USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.90

Якою мовою спілкуються вдома українці. Опитування

24 Червня 2020 23:27
Соціологи з’ясували, скільки українців спілкуються українською мовою в побуті.

Про це йдеться в дослідженні Центру «Соціальний моніторинг», пише Радіо Свобода.

Відтак, за даними опитування 46,2% українців вдома спілкуються українською мовою. Російською мовою спілкуються близько 26,4%, ще 27,3% – однаково часто і українською, і російською.

38,1% респондентів хотіли б дивитися телевізійні програми українською мовою, 17,7% – російською, 41,5% – і російською, і українською однаково часто.

33,8% хотіли б читати друковані видання українською мовою, 20,4% – російською, 34,8% – і російською, і українською.

Опитування проводили 10-19 червня. У ньому взяли участь 3 037 респондентів. Стандартне відхилення – 1,1-1,9%.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Богдан Сташинський Показати IP 24 Червня 2020 23:47
Більше !!!
777 Показати IP 25 Червня 2020 00:06
забавные цифири,а где опрос проводили,можно уточнить?
АНАТОЛЬ_ Показати IP 25 Червня 2020 01:07
Мені нравиться пісні про шансон, руські серіали мені також до вподоби, бо ж вони інтересні
Анонім до АНАТОЛЬ_ Показати IP 26 Червня 2020 14:01
О, Толян, тебе вже випустили з психлікарні? Давно вже тут не ніс ахінеї.
Andrij Показати IP 25 Червня 2020 07:46
Суржик 100% i вдома i на вулицi....
лучанин Показати IP 25 Червня 2020 12:00
Цікаво, яка мета цих досліджень. Чи для чергового розділення і підстав суперечок?!!!! Мова - частина національної приналежності, а вибір її і є суттю!
+100 Показати IP 25 Червня 2020 12:04
В результаті дослідження, серед моїх рідних і близьких, оточення і знайомих, українською говорять 95%. Ось вам новина !
Кулемет Показати IP 25 Червня 2020 12:05
Спитали б, скільки кожен українець читає наукових, професійних і т.п. книжок за рік. І скільки наукової літератури є на українській мові. Це сором.
Юрій до Кулемет Показати IP 26 Червня 2020 00:27
Українською мовою, а не на українській мові. Те, що більшість розмовляє і пише суржиком з використанням української абетки, не робить її носієм української мови. Без помилок елементарні речі навіть не пишуть
Анонім Показати IP 26 Червня 2020 14:02
А хто і де опитував? І ,взагалі, яка різниця?