USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Янукович подав у відставку?

22 Лютого 2014 14:38
Президент України Віктор Янукович подав у відставку. Про це повідомили в ефірі 5 каналу.

Майдан бурхливими вигуками і оплесками прийняв цю звістку. Проте Анна Герман спростувала заяву президента і сказала, що він і надалі виконує функції першої особи в державі. У Верховній Раді очікують письмової заяви Януковича.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
евромайдан Показати IP 22 Лютого 2014 14:43
Чому він не здох?????????????????????????????????????????????????????????????
Бумеранг до евромайдан Показати IP 22 Лютого 2014 14:57
Думаю це справа часу! ;)
***** Показати IP 22 Лютого 2014 14:44
CЛАВА УКРАЇНІ !!!
ІРИНА Показати IP 22 Лютого 2014 14:52
ГЕРОЯМ СЛАВА!!!
Прогресивна ідея Показати IP 22 Лютого 2014 14:54
Козюру в прзиденти!!!
маячня до Прогресивна ідея Показати IP 22 Лютого 2014 14:56
Не згадуйте взагалі це призвище!!!
Злий Показати IP 22 Лютого 2014 14:56
Відставка це мало! Потрібно заплатити за кров і накрадене в держави і ЛЮДЕЙ! майно,разом зі своїм синочком. Не втечеш від справедливості,падло!
TheРоман Показати IP 22 Лютого 2014 14:58
Тільки трибунал!
D Показати IP 22 Лютого 2014 15:01
Гузя в Президенти!
Луцьк до D Показати IP 22 Лютого 2014 15:08
Пропоную на посаду бабу Оксану. Вона чудовий спеціаліст з прибирання міста від сміття.
D до Луцьк Показати IP 22 Лютого 2014 15:09
Я все-ж таки наполягаю на кандидатурі Гузя!
алекс Показати IP 22 Лютого 2014 15:22
Гузя в гузно.
654 Показати IP 22 Лютого 2014 15:38
Він пішов у відставку, а радості в душі немає, при думці скільки ця катюга пролила невинної крові та сліз. Найвища цінність дарована Богом це життя, а він так легко проміняв житті та горе людей на бабло та владу.
рома Показати IP 22 Лютого 2014 20:01
привезіть це \бидло\ на майдан де загинули герої патріоти своєї батьківщини і віддайте його\януковича\ людям.нехай \воно\ скаже і подивиться в очі тим у кого загинули батьки брати і діти про те що \він\ будучи гарантом конституції і не віддавав наказів стріляти у мирних людей які прийшли висловити свою волю волю простого українського народу.на мою думку людиною його назвати важко.слава україні.героям слава та світла память тим хто загинув
Микола Показати IP 24 Лютого 2014 01:10
Комуняки на ділі довели що заради компромісу і миру в країні готові на рішучі кроки, навіть імпічмент президента.