USD 39.40 39.74
  • USD 39.40 39.74
  • EUR 39.50 40.00
  • PLN 9.70 9.86

Якщо зустрінете людей у масках – телефонуйте «102», - міський голова

25 Лютого 2014 08:43
Від сьогоднішнього дня, якщо побачите людину зі зброєю і в масці – це провокатори. У такому випадку обов’язково телефонуйте в міліцію.

Саме з такою заявою виступив Луцький міський голова Микола Романюк під час оперативної наради сьогодні, 25 лютого.

Також очільник міста зауважив, що від вчорашнього дня досягнені певні домовленості, що стосуються патрулювання міста. Зі слів міського голови, відтепер на патрулювання будуть виходити працівники міліції, працівники внутрішніх військ, афганці, десантники, «Правий сектор» та представники Народної самооборони. Тобто долучитись до охорони громадського порядку зможуть усі, хто матиме таку можливість і бажання.

«Треба звернути увагу на людей, які хочуть приймати участь у охороні громадського порядку – зокрема ті ж самі дружинники. Вчора було багато дзвінків, мовляв, люди хочуть забрати власні сім’ї далеко за місто. Але у Луцьку стабільно! Звісно, будуть провокації, вони й були до цього. Але є єдиний телефон - 102. Дзвоніть і правоохоронці прийматимуть певні міри», - резюмував Микола Романюк.

До слова, він же зауважив, що правоохоронні органи виконуватимуть такі ж обов’язки, як і раніше.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Нік Показати IP 25 Лютого 2014 08:57
Ну добре. Але чомусь хочеться подзвонити і спитати чому до цього часу мера не затримали? За те що комсомольські і комуністичні принципи несе через усе життя. Це його поєднує і з Клімчуком і з іншими єес комуністами які інтегрувались у бандитську систему управління. Та й бізнес мера смердить душком. Людина без хребта і совісті... Хоча і Буратіно.
Остап Показати IP 25 Лютого 2014 08:58
Пане міський голово а коли вже на вас прийде люстрація чи комсомольців та тих хто диребанить та ділиться з опозицією вона не стосується?????
s Показати IP 25 Лютого 2014 09:19
Він з Данильчуком заодно, вот його і оставили
Vetal до s Показати IP 25 Лютого 2014 14:29
Ви всі такі герої!? Йдіть до людей так розкажіть докажіть шо всі бандити! Вміють тікльки тут ср*ч в коментах писати!
Сьогодні Показати IP 25 Лютого 2014 09:27
Сьогодні 25.02.2014 бачив бандита в масці в якого на спині писало "Правий Сектор" !!! Може Данильчук плював на домовленості?
102 до Сьогодні Показати IP 25 Лютого 2014 09:35
102
Сьогодні до 102 Показати IP 25 Лютого 2014 09:38
Да якби не дитину в школу віз то я б дав би йому 102 підсрачника! Діти в школу йдуть а воно прибацане в масці путається!
Анонім Показати IP 25 Лютого 2014 09:40
ШАНОВНІ!!! Якщо ви не достатньо освідченні, розясню. Міська рада та відповідно міський голова це виборча посада громади міста і ви так само як решта громадян міста ГОЛОСУВАЛИ за мере, тому... Працюйте заробляйте свої гроші і не будьте такими "грамотними"...
Сьогодні до Анонім Показати IP 25 Лютого 2014 09:45
Оце то заклик...))) "Не будьте такими "грамотними"...)))
Лучанин Показати IP 25 Лютого 2014 09:51
Данильчушкі - ХОВАЙТЕСЬ В ЖИТО !!!!
Анонім Показати IP 25 Лютого 2014 09:51
Шановний, екс Президента також не ВР. обирала)
громада Показати IP 25 Лютого 2014 10:34
Якщо зустрінете на вулиці Бондара і Шибу, які прислужують, щоб отримати посаду, женіть їх як собак червивих. Перший - злодюга, а другий відкинув місто на 20 років назад і ще й свій брудний австріяцький рот розкриває. Вбивця чотирьох дітей! Такі гріха з себе ніколи не змиють.
Анонім Показати IP 25 Лютого 2014 11:20
Йой йой а що я чую щей тижня не пройшло як всі волали що ПРОТИ ЗАКОНІВ 16 ГРУДНЯ КОЛІСНІЧЕНКА ДЕ ЗАБОРОНЯЛОСЬ ХОДИТИ В МАСКАХ А ТУТ НА ТОБІ ВЖЕЙ КОЛИШНЯ ОПОЗИЦІЯ ТАК ОВОРИТЬ... ТО ЩО ПОЗИЦІЯ ЗМІНЮЄТЬСЯ ВІД МІСЦЯ СИДІННЯ???:-)
121 Показати IP 25 Лютого 2014 11:24
Потрібно не дзвонити 102, а голови на місці розбивати, щоб не було на що маску вдівати, нова назва не ПС а ДАНИЛЬЧУШКІ))))
Лучанин до 121 Показати IP 25 Лютого 2014 11:50
ТА ці психічнохворі діти Данильчушкі, від сьогоднішнього дня, сидять у дома на горшку в куточку, з міліцейською дубитою та в бронежилеті. А вось "Беркут" чи "Сокіл" у гості зайде.
Лучанин до Лучанин Показати IP 25 Лютого 2014 18:21
В масках бояться ще досі показати облича зашугані дибіли а також злодюги які шукають що вкрасти і ніхто їого невпізнав (героя) !!!!!
тутешній Показати IP 25 Лютого 2014 11:36
стріляти
ПРавому сектору Показати IP 25 Лютого 2014 12:41
Що жим жим після вчорашніх підсрачникі. ХТО НЕ ЗНАЄ ВЧОРА ХЛОПЯТА В МАСКАХ ОТРИМАЛИ ПО ДУПІ ЩЕ Й ДУЖЕ ДОБРЕ, СЬОГОДНІ ВНОЧІ ОТРИМАЮТЬ НАПЕВНЕ ЩЕ ОСОСБЛИВО ТІ ЩО СТОЯТЬ НА ВЇЗДІ В МІСТО ПЯНІ НЕ МИТІ
Анонім до ПРавому сектору Показати IP 25 Лютого 2014 12:53
О...! А що вчора було??? Де читати? я не чув
Район Показати IP 25 Лютого 2014 13:21
зеберіть тих малолітніх з кільця на дубенській ще раз зупинять і права почнуть качати їх вкачають подуріли вони там машини з хлібом зупиняють і документи перевіряють, а самі читати толком не вміють в школі на ослячій парті сиділи
121 Показати IP 25 Лютого 2014 15:48
ПОЗОР))))))Нарешті побачимо їх справжніх))
Лучанин Показати IP 25 Лютого 2014 18:40
А що вчора було?
Рентген Показати IP 25 Лютого 2014 22:06
якісь гопніки тусуються біля літака по вечорах і кричать Слава Україні, цю фразу принаймні треба казати з почуттям, а не просто вигукувати, це не ПС але хтось хто дуже розперезався, ще трохи і будем всі виловлювати таких