USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Янукович прилетів у Ростов-на-Дону в супроводі винищувачів?

28 Лютого 2014 09:55
Близько 10 години вечора 27 лютого літак із Віктором Януковичем приземлився на військовому аеродромі в Ростові, повідомили ДонИнформБюро одразу декілька джерел.

Цю ніч він нібито мав провести там, зазначає видання.

"Урядова резиденція Ростова, де традиційно зупиняються високопоставлені особи, порожня. Жодних ознак додаткової охорони там не виявлено", - писало видання з посиланням на своїх кореспондентів.

"За деякими даними, глава України зупинився в одному з приватних володінь Ростова", - зазначало видання вночі.

"Літак із опальним президентом супроводжувало кілька винищувачів, гул надзвукових двигунів близько півгодини був чутний у північно-західній частині міста, де розташований аеропорт", - зауважив ресурс.

Як повідомлялося раніше з посиланням на неназвані джерела, Янукович має намір провести в п'ятницю, о 15:00, прес-конференцію в Ростові-на-Дону.

Він відсторонений від посади президента Верховною Радою 22 лютого й оголошений у міжнародний розшук, але досі вважає себе президентом України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
саша Показати IP 28 Лютого 2014 10:11
цікава людина як людину шкода усі ж президенти так живуть а нашому народові все не так. цікаво чи наступний президент догодить людям бо ще такого мабуть не було в історії
НЕЛУЧАНИН до саша Показати IP 28 Лютого 2014 10:58
щось ніхто з попередніх президентів не втікав в рашку і не ховався від людей за зброєю
ок Показати IP 28 Лютого 2014 10:23
я думаю що всі побачили і мають з цим порівняти що за Яника не все так було у нас погано а тепер ще тих майдаунів ще посадять.Росія молодець
НЕЛУЧАНИН до ок Показати IP 28 Лютого 2014 11:00
ти мабуть також із бандовлади, тому тобі і не було погано. холуєві завжди добре
Анонім до ок Показати IP 28 Лютого 2014 13:50
В росії українців на заробітках вистачає. Зря він туди подався.
оля Показати IP 28 Лютого 2014 10:25
наверно що Янукович кращий ніж Гузь і всі хоч вихована людина нікого не обаражав і воду як на башкаленка не лив.
Андрій76 до оля Показати IP 28 Лютого 2014 10:58
Психологія рабів. Вам дають 100євро зарплати в місяць-ДОБРЕ, дадуть 10євро в місяць-ЩЕ КРАЩЕ, аби все тільки було"тихо і шито-крито". "Вор должен сидеть в тюрьме"-В.Высоцкий. А в нас зараз тільки одна біда в Україні-скинули зека з трону,а нема ким замінити,нема висококваліфікованих чесних,наголошую"ЧЕСНИХ"спеціалістів (аграріїв,економістів,інженерів) які б "розрулили"складну економічну ситуацію в країні.
Антон до Андрій76 Показати IP 28 Лютого 2014 13:14
Професіонали є, багато працює в різних галузях. Але хто про них знає, вони просто виконують щодня сумлінно свою працю. А знає народ тільки горлопанів та пройдисвітів, які тільки і вміють що перед людьми високопарні речі "толкати", які єдиним знаряддям праці своїм мають не ясну голову та прямі руки, а язик. І коли постає час вибору, то за такох от "горе-професіоналів", які і досвіду не мають і совісті, люди зазвичай і голосують.
НЕЛУЧАНИН до оля Показати IP 28 Лютого 2014 11:02
це бандюкович нікого не ображав ?!!!!!!!! та не один чиновник з його кабінету з фінгалом і вибитими зубами виходив.
винищувачі Показати IP 28 Лютого 2014 10:37
Чого ви дурню пишете: ніхто з нами не літав.
надія Показати IP 28 Лютого 2014 10:51
люди добрі! вчора була на майдані, на алеї "небесної сотні". сльози, кров, квіти... це справжня війна і це війна проти свого народу, проти кожного з нас!!!. йому цього пробачити не можна: трибунал!!!
ххххххххххххх Показати IP 28 Лютого 2014 10:54
Идиоты вы все-таки! Янык в международном розыске только в фейсбуке))))) Меньше верьте СМИ, лучше проверять инфу на офф сайтах того же интерпола)
НЕЛУЧАНИН до ххххххххххххх Показати IP 28 Лютого 2014 11:03
дійде ще справа і до Інтерполу, і до Гаагського трибуналу
ххххххххххххх до НЕЛУЧАНИН Показати IP 28 Лютого 2014 11:08
Это понятно, Гаага уже отказала нашему новому недоправительству)
ххххххххххххх до НЕЛУЧАНИН Показати IP 28 Лютого 2014 11:12
Так что еще вопрос кого там будут судить)
ліна Показати IP 28 Лютого 2014 11:04
янукович втікав бо з ним би робили як з башкаленком в наручники і так далі . від так людей і втік бо такі люди що хоч можуть зробити -а це найстрашніше.
валера Показати IP 28 Лютого 2014 11:06
я б сам втік від таких майданів вони там один одного б"ють як п"яні а нормальна людина від таких буде втікати даалеко. а при якому президентові було краще? цей так само і пенсії і зарплати виплачував нічого особливого так як усі попередні. а хто у корита то всі і зараз будуть брати шо може не так?
мамочка Показати IP 28 Лютого 2014 11:09
усі виплати дава вчасно а зараз сиди і думай за що кормити дітей і чоловіку не дають зарплату. янукович хоч виплати давав. а зараз самі його вигнали як могли кричали і тепер немає і з запізненням усі виплати то не знаю хто кращий
ххххххххххххх до мамочка Показати IP 28 Лютого 2014 11:11
Не волнуйтесь, Витенька вернется и достойно закончит свою карьеру.
надія до ххххххххххххх Показати IP 28 Лютого 2014 11:59
хочеться вірити, що ми всі одинаково думаєм про його закінчення...
надія до мамочка Показати IP 28 Лютого 2014 11:56
всі бюджетники вже отримали зарплату, а якщо твій чоловік отримував у конверті, нехай першим здасться. не по грошових виплатах треба оцінювати людину, а по дія його (подивись маєток у межигір"ї)
Мамочці і всім Показати IP 28 Лютого 2014 11:44
Зек ,.пшонка, гарбуз, підрахуйло... та їм подібні уявляли себе імператорами, царями на все життя. Такого багатства, про яке мріють лише психічно хворі люди, не бачив весь світ! І нікому воно не потрібне, хто має здоровий глузд. Давав зарплати по сто євро у місяць. Все понищив, заповідні зони... Золоті унітази...Нема слів! А ви ще таке пишете! Свобода нікому не давалась легко! Ви не уявляєте, яку свободу слова і який соціальний захист мають прості люди у Європі (приклад Німеччина), бо, як видно із коментарів, ви ніколи там не бували!
надія до Мамочці і всім Показати IP 28 Лютого 2014 12:16
молодець. підтримую. у них немає не тільки європейський цінностей, а й християнських
надія. Показати IP 28 Лютого 2014 11:46
кожен повинен боятися майдану, якщо жив не чесно. нам всім краще не засуджувати один одного, а почати жити в іншій країні .ми можемо і маємо змінитися, а майдан дав нам ту можливість: ДЯКУЮ ВАМ!!!
це Показати IP 28 Лютого 2014 12:11
нова влада,а в першу чергу новоспечений Аваков зробили В С Е!,для того щоб Янукович разом з бандою спокійно покинули територію України!
вік Показати IP 28 Лютого 2014 12:11
Слава Віті! Бандерів на палю.
зік до вік Показати IP 28 Лютого 2014 12:49
хай влада робить що захоче, тільки щоб в бідного раба кісту не забирала?
Анонім Показати IP 28 Лютого 2014 13:50
В росії українців на заробітках вистачає. Зря він туди подався.
Волиняка Показати IP 2 Березня 2014 15:05
Ага! Він і там зараз революцію зробить...Звізда Путіну! Мітинги вже збираються....