять...Чи тут в мене теж працюють не мої годинники,шльомко?))
Тарас - геній тисячо Показати IP 15 Квітня 2015 21:42
А як тролейбус доїде до Слона замість 16? Більше того, 6 гуртожиток СНУ не раз скаржився, що вечірніх рейсів нема і незручно добиратись додому і з дому. Напишемо скаргу -поїздять день-два, а ні то ходіть до тамтаму. Добре літній час і світліше, але всеодно. Хоча б з великим відривом у русі, але вони потрібні!
Кент до Тарас - геній тисячо Показати IP 15 Квітня 2015 23:55
А хай мешканці гуртожитку СНУ №6 в селах живуть,якщо щось не подобається)))
Лучанка Показати IP 15 Квітня 2015 21:43
17, 17а і так після 20.00 не дочекаєшся, а тут ще прибрати хочуть... А в час пік вранці як на роботу добиратись? Тролейбуса №5 хвилин 30 дочекатися не можна! Що ж, буде Конякіна пішохідна вулиця...
ЛучаНин до Лучанка Показати IP 15 Квітня 2015 22:08
Ну ти і ,лучанко,цікава.Як може 17 і 17 А курсувати після 20.00 ,якщо по паспорту маршруту(по графіках руху) повинні їздити тільки до 20,00????
ТАК Показати IP 15 Квітня 2015 21:49
Маршрутки замінять тролейбусами і це хороша ідея. сподіваюсь міській владі вдасться реалізувати цей задум. Тай вони дешевші, ніж маршрутки. А то маршрутчики геть обнагліли. Кажуть людей нема. Та для них повна маршрутка - це коли все битком забито і люди висять один на одному. Тоді з них аж щастя пре. А як лиш сидячі місця зайняті, то це пуста маршрутка
Ні до ТАК Показати IP 16 Квітня 2015 00:44
то не їзди маршруткою! Їзди тролейбусом! на тролейбус з автомобіля персонального треба пересадити Яковлева, щоб протрусив тельбом своїм і відчув всі переваги тролейбуса..
Лучанка Показати IP 15 Квітня 2015 23:08
а як після 20.00 добиратися ,від перемоги, хто скаже? ні тролейбуса, ні маршрутки
Кент до Лучанка Показати IP 15 Квітня 2015 23:57
Якщо погода хороша - пішки) Корисно) А якщо погана - таксі в допомогу)
Лучанка Показати IP 15 Квітня 2015 23:41
А з конякіна тільки центр, дубенська на тролейбусі, більш нікуда?А ще заікалися і за 2 маршрут зняти, або до 20.00 щоб курсував.
Anonymous Показати IP 16 Квітня 2015 02:11
Лучше бы пустили любой маршрут примерно конякина --- карпенка-карого --- киверцовская (через завод Мотор) --- львовская, был бы норм маршрут .... как вам идея ?
ІННА Показати IP 16 Квітня 2015 08:46
Народ, не парьтесь! Сказано, що на сьогодні це зробити не можливо! Як приїде з Поляндії пару рогатого металобрухту, от тоді і будемо брати пана Яковлєва за те місце де ми всі зараз тимчасово перебуваємо.
Волиняка Показати IP 16 Квітня 2015 10:08
17 та 28 маршрутки на Конякіна в 6 ранку та після 20.00 не ходять, люди ходять пішки. ВЛАДА НЕ ДУМАЄ ЩО ЦЕ СПАЛЬНИЙ РАЙОН І ЕЛЕКТОРАТ. НЕ ПРОСТИМО ЇХ ЗА ЦЕ НА ВИБОРАХ!!!
Так Показати IP 16 Квітня 2015 10:10
Це єдиний обласний центр, де вранці і ввечорі люди на автостанцію пішки ходять. Позор такій владі.
З Конякіна Показати IP 16 Квітня 2015 10:14
НЕ ТРЕБА НАМ НІ 17 НІ 28, ЯКІ ВВЕЧОРІ НЕ ЇЗДЯТЬ ПІСЛЯ 20.00. ПОВЕРНІТЬ КІВЕРСЬКІ МАРШРУТКИ, А НА ТРОЛЕЙБУСАХ НЕХАЙ МЕР ЇЗДИТЬ!!!
Електорат Показати IP 16 Квітня 2015 10:15
На виборах "пригадаєм"!!!!!!!!!!!