USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

«Якщо у Луцьку провести фестиваль меду, то злипнеться ГПЗ», - КВН у Луцьку

11 Квітня 2014 08:28
На чергову гру півфіналу Студентської ліги КВН Луцька завітали сім команд, чотири з яких отримали путівки у фінал ліги.

Розважали луцьку публіку команди «Жигулі» (Луцьк), «Кавалєрка» (Гусятин), «Привокзальна площа» (Рівне), «Збірна Ювілейного – Піду поїм» (Рівне), «Шутер» (Тернопіль), «Сосєдка Дмітрій» (Рівне), «Збірна добрих людей» (Луцьк).

Оцінювали старання команд члени журі, до складу якого увійшли: заступник голови Первинної профспілкової організації студентів Східноєвропейського національного університету Вадим Курилюк, резидент «Ring Dj Cafe» Юрій DJ Pioneer Король, двократна чемпіонка України зі східних танців Анжеліка Арутунян, директор ліги КВН «Волинь» Валерій Пельц та директор розважального комплексу «ZEFIR» Анатолій Беляков.

Зазначимо, що частину коштів, виручених за продаж квитків, організатори перерахували як благодійну допомогу українській армії.

У рамках півфіналу команди зіграли три конкурси: візитку, розминку та домашнє завдання.

Серед жартів, які найбільше розвеселили лучан, були такі:

«Народне прислів’я гласить: не земля родить. По-іншому те місце називається».
«Коли в кафе «Золота рибка» завітали працівники податкової, власники були змушені виконати три їх бажання».
«Хлопчик, який об’ївся кукурудзи, лопнув в солярії».
«- Доцю, ти корову доїла?
- Ні, мамо. Тато доїдає».
«Політики бувають трьох видів: звичайні, з вусиками та ребристі».
«У П’ятачка мрія – пережити Пасху».
«Якщо у Луцьку провести фестиваль меду, то злипнеться ГПЗ».
«Жінка беркутівця у ліжку знає лише дві пози: «ліцом к стєнє» і «мордой в пол».


Згідно з результатами трьох зіграних конкурсів, команди посіли наступні місця:

I місце - «Жигулі» (Луцьк)
II місце - «Сосєдка Дмітрій» (Рівне) та «Збірна Ювілейного – Піду поїм» (Рівне)
III місце - «Збірна добрих людей» (Луцьк).
IV місце - «Шутер» (Тернопіль).
V місце - «Привокзальна площа» (Рівне).
VI місце - «Кавалєрка» (Гусятин).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
хех Показати IP 11 Квітня 2014 10:48
країна на межі війни,а ці ідіоти хаха ловлять!
не байдужа Показати IP 11 Квітня 2014 10:59
Допоможіть, будь - ласка, ідентифікувати команду, яка пожартувала на рахунок фестивалю меду і ГПЗ ?
ЗДЛ до не байдужа Показати IP 11 Квітня 2014 11:12
Це жарт команди квн ВДРОВА,а здавала цей жарт збiрна добрих людей! Мають на це право!
не байдужа до ЗДЛ до ЗДЛ Показати IP 11 Квітня 2014 11:59
Дякую )))) , але я перепрошую, яке саме право вони мають ?
ЗДЛ до не байдужа до ЗДЛ Показати IP 11 Квітня 2014 12:11
В здл грають учасники команди Вдрова
Звукарь Стадницького Показати IP 11 Квітня 2014 11:18
А жигулi реально такi смiшнi? Ну якщо вдягнулись як *гопнiки* чи *чьоткi паци*,то ж тримайте цю концепцiю,а то вигляд не вiдповiдае,тому що ми бачимо на сценi
Ігор Показати IP 11 Квітня 2014 11:24
Не зрозуміле ваше питання...якщо ви були на грі то чого питаєте чи смішні Жигулі?, а якщо не були то звідки ви знаєте їхні образи, адже їх на фото чомусь немає)))
Звукарь Стадницького до Ігор Показати IP 11 Квітня 2014 11:39
Чи вони були смішні це скоріше риторичне запитання. Скажем так,я багато квну бачив,але за вчорашню гру я не згідний,що в них 1 місце! От давайте подумаєм: візитка сама сильна в Сосєдки Дмітрій й Збірної Ювілейного,згідні? Розминка, двох збірних Ювілейного й добрих людей,чи не так? Домашнє завдання,а в кого було воно одною історією,
Звукарь Стадницького до Ігор Показати IP 11 Квітня 2014 11:51
Вибачте не дописав. Це не було домашне завдання,це були 2 вiзитки! Навіть не поєднанні однаковою думкою! А ні було 2 домашки з думкою - це Тернопіль й Збірмої людей,і то в одних вона не своя,а в других якась не динамічна,хоть би музику вставили! Ну моя думка по грі - Жигулів тянуть!
Ігор до Звукарь Стадницького Показати IP 11 Квітня 2014 12:09
в Жигулів якраз таки була домашка...за що вони і отримали бали більші за рівненські команди. візитка в Соседки була краща 100%, але домашка в соседки була нульова
до всіх Показати IP 11 Квітня 2014 12:27
Давайте не розпочинати анонімної війни.явно хтось тут розхвилювався за результат з квнщиків або приустніх в залі людей які грають або займаються КВНом. Всім добра,Всім миру.Переміг сильніший.Не потрібно заздрити,а потрібно готуватися!
Залежний глядач Показати IP 11 Квітня 2014 12:34
То все добре, але теж був присутній на грі, і трішки не розумів результати гри... А саме - команда "Жигулі"... Точніше, можливо результати більш-менш закономірні, але не з такими балами... Зрозуміло, що був свій зал - шалена підтримка, моргання оком йшло в "розрив" і т.д. Але саме цікаве - чув про них вже давно, вийшли пацики в образах гопніків, але ніяких жартів в цю тему, про концепцію взагалі мовчу... З таким успіхом можна голими виступати - на свй зал зайде)) І ще - чув, що це молода і перспективна команда... Воно то так, але... Мені, чомусь, як глядачу здалося що ловлять ВЕЛИКУ зірку, дуже велику...
Kateribka Показати IP 11 Квітня 2014 12:40
Жигулі самі рульні пацани, всі четверо дуже симпатичні, особливо в бордовому піджачку)) талановиті і достойні) трохи не допрацювали, але то можна виправити) Сосєдка Дмітрій і Збірна Ювілейного теж СУПЕР! все сподобалось, не жалію, що пішла)
Випедок Показати IP 11 Квітня 2014 17:42
Найсильніша команда вчорашньої гри з Гусятина.Парніша в сорочці і кофті адідас рулить...